VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

27.näd 02.-08.märts

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
27.nädal          
esmaspäev
02.03.2020
02.03.2020
   11.00-13.15 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala        
 14.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 12214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 12214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 12214.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 122      
   17.00-21.00 Butafooria, Annika Aedma , VILMA       
teisipäev
03.03.2020
03.03.2020
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 214 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 214 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 214 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 214       
 12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala        
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR      
kolmapäev
04.03.2020
04.03.2020
kolmapäev 04.038.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 2148.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia, M. Veisson, 214      
 10.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 20210.15-11.00 TLM seminar, 202      
 12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala12.00-13.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala  12.15-13.00 TLM konsult, 320  12.00-14.15 Joonistamise meistriklass, Maiu Mooses, 302  
 14.00-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala14.00-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala14.00-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala14.00-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala      
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
neljapäev
05.03.2020
05.03.2020
 9.30 kogunemine9.30 kogunemine9.30 kogunemine9.30 kogunemine      
 10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal10.00-18.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, Pärimusmuusika Aida suur saal   10.00-12.15 Joonistamise meistriklass, Maiu Mooses, 302  
reede
06.03.2020
06.03.2020
 10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja10.00-17.00 Loovettevõtja baaskursus, IDEESÕEL, M. Bristol, J.-M. Kõlar, BB ja akadeemia peamaja      
 17.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 128 17.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12817.30-19.30 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 128 
laupäev
07.03.2020
07.03.2020
pühapäev
08.03.2020
08.03.2020