Näitleja II Lavastaja II Näitleja IV Lavastaja IV
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 14.-20.sept

Näitleja IILavastaja IINäitleja IVLavastaja IV
3.nädal    
esmaspäev
14.09.2020
14.09.2020
 11.00-12.00 Peer ja Ase Ugalas   
 12.00-13.00 Peer ja Solveig Ugalas   
 13.00-14.00 Solveig, Helga, Ase, Solveigi ja Helga isa, Ugalas13.00-15.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302  
 14.00-15.00 Peer ja Ingrid Ugalas   
 18.00-19.00 Peer ja Naine rohelises   
 19.00-19.30 Solveig, Helga, Peer   
 19.30-21.00 Solveig, Peer, Naine rohelises, Inetu jõmpsikas   
teisipäev
15.09.2020
15.09.2020
teisipäev 15.0908.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, WB08.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, WB  
 11.00-13.00 Trollid Ugala keldrisaal11.00-13.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302  
 13.00-13.30 Ase ja Kari   
 14.15-15.45 Kehahääletöö, Katariina Unt, WB14.15-15.45 Kehahääletöö, Katariina Unt, WB  
 16.15-17.45 Etenduskunstide alused 2. osa Kai, Ele, 12816.15-17.45 Etenduskunstide alused 2. osa Kai, Ele, 12816.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 21216.15-19.15 Lavastuse produktsioon, Toomas Peterson, 212
kolmapäev
16.09.2020
16.09.2020
 09.00-10.00 Kehatöö, Raido Mägi , WB09.00-10.00 Kehatöö, Raido Mägi , WB  
 10.15-11.45 Kehahääletöö, Katariina Unt, WB10.15-11.45 Kehahääletöö, Katariina Unt, WB  
 14.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 31914.15.16.45 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna, 319  
 17.00-21.00 Peer Gynti liikumine, Rauno Zubko,Ugala   
neljapäev 17.0908.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, WB08.30-10.00 Kehatöö, Merle Saarva, WB  
 10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Ait Suur saal10.15-13.45 Omakultuur, Madis Arukask, Ait Suur saal  
 15.00-18.00 Peer Gynt, kõik tudengid Ugala proovisaal    
 18.00-21.00 Peer Gynt pastorid   
reede
18.09.2020
18.09.2020
  9.00-10.30 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 319  
   10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, e-õpe, Skypes, ind õpe10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika 2. osa, e-õpe, Skypes, ind õpe
 11.00-15.30 Näitleja hääleseade, Aita Vaher,018   
 16.00-21.00 Peer Gynti liikumine, Rauno Zubko, 010   
laupäev
19.09.2020
19.09.2020
pühapäev
20.09.2020
20.09.2020