VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

1.näd 02.-08.sept

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
1.nädal          
esmaspäev
02.09.2019
02.09.2019
esmaspäev 02.0916.00 Avaaktus Tartus Kassitoomel,     16.00 Avaaktus Tartus Kassitoomel,     
teisipäev
03.09.2019
03.09.2019
 10.00-11.30 Kohtumine TVT programmijuhiga, 12210.00-11.30 Kohtumine TVT programmijuhiga, 12210.00-11.30 Kohtumine TVT programmijuhiga, 12210.00-11.30 Kohtumine TVT programmijuhiga, 122      
 12.30-16.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson      
kolmapäev
04.09.2019
04.09.2019
   13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302       
 14.00-20.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
neljapäev 05.09          
 10.00-20.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
  13.15 EKO infotund BB13.15 EKO infotund BB13.15 EKO infotund BB 13.15 EKO infotund BB13.15 EKO infotund BB13.15 EKO infotund BB13.15 EKO infotund BB 
  Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122Peale infotundi kohtumine programmijuhiga, 122 
reede 06.09          
 11.00-19.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB 11.00-13.15 Skulptuur, Mare Mikof, 131        
laupäev 07.09          
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö      
pühapäev
08.09.2019
08.09.2019