Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 16.-22.sept

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
3.nädal      
esmaspäev
16.09.2019
16.09.2019
 10.30-12.45 Etenduskunstide alused, Jaanika Juhanson, 202     
      11.00-15.00 Vallo 010
 13.30-17.30 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB13.30-17.30 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB   11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, 127
    15.15-17.45 Eesti teatri ajalugu, Jaanika Juhanson , 122   
    18.00-20.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB 18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
      18.00-21.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, 202
teisipäev
17.09.2019
17.09.2019
teisipäev 17.0908.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 214     
     9.00-10.30 Loomevaldkondliku institutsiooni toimimine, Jaanika Juhanson, 204 
 10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt ., BB10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt ., BB    
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 12.15-15.15 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB12.15-15.15 Lavastaja töö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
      11.00-15.00 Ilu katastroofis , Kristi, Peebu projekt, 202
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson , 212  16.00-19.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB  
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
      18.00-21.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, 127
kolmapäev
18.09.2019
18.09.2019
 9.00-10.00 Kehatöö, BB      
 10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused, Ott Kaurlin, Ugala Keldrisaal     
      11.00-18.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 14.15-15.45 Etenduskunstide pedagoogika, Anu Sööt , WB     
 16.00-19.00 Näitlejatöö, Katariina Unt, BB16.00-19.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt, BB    
      17.00 Mihklil Once muusikaproov Ugalas
  19.15-20.00 lavastaja A, 20.00-20.45 lavastaja B, 20.45-21.30 lavastaja C, 122Ind tunnid, Jaanika, Jürgeni, Taavetiga   
neljapäev 19.09      
 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 319  10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus, Martin Bristol, 214  
      11.00 Mihklil Once taastusproov, läbimäng Ugalas
 12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB    
   Katariina Tln   
 15.15-16.45 Laulmine, Peeter Konovalov, BB lavastajatele valikaine  15.00-21.00 Vallo proovid Ugalas
 18.00-20.00 BB tehnika tutvustus , Eero Ehala, Siim Reispass18.00-20.00 BB tehnika tutvustus , Eero Ehala, Siim Reispass    
      19.00 Mihklil Once etendus Ugalas
reede
20.09.2019
20.09.2019
reede 20.09  Katariina Tln   
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , BB     
  11.00-14.00 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson , 320    11.00-15.00 Vallo proovid Ugalas
     12.15-16.00 Dramaturgia praktikum, Riina Oruaas, Tartus, Ülikooli 16-104 
 14.15-15.45 Laulmine, Peeter Konovalov, BB lavastajatele valikaine   
      18.00-21.00 Vallo proovid Ugalas
      19.00 Mihklil Once etendus Ugalas
laupäev
21.09.2019
21.09.2019
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö     
      11.00-15.00 Vallo proovid Ugalas
  13.00-19.00 Lavastajatöö I, matk Jaanika Juhanson    
      17.00 Mihklik Once etendus Ugalas
      18.00-21.00 Vallo proovid Ugalas
pühapäev
22.09.2019
22.09.2019