TA1 TA2 TA3 TA4
PS: Vali menüüst kursus

kevadsemester

TA1TA2TA3TA4
HVVK.12.001M. Arukask3Õ 
P2VK.09.014M. Veisson3Õ 
P2VK.05.065K. Küttis3Õ 
P2VK.04.509H. Rajavee1.5Õ 
HVVK.04.020S. Kruusamägi1.5Õ 
P2VK.04.510T. Mölder (vastutav)1.5Õ 
P2VK.04.255A. Sööt1.5Õ 
P2VK.04.251K. Saks 1.5Õ 
HVVK.04.022L. Ojatamm3Õ 
P2VK.04.574P. Bobkov1.5Õ 
P2VK.04.387P. Bobkov1.5Õ 
HVVK.04.020S. Ardel1.5Õ 
HVVK.04.020M. Saarva3Õ 
HVVK.04.021R. Stepanov1.5Õ 
P2VK.04.357M. Saarva1.5Õ 
P2VK.04.358R. Stepanov 3Õ 
P2VK.04.389E. Lagle1.5Õ 
  34.5  
P2VK.09.010M. Veisson3Õ 
MJCV.00.033K. Vahejõe1Õ 
P2VK.09.008M. Lepikult3Õ 
P2VK.04.509H. Rajavee1.5Õ 
P2VK.04.689O. Karulin3Õ 
P2VK.04.010V. Januškevitš1.5Õ 
P2VK.04.571L. Ojatamm1.5Õ 
P2VK.04.387P. Bobkov1.5Õ 
P2VK.04.252L. Vares1.5Õ 
P2VK.04.546P. Bobkov, E. Viskus 1.5Õtulem sügisel
P2VK.04.028R. Mägi1.5 tulem. sügisel
P2VK.04.021K. Saks1.5Õ 
P2VK.04.567K. Saks 3Õ 
P2VK.04.565K. Unt1.5Õ 
P2VK.04.358M. Uppin3Õ 
P2VK.04.627J. Eensalu3Õ 
P2VK.04.358R. Stepanov 3Õ 
HVVK.12.025M. Bristol3 või 6Õ 
P2VK.09.015O. Karulin6Õ 
P2VK.04.546P. Bobkov, E. Viskus1.5Õtulem. sügis
P2VK.04.362H. Hütt1.5Õ1. osa tundide eest, 2. osa tulemused vaid neile, kes aine lõputöö tegid, teised saavad 2. osa, kui aine sooritatud
P2VK.04.573R. Mägi1.5  
P2VK.04.570M. Saarva1.5Õ 
P2VK.04.562J. Juhanson1.5Õ 
P2VK.04.010 V. Januškevitš3Õ 
P2VK.04.358M. Uppin3Õ 
P2VK.04.627J. Eensalu3Õ 
P2VK.04.252M. Saarva1.5Õmõned lahtised
P2VK.04.625A. Sööt3Õ 
P2VK.04.625A. Sööt4Õ 
P2VK.04.034Kai Valtna3Õ 
P2VK.04.392Sille Kapper15Õ 
P2VK.04.373Ott Karulin15Õ 
P2VK.09.015Ott Karulin6Õ 
P2VK.09.008M.Lepikult3Õ 
P2VK.04.503K.Saks2Õ 
7. juuni seminaritööde korduseksam    
Merle Riias: 11.-17.03    
Tine D. 30.09-4.10 III, IV (II?)    
14.09 Perfonks    
14. oktoobri nädalal Labani sümpoosium II kursus osaleb, III soovituslik    
15.-16. nov konverents     
22. aug EKO Vilma    
Cunningham september    
2. kursus 5-7 päeva, Ruslan, meistriklass    
teine plokk lisaks, koos kunstnikega    
2.-6. Oti kult.uur. Aida suures saalis kolmapäeviti, seminar 6. nädalal 14.15 EKO ja RKO.     
eksam 9. nädal 30. okt arv.klass 12.30 ja 13.45-14.45 EKO, 17. jaanuar 10-13.30    
Agdale