TA1 TA2 TA3 TA4
PS: Vali menüüst kursus

11.-17.02 (24)

TA1TA2TA3TA4
esmaspäev
11.02.2019
11.02.2019
Esmaspäev 11.02Shion Jaapanis 11.-13.02   
  10.15 Kultuuri ja 10.30 Rakvere Teater 
 11.30-13.45 Kaasaegsed kunstide ajalugu H.Rajavee 21211.00 proov 
 tantsutehnikad R.Stepanov WB J.Juhanson 
 14.15 Kultuuri ja 14.15-16.30 Improvisatsioon   
 kunstide ajalugu H.Rajavee 212K.Saks WB  
teisipäev
12.02.2019
12.02.2019
Teisipäev 12.029.00-10.00 Hommikuraputus 9.00-10.00 Hommikuraputus 9.00-10.00 Hommikuraputus 9.00-10.00 Hommikuraputus
  Karl Saks WB Karl Saks WB Karl Saks WB Karl Saks WB
 10.15 Kehatöö 10.30 Ballett   
 M.Saarva WB V.Januškevitš/A.Laan 010  
 12.15-16.00 Kaasaegsed  12.15 Ballett  
 tantsutehnikad R.Stepanov WB V.Januškevitš 010 
   14.15-15.45 Praktikaaruande14.15-15.45 Praktikaaruande
   seminar A.Sööt 202seminar A.Sööt 202
 16.30-17.30 Pilates 16.00-17.45 Praktikaaruande16.00-17.45 Praktikaaruande
 S.Ardel 018 seminar A.Sööt 202seminar A.Sööt 202
   (esitamine 5. veebruar)(esitamine 5. veebruar)
 18.00 Tantsunädala koosolek18.00 Tantsunädala koosolek18.00 Tantsunädala koosolek18.00 Tantsunädala koosolek
 kursuse esindajad, õppejõudkursuse esindajad, õppejõudkursuse esindajad, õppejõudkursuse esindajad, õppejõud
kolmapäev
13.02.2019
13.02.2019
 9.00-10.30 Loovtants    
 A.Sööt 010 10.15-12.15Kaasaegse tantsu õp. 
 10.45-11.45 Pilates S. Ardel 010 M.Saarva WB 
 12.30 Seltskonnatantsude õp   
 P.Bobkov 01013.30-15.45 Kaasaegne tants  
 14.15 Rütm ja koordinatsioonK.Saks WB  
 P.Bobkov/A.Laan 010   
  16.15 Rütm ja koordinatsioon  
  P.Bobkov/A.Laan 010  
neljapäev
14.02.2019
14.02.2019
 10.15 Omakultuur  10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse 
 M.Arukask Aida väike saal praktika loeng M.Bristol 214 
 14.15-19.00 Arengupsühholoogia14.15 Balleti õpetamise praktika  
 K.Küttis 212L.Ojatamm 010  
  16.15 Filosoofia 16.15 Filosoofia (võlglased)
  M.Lepikult 128 M.Lepikult 128
  18.00-19.30 Loovettevõtja  
  baaskursuse konsultatsioon  
  M.Bristol, K.Lukka 202  
reede
15.02.2019
15.02.2019
Reede 15.02 8.15 Filosoofia 8.15 Filosoofia
  M.Lepikult 128 M.Lepikult 128
 10.15 Ballett    
 L.Ojatamm 010   
 12.15 Kehatöö 12.15-15.45 Etenduskunstide  
 M.Saarva WBuurimismeetodid O.Karulin  
  128  
laupäev
16.02.2019
16.02.2019
pühapäev
17.02.2019
17.02.2019