Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

1.näd 02.-08.sept

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
1.nädal      
esmaspäev
02.09.2019
02.09.2019
esmaspäev 02.0916.00 Avaaktus Tartus Kassitoomel,  Katariina Tln16.00 Avaaktus Tartus Kassitoomel,  Rainer, Miika, Kristi ja Karmel seotud tartu avaaktusega
teisipäev
03.09.2019
03.09.2019
teisipäev 03.09  Katariina Tln   
 10.15-11.15 Direktori loeng, 11.30-12.15 Üliõpilasesindus I. Sandoval, BB     
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
  13.00-15.00 Kokkusaamine Jaanika Juhansoni ja Jürgen Volmeriga, 204  13.00-15.00 Kokkusaamine Jaanika Juhansoni ja Jürgen Volmeriga, 204 
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson , 202     
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
kolmapäev
04.09.2019
04.09.2019
kolmapäev 04.09  Katariina Tln   
 9.00-10.00 Kehatöö, Raido Mägi, WB     
 10.15-13.00 Õppedirektori ja õppeosakonna juhataja , ettevõtlusõpe, TLM , TÜ nõustamiskeskus, Ave Matsin, Priit Kilgas, Martin Bristol, Marko Veisson , BB     
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 14.00-17.00 Etenduskunstide alused, Eve Komissarov, Kai Valtna, Jaanika Juhanson, Jürgen Volmer 202     
  17.30-20.00 Kiire kaamerakoolitus, Jürgen Volmer, CR  17.30-20.00 Kiire kaamerakoolitus, Jürgen Volmer, CR 
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
neljapäev 05.09  Katariina Tln   
 10.00 Õppeaasta avapalvus Jaani kirik     
 11.00 Õppeaasta avaaktus Sakala Keskus    11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
 13.15 EKO infotund, BB     
 15.00-16.30 Kehahääletöö I, Tõnis Veelmaa,WB 15.00-16.30 Kehahääletöö I, Tõnis Veelmaa,WB     
 18.00-21.00 Sissejuhatus filmikunsti, Jürgen Volmer, CR    18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
reede 06.09      
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , BB     
 11.00 IT infotund, Roman Kaljuorg, 214    11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
     12.15-14.00 Dramaturgia praktikum, Riina Oruaas, Tartus, Ülikooli 16-104 
 14.00 Moodle tutuvustus, Marju Piir, 214     
 15.00-19.00 Eriala, Katariina Unt, WB     
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
laupäev 07.09     Ilu katastroofis, Kristi, Tln
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö     
      11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
      18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
pühapäev 08.09