Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

31.näd 30.märts-05.aprill

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
31.nädal      
esmaspäev
30.03.2020
30.03.2020
esmaspäev 30.03  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 14.15-17.45 Võrdlev kultuurilugu muusikas, P. Volkonski, 21414.15-17.45 Võrdlev kultuurilugu muusikas, P. Volkonski, 214    
 18.00-21.00 Töö kaameraga?18.00-21.00 Töö kaameraga?    
      19.00 Once, Mihkel Vanemuise suur maja
teisipäev
31.03.2020
31.03.2020
teisipäev 31.03     Seminariöö esitamise tähtaeg
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson , Kai Valtna Katariinal proovid   
      Katariinal proovid
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal    
      14.15 Väljasõit
 17.00-20.00 Töö kaameraga?17.00-20.00 Töö kaameraga?    
      18.00 HAPKOMAH etendus end NO099-s
kolmapäev
01.04.2020
01.04.2020
kolmapäev 01.04  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 9.00-10.00 Kehatöö, Merle Saarva9.00-10.00 Kehatöö, Merle Saarva    
 10.30-13.00 Lavastamise alused, Jaanika Juhanson, 10.30-13.00 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson,     
      11.00 Mariannil Ugalas etendus
    12.00-13.00 Pilates, Sille Ardel, 01812.15-13.45 Loomevaldkondliku institutsiooni toimimine, Jaanika Juhanson 
 14.00-15.30 Etenduskunstide pedagoogika vaheseminar, Anu Sööt14.00-15.30 Etenduskunstide pedagoogika vaheseminar, Anu Sööt    
 16.00-19.00 Töö kaameraga?16.00-19.00 Töö kaameraga?    
neljapäev
02.04.2020
02.04.2020
neljapäev 02.04  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 10.00-14.00 Töö kaameraga?10.00-14.00 Töö kaameraga? 10.15-11.15 Pilates, Sille Ardel, 018  
 14.15-15.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, 14.15-15.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt,     
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, Pärimusmuusika Aida väike saal16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, Pärimusmuusika Aida väike saal    
 18.15-19.45 Isiksuse ja sotsps 1. EKSAMI aeg, 21418.15-19.45 Isiksuse ja sotsps 1. EKSAMI aeg, 214   19.00 Once, Mihkel Ugalas
reede
03.04.2020
03.04.2020
reede 03.04  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva    
    10.30-14.00 Loovettevõtja baaskursuse praktika, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 21410.30-14.00 Loovettevõtja baaskursuse praktika, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 214 
 11.30-13.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin , 11.30-13.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin ,     
 14.00-17.00 Etenduskunstide alused, 14.00-17.00 Etenduskunstide alused,     
      19.00 Once, Mihkel Ugalas
laupäev
04.04.2020
04.04.2020
laupäev 04.04  Katariinal proovidADR Tallinnas, BFM-s, 3. grupp Katariinal proovid
pühapäev
05.04.2020
05.04.2020
pühapäev 05.04  Katariinal proovid  Katariinal proovid