VK I MMS I DEK-BUT I LK I Puudumised I VK III MMS III DEK-BUT III LK III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

24.näd 11.-17.veebr

VK IMMS IDEK-BUT ILK IPuudumised IVK IIIMMS IIIDEK-BUT IIILK IIIPuudumised III
24.nädal          
esmaspäev
11.02.2019
11.02.2019
 10.00-14.00 Valguskujundus, Margus Vaigur, BB      10.00-20.00 Butafooria, Eero Ehala, VILMA  
 14.15-17.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 2. osa, Holger Rajavee, 212 14.15-17.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 2. osa, Holger Rajavee, 212 14.15-17.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 2. osa, Holger Rajavee, 212 14.15-17.15 Kultuuri ja kunstide ajalugu 2. osa, Holger Rajavee, 212       
teisipäev
12.02.2019
12.02.2019
 10.00-12.30 Video režii, Tauno Uibo, CR10.00-12.30 Video režii, Tauno Uibo, CR        
      11.00-15.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , 22711.00-15.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , 22711.00-15.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , 22711.00-15.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , 227 
 13.15-14.45 Stiiliõpetus , Krista Tool, 32013.15-14.45 Stiiliõpetus , Krista Tool, 32013.15-14.45 Stiiliõpetus , Krista Tool, 32013.15-14.45 Stiiliõpetus , Krista Tool, 320      
        15.00-20.00 Butafooria , Eero Ehala, VILMA  
kolmapäev
13.02.2019
13.02.2019
 10.00-12.30 Video režii, Tauno Uibo, CR10.00-12.30 Video režii, Tauno Uibo, CR        
       10.30-14.30 Animatsiooni projekt, Mait Laas, klassiruum, 122   
       16.00-18.30 Kultuuriuuringute seminari, Ott Karulin, 202   
neljapäev
14.02.2019
14.02.2019
neljapäev 14.0208.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 204 08.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 204 08.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 204 08.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 204       
 10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Aida väike saal10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Aida väike saal10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Aida väike saal10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Aida väike saal 10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika, Martin Bristol, Pärimusmuusika Ait10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika, Martin Bristol, Pärimusmuusika Ait10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika, Martin Bristol, Pärimusmuusika Ait10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika, Martin Bristol, Pärimusmuusika Ait 
 16.00-18.15 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA16.00-18.15 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA16.00-18.15 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA16.00-18.15 Üldkompositsioon, Kätlin Kangur, VILMA      
reede
15.02.2019
15.02.2019
reede 15.0208.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 20408.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 20408.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 20408.30-10.00 Insenerigraafika, Lemmi Paul, 204      
 11.00-13.30 Video režii, Tauno Uibo, CR11.00-13.30 Video režii, Tauno Uibo, CR11.00-13.15 Skulptuur, Mare Mikof, 131   11.00-14.00 / VILMA klass 115, 14.00-17.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , VILMA 11.00-14.00 / VILMA klass 115, 14.00-17.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , VILMA11.00-14.00 / VILMA klass 115, 14.00-17.00 Lavakujunduse meistriklass, Silver Vahtre , VILMA 
 14.00-17.00 Illustrator, Priit Joasoo, 21714.00-17.00 Illustrator, Priit Joasoo, 21714.00-17.00 Illustrator, Priit Joasoo, 21714.00-17.00 Illustrator, Priit Joasoo, 217      
laupäev
16.02.2019
16.02.2019
pühapäev
17.02.2019
17.02.2019