VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

27.näd 02.-08.märts

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
27.nädal          
esmaspäev
02.03.2020
02.03.2020
   11.00-13.15 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
teisipäev
03.03.2020
03.03.2020
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna       
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
kolmapäev
04.03.2020
04.03.2020
kolmapäev 04.038.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 214      
 10.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 202      
     12.15-13.00 TLM konsult, 320     
neljapäev
05.03.2020
05.03.2020
 9.30 kogunemine9.30 kogunemine9.30 kogunemine9.30 kogunemine      
 10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal      
reede
06.03.2020
06.03.2020
 10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja      
laupäev
07.03.2020
07.03.2020
pühapäev
08.03.2020
08.03.2020