VK VIK DEK-BUT TP puudumised
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 14.-20.sept

VKVIKDEK-BUTTPpuudumised
3.nädal     
esmaspäev
14.09.2020
14.09.2020
 11.00-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21711.00-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21711.00-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21711.00-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 217 
 14.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 21214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 21214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 21214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 212 
 17.00-19.15 Etenduskunstide visuaaltehn teooria, Liina Unt , 21217.00-19.15 Etenduskunstide visuaaltehn teooria, Liina Unt , 21217.00-19.15 Etenduskunstide visuaaltehn teooria, Liina Unt , 21217.00-19.15 Etenduskunstide visuaaltehn teooria, Liina Unt , 212 
teisipäev
15.09.2020
15.09.2020
teisipäev 15.09  8.30-10.45 Maalimise meistriklass, Kersti Rattus, 302  
 10.15-11.45 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 20410.15-11.45 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204   
 12.00-16.00 Digitaalsed kujundus- ja esitlusprogrammid, Meelis Lusmägi, 217  12.15-13.45 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 20412.15-13.45 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204 
 16.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 21216.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 21216.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 21216.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 212 
kolmapäev
16.09.2020
16.09.2020
   11.00-13.15 Maalimise meistriklass, Kersti Rattus, 302  
  12.15-13.45 3D graafika, Einar Lints, 217   
 14.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 31914.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 31914.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 31914.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 319 
 19.00- Videomapping ja IT-alused, Taavet Jansen, Emer Värk, CR19.00- Videomapping ja IT-alused, Taavet Jansen, Emer Värk, CR   
neljapäev 17.09     
 10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 2. osa, Juko-Mart Kõlar, 21410.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 2. osa, Juko-Mart Kõlar, 21410.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 2. osa, Juko-Mart Kõlar, 21410.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 2. osa, Juko-Mart Kõlar, 214 
 14.00-17.00 Helirežii, helikujundus, Mait Visnapuu, VILMA , CR14.00-17.00 Helirežii, helikujundus, Mait Visnapuu, VILMA , CR14.00-17.00 Materjaliõpetus, Taimi Põlme, Ugalas14.00-17.00 Materjaliõpetus, Taimi Põlme, Ugalas 
 17.15-20.15 Infotehnoloogiaalused, Juhan Soomets, 21717.15-20.15 Infotehnoloogiaalused, Juhan Soomets, 217   
reede
18.09.2020
18.09.2020
 10.00-13.00 Infotehnoloogiaalused, Juhan Soomets, 217/VILMA10.00-13.00 Infotehnoloogiaalused, Juhan Soomets, 217/VILMA 10.30-13.30 Maksundus kultuuriettevõtluses, Marko Lõhmus , 122 
   15.00-18.00 Dekoratsioonimaal, Ivi Vels VILMA  
 18.00-22.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB    
laupäev
19.09.2020
19.09.2020
pühapäev
20.09.2020
20.09.2020