VK II MMS II DEK-BUT II LK II Puudumised I VK IV MMS IV DEK-BUT IV LK IV Puudumised IV
PS: Vali menüüst kursus

12 lend Sügissemester 2019 2020

VK IIMMS IIDEK-BUT IILK IIPuudumised IVK IVMMS IVDEK-BUT IVLK IVPuudumised IV
ÜLD- JA ALUSAINETE MOODUL (30 EAP)          
Filosoofia/esteetika IIndrek Meos3ETunniplaanis okavatud     
Etenduskunstide praktikum 2. osa ja 3. osaErinevad2APerformance, 1+1 EAP, kuidas eelnev nädal?avatud     
Sissejuhatus semiootikasseOtt Karulin3ETunniplaanis okavatud     
Kultuuri ja kunstide ajalugu 3.ja 4. osaHolger Rajavee3ETunniplaanis okavatud     
Fotoõpetus 1. osaTaavet selgitab, kes2.5A24 t, õppejõud selgumasavatud     
Üldkompositsioon 3. osaKätlin Kangur2E30 t, 1,5 t korraga, Tunniplaanis okavatud     
Insenerigraafika 3. osaKaari Metslang1.5EAutoCad, 24 t, 2-s grupis, Tunniplaanis okavatud     
Ohutustehnika alusedSiim Reispass2Alisaks esmaabi, jaanuaris okavatud     
Etenduskunstide visuaaltehnoloogia eriala praktika 3. osaerinevad5Eokavatud     
Filmianalüüs 1. osaJürgen Volmer1.5ATunniplaanis okavatud     
Etenduskunstide ajaluguJaanika Juhanson, Kai Valtna3ETunniplaanis ok, Teatriajaloo asemelavatud     
  28.5        
DEKORAATOR-BUTAFOORID          
Vormiõpetus ja plastilise anatoomia alused II, 1. osaMare Mikof1.5Ereedetesse, okavatud     
Maalimine 3. osaKersti Rattus1.5E24 t, Tunniplaanis okavatud     
Joonistamine II 1. osaMaiu Mooses1.5E24 t, Tunniplaanis okavatud     
Joonistamine ja maalimine looduses 1. ja 2. osaMaiu Mooses, Kersti Rattus3E/Ehindamine sept 2. nädalalsellele ei registreeri, toimub hindamine, aine avatud K 2019     
Butafooria 2. osaSilvi Kard2E32 t, Tunniplaanis okavatud     
Dekoratsioonimaal 1. osaEve Komissarov2ETunniplaanis okavatud     
  11.5        
LAVASTUSKORRALDAJAD          
OrganisatsiooniõpetusAge Rosenberg3 Tunniplaanis okavatud     
Kultuurikorralduse alusedPiret Aus3 Tunniplaanis okavatud     
Lavatehnoloogia Eero Ehala3 Raider, koostöös AutoCad-gaavatud     
Ettevõtlus etenduskunstides 1. osaMargit Roosaar3 Tunniplaanis okavatud     
  12        
VALGUSKUJUNDAJAD          
Helitehnika, digitaalaudioViljar Rosin1.5Aviljar.rosin@ugala.ee, ootan vastustavatud     
Liikuv graafikaTauno Uibo3Avalikaine, Tunniplaanis okavatud     
Valguskujundus 3. osa Margus Vaigur2Eesimesed tunnid okavatud     
Infotehnoloogia alused 2. osaTaavet Jansen2.5Evalikaine, koos MO MAavatud     
Etenduskunstide projekt IJüri Nael, Siim Reispass, Taavet Jansen, Ele Viskus2ATunniplaanis okavatud     
Multimeedia tarkvaraJürgen Volmer2ATunniplaanis okavatud     
  13        
MULTIMEEDIA SPETSIALISTID          
Joonistamine II 1. osaMaiu Mooses1.5Evalikaine, Tunniplaanis okavatud     
Helitehnika, digitaalaudioViljar Rosin1.5Aviljar.rosin@ugala.ee, ootan vastustavatud     
Liikuv graafikaTauno Uibo3ATunniplaanis okavatud     
Multimeedia tarkvaraJürgen Volmer2ATunniplaanis okavatud     
Infotehnoloogia alused 2. osaTaavet Jansen2.5Ekoos MO MAavatud     
  10.5        
41.5          
Programmeerimisega jätkab Taavet nii noorema kui vanema kursuega          
Koos magistritega, tekib interaktiivne lahendus, installatsiooni või etenduse kujul.          
Seotud MO tunniplaaniga, nov lõpus