TA1 TA2 TA3 TA4
PS: Vali menüüst kursus

28.-3.11 (9)

TA1TA2TA3TA4
esmaspäev
28.11.2019
28.11.2019
  10.15-15.00   
 11.00-13.15 Lavastamise alusedKultuuri ja kunstide ajalugu   
 J.Juhanson 202H.Rajavee 12812.00-15.00 Kaasaegne tants 12.00-15.00 Kaasaegne tants
   K.Saks WBK.Saks WB
  15.30-18.30 Kaasaegs. tantsutehn.15.30-18.00 Eesti pärimustants15.30-18.00 Eesti pärimustants
  K.Saks WBE.Viskus 128E.Viskus 128
 18.30 Etenduskunstide vaatlusp. esitusedesitused
 K.Valtna 202 18.15 Kontaktimprov. õp. pr. 
   R.Mägi 010 
teisipäev
29.11.2019
29.11.2019
Teisipäev 29.108.30 Eesti keele kirjalik enesev. Anumai puudub 29.10-2.11 
 E. Rummel 214    
 10.15-11.45 Kehahääle töö10.15 Ballett 10.00-12.00 Kaasaegne tants 10.00-12.00 Kaasaegne tants
 K.Unt BBL.Ojatamm/A.Laan 010K.Saks WBK.Saks WB
 12.15 Liikumisuurimuse alused12.15-15.15 Tantsukompositsioon12.15 Tantsuanalüüs  
 A.Sööt 010R.Stepanov WBK.Valtna 32013.00-16.00
 14.00-15.30 Ballett 14.15 Tantsuõp. didaktikaHariduslikud erivajadused
 L.Ojatamm/A.Laan 010 A.Sööt 204L.Õunapuu 212
 16.15-18.30 Etendkuskunstide 16.15 Tantsuajalugu16.00-17.15 Ballett  
 ajalugu K.Valtna 212E.Lagle Koidu S. L.Ojatamm/A.Laan 010 
kolmapäev
30.11.2019
30.11.2019
Kolmapäev 30.10  Anumai puudub 29.10-2.11 
 9.00 Kehatöö I 2. osa BB K.Saks9.00-10.00 Kehatöö M.Saarva WB  
 10.15 Etenduskunstide pedag.10.15-13.15  
 A.Sööt WBKultuuri ja kunstide ajalugu   
 12.30-13.30 Kultuuri uurimise al.H.Rajavee 202  
 O. Karulin 217 EKSAM I   
  14.15-17.15 Lavastuse protsess  
  R.Stepanov WB  
  18.00-21.00 Filmianalüüs18.00-21.00 Filmianalüüs18.00-21.00 Filmianalüüs
  J.Volmer 128J.Volmer 128J.Volmer 128
neljapäev
01.12.2019
01.12.2019
Neljapäev 31.108.30 Eesti keele kirjalik enesev. Liisbeth õe pulmas Ameerikas kuni 14.11 
 E. Rummel 214  Anumai puudub 29.10-2.11 
 10.15 Tantsuanalüüs10.15-13.45 10.15 Loovettevõtja baaskursus 
 K.Valtna 204Õppimine ja õpetamine M. Bristol 214 
 12.15-13.45 Kehahääle tööA.Grahv 128  
 K.Unt BB   
  14.15 Kontaktimprovisatsioon14.00 Teadustöö met. prakt. 
  R.Mägi WBE.Viskus 320 
  16.15 Tantsuajalugu  
  E.Lagle Koidu S.   
reede
02.12.2019
02.12.2019
 9.00-10.30 Kehatöö I    
 M.Saarva BB   
  10.30-14.00 Sissejuhatus   
  semiootikasse O.Karulin 202  
 13.00-14.30 Ballett    
 L.Ojatamm 010   
 15.00-17.00 21. saj. etendusk.14.45-16.15 Ballett  
 problemaatika ja uurimism.L.Ojatamm/A.Laan 010  
 O.Karulin 202   
laupäev
03.12.2019
03.12.2019
pühapäev
04.12.2019
04.12.2019