Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

9.näd 28.okt-03.nov

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
9.nädal      
esmaspäev
28.10.2019
28.10.2019
   9.00-10.45 Anna Laura proov, 018   
 11.00-13.15 Lavastamise alused, Jaanika Juhanson , 202    11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
   09.00-10.45 Alissija proov, 127   
 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214 12.30 Pirte arstil   
    15.15-17.45 Eesti teatri ajalugu, Jaanika Juhanson , 122  
 18.30-21.00 Etenduskunstide vaatluspraktika, Kai Valtna, 202     
teisipäev
29.10.2019
29.10.2019
teisipäev 29.1008.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 214     
 10.15-11.45 Kehahääletöö I, Tõnis?, BB10.15-11.45 Kehahääletöö I, Tõnis?, BB    
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
 12.15-15.15 Näitlejatöö, Tõnis või iseseisev , BB12.15-15.15 Lavastajatöö näitlejaga, Tõnis või iseseisev , BB    
      11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna , 202     
      17.45 Ugalas
 19.00-21.15 Lavaline liikumine, Karl Saks, BB    Hapkoman etendus Ugalas
kolmapäev
30.10.2019
30.10.2019
 9.00-10.00 Kehatöö, BB   9.00-10.30 Teadustöö metoodika praktikum, Ele Viskus, 204  
 10.15-11.45 Etenduskunstide pedagoogika, Anu Sööt, WB     
    11.00-13.15 Kehatunnetuse alused, Ruslan Stepanov, BB 11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 12.30-13.30 Kultuuri uurimise alused 1. EKSAMI aeg, Ott Kaurlin, 217     
 13.45-14.45 Kultuuri uurimise alused 1. EKSAMI aeg, Ott Kaurlin, 217     
 16.00-20.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , Ugala Proovisaal16.00-20.00 Lavastajatöö näitlejaga, Katariina Unt , Ugala Proovisaal 16.00-17.30 Laulmine, Peeter Konovalov, Ugala Keldrisaalis  
    18.00-21.00 Filmianalüüs, Jürgen Volmer, 128 18.00-21.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
neljapäev
31.10.2019
31.10.2019
neljapäev 31.1008.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus 1. arvestuse aeg, 214     
 10.15-11.45 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 20410.15-11.45 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 204valikaine10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus, Martin Bristol, 214  
      11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, WB12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, WB    
 15.15-16.45 Laulmine, Peeter Konovalov, Ugala proovisaal lavastajatele valikaine   
 17.00-20.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , Ugala Proovisaal17.00-20.00 Lavastaja töö näitlejaga, Katariina Unt , Ugala Proovisaal   17.45 Ugalas
      Hapkoman etendus Ugalas
reede
01.11.2019
01.11.2019
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , WB     
    11.00-14.00 Eriala, Põud ja vihm, Tõnis? WB 11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
      11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 15.00-17.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin , 202 18.15-19.45 Sebastiani proov, 319   
    16.00-17.30 Laulmine, Peeter Konovalov, Ugala proovisaal  
   17.15-18.45 Anna Laura proov, 018   
   17.15-18.45 Alissija proov, 127   
laupäev
02.11.2019
02.11.2019
laupäev 02.11  Luisat ei ole   
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö     
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
pühapäev
03.11.2019
03.11.2019
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas