Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

5.näd 30.sept-06.okt

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
5.nädal      
esmaspäev
30.09.2019
30.09.2019
esmaspäev 30.09     Karmelit ei ole hommikul
 10.30-13.45 Etenduskunstide alused, Jaanika Juhanson, 202     
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
    12.00-15.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB  
    15.15-17.45 Eesti teatri ajalugu, Jaanika Juhanson , 122   
 16.00-20.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB16.00-20.00 Lavastaja töö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
      19.00 Mihklil Once etendus Estonias
teisipäev
01.10.2019
01.10.2019
teisipäev 01.1008.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 214 Henri   
 10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB    
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 12.15-15.15 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB12.15-15.15 Lavastaja töö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson , 202  16.00-19.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB  
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 19.00-22.00 Etenduskunstide vaatluspraktika, Jürgen Volmer, 128     
kolmapäev
02.10.2019
02.10.2019
 9.00-10.00 Kehatöö, Karl Saks , BB  9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204  
 10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused, Ott Karulin, Pärimusmuusika Ait     
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 14.15-15.45 Etenduskunstide pedagoogika, Anu Sööt, WB     
 16.00-20.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB16.00-20.00 Lavastaja töö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
neljapäev
03.10.2019
03.10.2019
neljapäev 03.10  Erko Tartus   
 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 319  10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus, Martin Bristol, 214  
 12.15-13.45 Kehahääletöö I, Tõnis Veelmaa , B B12.15-13.45 Kehahääletöö I, Tõnis Veelmaa , B B    
 15.15-16.45 Laulmine, Peeter Konovalov, 128 lavastajatele valikaine  15.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas,
   Selgub, kas HAPKOMAH läbimäng   
reede
04.10.2019
04.10.2019
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , BB     
 11.00-14.00 Lavastamise alused, Jaanika Juhanson, 32111.00-14.00 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson , 321   11.00-15.00 proovid Ugalas keldrisaalis
   13.00-st Frida Tartusse   
 14.15-18.30 Lavastamise alused, Jaanika Juhanson, WB14.15-18.30 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson , WB    
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas,
laupäev
05.10.2019
05.10.2019
   10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö   
      11.00-15.00 Vallo proovid Ugalas
   13.00-st Frida Tartusse   
      18.00-21.00 Vallo proovid Ugalas
pühapäev
06.10.2019
06.10.2019
   13.00-st Frida Tartusse