RM1 RM2 RM3 RM4
PS: Vali menüüst kursus

30. nädal 23.03-29.03

 Rütmimuusika - 1.aastaRM - 2.aastaRM - 3.aastaRM - 4.aasta
esmaspäev
23.03.2020
23.03.2020
 10.00-10.45 Prakt.harm.klaveril I-2 T. Sulamanidze   
 10.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-14.00 Arengupsühholoogia
 12.15-13.00 Prakt.harm.klaveril I-1 T. Sulamanidze  K. Küttis
  12.00-13.15 Muusikateooria IV R. Juurikas 107 PM 212
 13.30-15.00 Transkriptsioon R. Juurikas   
 14.15-15.45 Ansambel I. Sandoval 30114.15-15.45 Ansambel I. Sandoval 30114.15-15.45 Ansambel I. Sandoval 301 
   15.15-16.15 Arranžeerimine II R. Juurikas 102 
 16.15-17.45 Improvisatsiooni meistriklass M. Braam 30116.15-17.45 Improvisatsiooni meistriklass M. Braam 30116.15-17.45 Improvisatsiooni meistriklass M. Braam 30116.15-17.45 Improvisatsiooni meistriklass M. Braam 301
teisipäev
24.03.2020
24.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-1   
 M. Mägi 301   
 10.15-11.45 Ansambel A. Maaker 30110.15-11.45 Ansambel A. Maaker 30110.15-11.45 Ansambel A. Maaker 301 
    11.45-13.15 Ansamblitöö praktika
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia  T. Sulamanidze 005
 M. Veisson   
   14.15-15.45 20. sajandi muusikalugu II 
   I. Sandoval 301 
 16.15-17.45 Muusikatehnoloogia alused   
 J. Paeglis   
 18.00 Michiel Braam õpituba18.00 Michiel Braam õpituba18.00 Michiel Braam õpituba18.00 Michiel Braam õpituba
 OrkestrimajasOrkestrimajasOrkestrimajasOrkestrimajas
kolmapäev
25.03.2020
25.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-28.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia  
 M. Mägi 301M. Veisson  
 11.00-12.00 Lisapill (bass) M. Pajupuu 10110.05-11.05 Prakt.harm. Klaveril II T. Sulamanidze  
 11.00-12.00 Lisapill (trummid) K. Joosep 00511.15-12.00 Teadus- ja loometöö seminar  
 12.15-13.45 Ansambel M. Talts 30112.15-13.45 Ansambel M. Talts 30112.15-13.45 Ansambel M. Talts 301 
  14.15-15.45 Pro Tools14.15-15.45 Grupiõppe didaktika 
  S.-O. MoldauC. Mägi 
  16.00-19.00 Stuudioprojekt   
  J. Neves  
neljapäev
26.03.2020
26.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-3   
 M. Mägi 301   
  10.30-14.00   
  Loovettevõtja baaskursus  
  J.-M. Kõlar, M. Bristol12.15-13.45 Miksimise tehnoloogia 
   PM 214J. Neves 
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia   
 K. Küttis (Ait)   
reede
27.03.2020
27.03.2020
lisainfo