VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

14.näd 02.-08.dets

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
14.nädal          
esmaspäev
02.12.2019
02.12.2019
esmaspäev 02.12    Praktikaaruannete esitamise tähtaeg     
 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128 10.15-15.00 Kultuuri ja kunstide ajalugu 3. ja 4. osa, Holger Rajavee, 128       
 16.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21716.00-18.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
teisipäev
03.12.2019
03.12.2019
teisipäev 03.12  8.30-11.30 Dekoratsioonimaal, Eve Komissarov, VILMA ,        
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas        
 12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA12.00-15.00 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA      
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu 1. eksami aeg , Jaanika Juhanson , 20216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu 1. eksami aeg , Jaanika Juhanson , 20216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu 1. eksami aeg , Jaanika Juhanson , 20216.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu 1. eksami aeg , Jaanika Juhanson , 202      
kolmapäev
04.12.2019
04.12.2019
kolmapäev 04.12    Mari MADE     
   9.00-12.00 Dekoratsioonimaal, Eve Komissarov, VILMA ,       
 10.00-12.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 21710.00-12.15 Liikuv graafika, Tauno Uibo, 217        
    11.30-16.30 Ettevõtlus etenduskunstides, Margit Roosaar, Tln Eesti Draamateater, sisenemine läbi valvelaua 3. korrus      
 14.00-18.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR14.00-18.00 Multimeedia tarkvara, Jürgen Volmer, CR        
neljapäev
05.12.2019
05.12.2019
neljapäev 05.12    Mari - talvepidu     
 9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.30-11.00 Helitehnika, digitaalaudio, Viljar Rosin, Ugalas9.00-12.00 Dekoratsioonimaal, Eve Komissarov, VILMA ,       
      10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, 1. arvestuse aeg Martin Bristol , 31910.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, 1. arvestuse aeg Martin Bristol , 31910.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, 1. arvestuse aeg Martin Bristol , 31910.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, 1. arvestuse aeg Martin Bristol , 319MM 10.30-13.30 helirežii Tallinnas
 13.00-16.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB13.00-16.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB13.00-16.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB13.00-16.00 Ohutustehnika alused, Siim Reispass, BB      
 18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128      
reede
06.12.2019
06.12.2019
reede 06.12    6.-7. dets teatrikriitikute konverents, see võiks olla kohustuslik üle osakonna tudengitele osalemiseks. 6.-7. dets teatrikriitikute konverents, see võiks olla kohustuslik üle osakonna tudengitele osalemiseks. 6.-7. dets teatrikriitikute konverents, see võiks olla kohustuslik üle osakonna tudengitele osalemiseks. 6.-7. dets teatrikriitikute konverents, see võiks olla kohustuslik üle osakonna tudengitele osalemiseks. 6.-7. dets teatrikriitikute konverents, see võiks olla kohustuslik üle osakonna tudengitele osalemiseks.  
 10.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 21210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 21210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 21210.30-14.00 Sissejuhtus semiootikasse, Ott Karulin , 212      
laupäev
07.12.2019
07.12.2019
pühapäev
08.12.2019
08.12.2019