VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

9.näd 28.okt-03.nov

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
9.nädal          
esmaspäev
28.10.2019
28.10.2019
esmaspäev 28.10         Elerin Endlas diplom
 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-14.00 Kultuurikorralduse alused, 1. eksamiaeg Piret Aus, 212     
 16.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21716.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
teisipäev
29.10.2019
29.10.2019
teisipäev 29.10         Elerin Endlas diplom
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, MM arvutiklassis9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, MM arvutiklassis   9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204 9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204 9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204 9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204  
 12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA      
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 21216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson, 212      
kolmapäev
30.10.2019
30.10.2019
kolmapäev 30.10         Elerin Endlas diplom
 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee 202 10.15-13.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee 202       
 14.00-18.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
neljapäev
31.10.2019
31.10.2019
neljapäev 31.10         Elerin Endlas diplom
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas        
 12.00-16.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR12.00-16.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR        
 16.15-22.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
reede
01.11.2019
01.11.2019
reede 01.11    Kristen-Kalev puudub    Elerin Endlas diplom
 10.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 20210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 202      
     12.15-14.00 Kultuurikorralduse alused, 2. eksamiaeg Piret Aus, 212     
 14.15-22.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB         
laupäev
02.11.2019
02.11.2019
laupäev 02.11         Elerin Endlas diplom
pühapäev
03.11.2019
03.11.2019
pühapäev 03.11         Elerin Endlas diplom