Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

12.näd 18.-24.nov

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
12.nädal      
esmaspäev
18.11.2019
18.11.2019
esmaspäev 18.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas   
   11.00-14.00 Anna Laura proov, 01011.15-13.30 Kehatunnetuse alused, Ruslan Stepanov, BB  
 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214 11.00-14.00 Sebastiani proov, 018  14.15 Väljasõit Tln
   11.00-14.00 Alissija proov, 127   
 18.00-21.00 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  18.00-21.00 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  
      Hapkoman etendus Tallinnas (end NO99)
teisipäev
19.11.2019
19.11.2019
teisipäev 19.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas   
 9.30 väljasõit Tallinna akadeemia juurest     
      15.15 Väljasõit
      19.00 Ilu katastroofis, Kristi, etendus Tallinnas
      Hapkoman etendus Tallinnas (end NO99)
kolmapäev
20.11.2019
20.11.2019
kolmapäev 20.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas   
 9.00-10.00 Kehatöö, BB      
 10.15-13.15 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  10.15-13.15 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  
      11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 14.15-15.45 Etenduskunstide pedagoogika, Anu Sööt , WB     
 16.00-17.45 Lavaline liikumine, Karl Saks, BB     
      18.00-21.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 18.00-21.00 Sissejuhatus filmikunsti, Jürgen Volmer, CR     
      19.00 Ilu katastroofis, Kristi, etendus Tallinnas
neljapäev
21.11.2019
21.11.2019
neljapäev 21.1108.30-11.45 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 20208.30-11.45 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 202    
   valikaine10.15-11.45 Anumai liikumise tund, WB  
   15.11-01.12 PÖFF Tallinnas  11.00-15.00 Miikal Tuhkatriinu proovid Ugalas;
 12.15-16.15 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  12.15-16.15 Eriala, Põud ja vihm, Katariina Unt, BB  
   17.00-19.00 Sebastiani proov, 319   
   17.00-19.00 Anna Laura proov, 010   
      17.45 Ugalas
      19.00 Hapkoman etendus Ugalas
   17.00-19.00 Alissija proov, 127   
reede
22.11.2019
22.11.2019
reede 22.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas  Kristi musavideo võtted Tln
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , BB     
 11.00-14.30SIREENID lugemine, 3 noormeest, kes selguvad, Sulev Keedus, BB 11.00-13.00 Anna Laura proov, 12811.00-14.30SIREENID lugemine, Sulev Keedus, BB  
     12.15-16.00 Dramaturgia praktikum, Riina Oruaas, Tartus, Ülikooli 16-104 
   11.00-13.00 Sebastiani proov, 319   
 15.00-17.00 21. saj ek problemaatika ja uurimismeetodid, Ott Karulin , 202  14.15-15.45 Anumai liikumise tund, WB , SELGUB  
   11.00-13.00 Alissija proov, 127   
   13.00 Frida Tartusse   
laupäev
23.11.2019
23.11.2019
laupäev 23.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas  Tõnis Tartus
      Kristi musavideo võtted Tln
pühapäev
24.11.2019
24.11.2019
pühapäev 24.11  15.11-01.12 PÖFF Tallinnas