VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

12.näd 18.-24.nov

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
12.nädal          
esmaspäev
18.11.2019
18.11.2019
esmaspäev 18.11    Margust ei ole     
 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128       
 16.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21716.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217 16.00-17.30 Lavatehnoloogia, Eero Ehala, VILMA      
teisipäev
19.11.2019
19.11.2019
teisipäev 19.11    Margust ei ole     
 9.30 buss väljub akadeemia juurest Tallinna9.30 buss väljub akadeemia juurest Tallinna9.30 buss väljub akadeemia juurest Tallinna9.30 buss väljub akadeemia juurest Tallinna     Elerin Endlas diplom
      9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 2049.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 2049.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 2049.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204 
kolmapäev
20.11.2019
20.11.2019
kolmapäev 20.11    Margust ei ole     
 10.00-13.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA10.00-13.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA10.00-13.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA10.00-13.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA      
 14.00-16.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21714.00-16.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
neljapäev
21.11.2019
21.11.2019
neljapäev 21.11    Margust ei ole4.30 akadeemia juurest Helsingi reis, Tallinnas D-terminalis hiljemalt kell 6.30, laev väljub kell 7.30, Helsingist tagasi väljumine 19.30, tund enne sadamasse!    
     Mardilaat Helsingis, Fredi Karu ja Kärt Karro ning Eero     
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
reede
22.11.2019
22.11.2019
reede 22.11    Margust ei ole     
 10.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 202      
     Mardilaat Helsingis, Fredi Karu ja Kärt Karro ning Eero     
laupäev
23.11.2019
23.11.2019
laupäev 23.11    Margust ei ole     
     Mardilaat Helsingis, Fredi Karu ja Kärt Karro ning Eero     
    11.30-16.30 Ettevõtlus etenduskunstides, Margit Roosaar, Tln Eesti Draamateater, sisenemine läbi valvelaua 3. korrus      
pühapäev
24.11.2019
24.11.2019
pühapäev 24.11    Margust ei ole