VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 16.-22.sept

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
3.nädal          
esmaspäev
16.09.2019
16.09.2019
esmaspäev 16.09         Eliset ei ole
    10.15-14.00 Kultuurikorralduse alused, Piret Aus, 212      
teisipäev
17.09.2019
17.09.2019
teisipäev 17.09         Eliset ei ole
   10.00-13.00 Butafooria, Silvi kard VILMA       
 13.00-16.00 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21713.00-16.00 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21713.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 212      
kolmapäev
18.09.2019
18.09.2019
kolmapäev 18.09         Eliset ei ole
 10.00-20.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR10.00-20.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR10.00-13.00 Butafooria, Silvi kard VILMA       
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
neljapäev 19.0908.30-10.00 Filosoofia/esteetika I, Indrek Meos, 21408.30-10.00 Filosoofia/esteetika I, Indrek Meos, 21408.30-10.00 Filosoofia/esteetika I, Indrek Meos, 21408.30-10.00 Filosoofia/esteetika I, Indrek Meos, 214Kristen Kalev    Eliset ei ole
   10.15-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 21710.15-13.15 Insenerigraafika, Kaari Metslang, 217      
    14.15-16.00 Organisatsiooni õpetus, Age Rosenberg, 319      
 16.15-17.45 Ohutustehnika alused, Siim Reispass , 320 16.15-17.45 Ohutustehnika alused, Siim Reispass , 320 16.15-17.45 Ohutustehnika alused, Siim Reispass , 320 16.15-17.45 Ohutustehnika alused, Siim Reispass , 320       
reede
20.09.2019
20.09.2019
reede 20.09         Eliset ei ole
      10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, Martin Bristol10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, Martin Bristol10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, Martin Bristol10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, Martin BristolKel jäi kevadel 2. osa tegemata
   11.00-13.15 Skulptuur, Mare Mikof, 131        
    12.15-16.00 Kultuurikorralduse alused, Piret Aus, 212      
laupäev
21.09.2019
21.09.2019
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö      
pühapäev
22.09.2019
22.09.2019