Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

29.näd 16.-22.märts

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
29.nädal      
esmaspäev
16.03.2020
16.03.2020
esmaspäev 16.03     Elis arstil
 11.00-17.00 Näitlejatöö, Katariina Unt, BB11.00-17.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt, BB    
      13.00 Tuhkatriinu etendus Vanemuise suures majas
      18.00 Tuhkatriinu etendus Vanemuise suures majas
teisipäev
17.03.2020
17.03.2020
teisipäev 17.03  Katariinal proovid   
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 214     
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal    
 17.00-20.00 Näitlejatöö, kes?, BB17.00-20.00 Lavastaja töö näitlejaga I, kes? , BBSelgub, kas Ida Urbeli proovid   
    18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128 
kolmapäev
18.03.2020
18.03.2020
kolmapäev 18.038.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, BB8.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, BBKatariinal proovid   
 10.30-13.00 Lavastamise alused, Jaanika Juhanson, 128 10.30-13.00 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson, 128     
    12.00-13.00 Pilates, Sille Ardel, 018  
 14.00-18.00 Näitlejatöö, kes? 12814.00-18.00 Lavastaja töö näitlejaga I, kes?, 128Selgub, kas Ida Urbeli proovid 14.15-15.45 Loomevaldkondliku institutsiooni toimimine, Jaanika Juhanson, 320 
 18.00-21.00 Sissejuhatus filmikunsti, Jürgen Volmer, CR18.00-21.00 Sissejuhatus filmikunsti, Jürgen Volmer, CR    
      19.00 Once Mihkel Ugalas
neljapäev
19.03.2020
19.03.2020
neljapäev 19.03  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 09.00-11.00 I grupp ja 11.30-13.30 II grupp Etenduskunstide alused, Kersti Rattus, 30209.00-11.00 I grupp ja 11.30-13.30 II grupp Etenduskunstide alused, Kersti Rattus, 302    
    10.15-11.15 Pilates, Sille Ardel, 018  
 14.15-15.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB 14.15-15.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BBKas Katriina või Tõnis, selgub   
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, koht SELGUB16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, koht SELGUB    
      19.00 Once Mihkel Ugalas
reede
20.03.2020
20.03.2020
reede 20.03  Katariinal proovid  Katariinal proovid
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva, BB9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva, BB    
    10.30-14.00 Loovettevõtja baaskursuse praktika, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 21410.30-14.00 Loovettevõtja baaskursuse praktika, M. Bristol, J.-M. Kõlar, 214 
 11.30-13.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin , 204 11.30-13.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin , 204     
 14.00-17.00 Etenduskunstide alused, Margus Vaigur, BB14.00-17.00 Etenduskunstide alused, Margus Vaigur, BB    
      19.00 Once Mihkel Ugalas
laupäev
21.03.2020
21.03.2020
laupäev 21.03  Katariinal proovidADR Tallinnas, BFM-s, 2. grupp Katariinal proovid
pühapäev
22.03.2020
22.03.2020
pühapäev 22.03  Katariinal proovidNordic Common Studies Katariinal proovid