VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

25.näd 17.-23.veebr

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
25.nädal          
esmaspäev
17.02.2020
17.02.2020
 10.00-20.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
   11.00-13.15 Maalimine, Kersti Rattus, 302 ELIISE 11.15-13.30 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson, 212     
  12.00-16.00 Videomapping, Emer Värk, CR, selgub        
   17.00-21.00 Butafooria, Annika Aedma , VILMA       
teisipäev
18.02.2020
18.02.2020
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21409.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21409.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21409.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 214JÄÄB ÄRA!     
 12.15-15.45 Filosoofia/esteetika II, Valle-Sten Maiste , 21212.15-15.45 Filosoofia/esteetika II, Valle-Sten Maiste , 21212.15-15.45 Filosoofia/esteetika II, Valle-Sten Maiste , 21212.15-15.45 Filosoofia/esteetika II, Valle-Sten Maiste , 212      
 16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR16.00-20.00 Visuaalne teater, Ele Viskus, Taavet Jansen, CR      
kolmapäev
19.02.2020
19.02.2020
 9.30-11.00 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala9.30-11.00 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala        
  12.00-16.00 Videomapping, Emer Värk, CR, selgub        
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 16.15-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala , 32016.15-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala , 32016.15-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala , 32016.15-17.45 Lavatehnika ajalugu, Eero Ehala , 320      
neljapäev
20.02.2020
20.02.2020
 10.30-12.00 Loovettevõtja baaskursus, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 21410.30-12.00 Loovettevõtja baaskursus, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 21410.30-12.00 Loovettevõtja baaskursus, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 21410.30-12.00 Loovettevõtja baaskursus, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 214      
 13.00-14.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala13.00-14.30 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala        
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
 21.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 128 21.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 12821.00 Filmiprojekt, Jürgen Volmer, 128 
reede
21.02.2020
21.02.2020
 9.30-11.00 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala9.30-11.00 Helitehnika, Viljar Rosin, Ugala        
   11.00-13.15 Skulptuur, Mare Mikof, 131       
 14.00-17.00 Etenduskunstide uurimismeetodid Ott Karulin , 21414.00-17.00 Etenduskunstide uurimismeetodid Ott Karulin , 21414.00-17.00 Etenduskunstide uurimismeetodid Ott Karulin , 21414.00-17.00 Etenduskunstide uurimismeetodid Ott Karulin , 214      
laupäev
22.02.2020
22.02.2020
pühapäev
23.02.2020
23.02.2020