Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

24.näd 10.-16.veebr

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
24.nädal      
esmaspäev
10.02.2020
10.02.2020
esmaspäev 10.02  Liisbethi ei ole enne lõunat  Mariann PIRUKAS proov Ugalas
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva, BB9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva, BB    
 11.00-12.30 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB11.00-12.30 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BBAnna-Laura ei jõua Kehatöösse   
 14.15-17.45 Võrdlev kultuurilugu muusikas, P. Volkonski, 21414.15-17.45 Võrdlev kultuurilugu muusikas, P. Volkonski, 21414.15-16.45 Fotoõpetus, Harri Rospu, 212   
 18.00-21.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB18.00-21.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt , BB    
teisipäev
11.02.2020
11.02.2020
teisipäev 11.02     Mariann PIRUKAS proov Ugalas
 09.00-11.30 Etenduskunstide ajalugu, Jaanika Juhanson , 214     
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia, Marko Veisson, Aida väike saal 12.15-14.45 Eesti teatri ajalugu, Jaanika Juhanson, 321  
 16.00-20.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB16.00-20.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt , BB  16.00-17.30 Loomevaldkondliku institutsiooni toimimine, Jaanika Juhanson, 321 
    18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 12818.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128 
kolmapäev
12.02.2020
12.02.2020
kolmapäev 12.02     Mariann PIRUKAS proov Ugalas
 8.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, BB8.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, BB    
 10.30-14.30 Lavastamise alused, avaseminar, Jaanika Juhanson, 128 10.30-14.30 Lavastajatöö I, avaseminar Jaanika Juhanson , 128     
 15.00-17.30 Kaasav tantsu- ja teatriharidus, Jaanika Juhanson, 12815.00-17.30 Kaasav tantsu- ja teatriharidus, Jaanika Juhanson, 128   15.15 väljasõit
 18.00-21.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , 12818.00-21.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt , 128    
      19.00 Hapkoman etendus Võru Kandles
neljapäev
13.02.2020
13.02.2020
neljapäev 13.0208.30-11.00 Kaasav tantsu- ja teatriharidus, Jaanika Juhanson, 12808.30-11.00 Kaasav tantsu- ja teatriharidus, Jaanika Juhanson, 128   Mariann PIRUKAS proov Ugalas
 12.00-16.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , CR12.00-16.00 Lavastaja töö näitlejaga I, Katariina Unt , CR 12.15-14.45 Eesti teatri ajalugu, Jaanika Juhanson, 202  
   Luisa Tartus   
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, Pärimusmuusika Aida väike saal16.15-19.00 Isiksuse- ja sots psühholoogia, Kalle Küttis, Pärimusmuusika Aida väike saal    
reede
14.02.2020
14.02.2020
reede 14.028.30 Väljasõit Tallinna Jaanika ained Lavastajatöö I ja Lavastamise alused raames   8.30 Väljasõit Tallinna Loomevaldkondliku institusiooni toimimine raamesMariann PIRUKAS proov Ugalas
laupäev
15.02.2020
15.02.2020
laupäev 15.02   ADR Tallinnas, BFM-s, 1. grupp  
pühapäev
16.02.2020
16.02.2020