VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

13.näd 25.nov-01.dets

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
13.nädal          
esmaspäev
25.11.2019
25.11.2019
esmaspäev 25.11    Margust ei ole     
 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 Insenerigraafika tööde esitamise tähtaeg     
       11.00-20.00 Infotehnoloogia alused 4. osa, Taavet Jansen, CR   
 16.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21716.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
teisipäev
26.11.2019
26.11.2019
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas        
      11.00-12.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 11.00-20.00 Infotehnoloogia alused 4. osa, Taavet Jansen, CR11.00-12.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 11.00-12.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus,  
 12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, 21712.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, 21712.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, 21712.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, 217      
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
kolmapäev
27.11.2019
27.11.2019
kolmapäev 27.11         Seminaritööde esitamise tähtaeg neile, kes kaitsevad 11. dets
 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 202       
       11.00-20.00 Infotehnoloogia alused 4. osa, Taavet Jansen, CR   
 14.00-16.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21714.00-16.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
neljapäev
28.11.2019
28.11.2019
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas        
       11.00-20.00 Infotehnoloogia alused 4. osa, Taavet Jansen, CR   
 12.00-14.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21712.00-14.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
reede
29.11.2019
29.11.2019
reede 29.11    Mari puudub     
 10.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 202      
 15.00-18.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB15.00-18.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB15.00-18.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB15.00-18.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB      
laupäev
30.11.2019
30.11.2019
pühapäev
01.12.2019
01.12.2019