Näitleja I Lavastaja I Puudumised I Näitleja III Lavastaja III Puudumised III
PS: Vali menüüst kursus

7.näd 14.-20.okt

Näitleja ILavastaja IPuudumised INäitleja IIILavastaja IIIPuudumised III
7.nädal      
esmaspäev
14.10.2019
14.10.2019
esmaspäev 14.10  8.45-10.45 Anna Laura proov, 010   
 11.00-14.00 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB11.00-14.00 Lavastajatöö näitlejaga, Katariina Unt , BBPirtel arst 13.00  11.00-15.00 Vallo lavaproovid Ugalas
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214 14.15-18.00 Võrdlev kultuurilugu muusikas, Peeter Volkonski, 214     
   18.45-20.45 Sebastiani proov, 31918.00-21.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB  
   18.45-20.45 Alissija proov, 018   18.00-21.00 Vallo lavaproovid Ugalas
teisipäev
15.10.2019
15.10.2019
teisipäev 15.1008.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 214     
 10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB10.15-11.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB    
 12.15-15.15 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB12.15-15.15 Lavastajatöö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
 16.15-18.30 Etenduskunstide ajalugu, Kai Valtna , 202  16.00-19.00 Eriala, Kolm õde, Katariina Unt, BB  
      19.00 HAPKOMAH KONTROLLETENDUS
kolmapäev
16.10.2019
16.10.2019
 9.00-10.00 Kehatöö, BB      
 10.15-13.15 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB10.15-13.15 Lavastajatöö näitlejaga, Katariina Unt , BB    
      11.00-15.00 vajadusel proov
   18.00-20.00 Sebastiani proov, 319   
      11.00-15.00 Ilu katastroofis, Kristi, Peebu projekt, Tallinnas
 14.15-15.45 Etenduskunstide pedagoogika, Anu Sööt , WB 18.00-20.00 Alissija proov, 127   
 16.00-17.30 Laulmine, Peeter Konovalov, BB lavastajatele valikaine   
      17.45 Ugalas
   18.00-20.00 Anna Laura proov, 018   
      19.00 Hapkoman esietendus Ugalas
neljapäev
17.10.2019
17.10.2019
neljapäev 17.1008.30-10.00 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 20208.30-10.00 Tantsuanalüüs, Kai Valtna , 202valikaine   
 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, 319  10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus, Martin Bristol, 214  
 12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB12.15-13.45 Kehahääletöö I, Katariina Unt, BB    
 14.15-17.15 Näitlejatöö, Katariina Unt , BB14.15-17.15 Lavastajatö näitlejagaö, Katariina Unt , BB    
 18.00-21.00 Sissejuhatus filmikunsti, Jürgen Volmer, CR    17.45 Ugalas
      19.00 Hapkoman etendus Ugalas
reede
18.10.2019
18.10.2019
reede 18.10     8.15 Kesklinna kool, ettelugemise päev, kas Mardileib, seoses leivaga, leivanädal
 9.00-10.30 Kehatöö, Merle Saarva , BB     
  11.00-13.15 Lavastajatöö I, Jaanika Juhanson , 321    
     12.15-16.00 Dramaturgia praktikum, Riina Oruaas, Tartus, Ülikooli 16-104 
   13.00-st Frida Tartusse   
   14.00-20.00 Directing Actors koosõpe BFM-ga, Viljandis, BB   
      17.45 Ugalas
      19.00 Hapkoman etendus Ugalas
laupäev
19.10.2019
19.10.2019
 10.00-13.00 Etenduskunstide ajalugu, iseseisev töö 10.00-20.00 Directing Actors koosõpe BFM-ga, Viljandis, BB   
pühapäev
20.10.2019
20.10.2019
   10.00-16.00 Directing Actors koosõpe BFM-ga, Viljandis, BB