RM1 RM2 RM3 RM4
PS: Vali menüüst kursus

29. nädal 16.-22.03

 Rütmimuusika - 1.aastaRM - 2.aastaRM - 3.aastaRM - 4.aasta
esmaspäev
16.03.2020
16.03.2020
 10.00-10.45 Prakt.harm.klaveril I-2 T. Sulamanidze   
 10.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-12.00 Ansambel P. Kass 00210.30-14.00 Arengupsühholoogia
 12.15-13.00 Prakt.harm.klaveril I-1 T. Sulamanidze  K. Küttis
  12.00-13.15 Muusikateooria IV R. Juurikas 107 PM 212
 13.30-15.00 Improvisatsioon R. Juurikas 301   
   15.15-16.15 Arranžeerimine II R. Juurikas 102 
 16.15-17.45 Ansambel I. Sandoval 30116.15-17.45 Ansambel I. Sandoval 30116.15-17.45 Ansambel I. Sandoval 301 
teisipäev
17.03.2020
17.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-18.30-10.00 Muusikateooria IV 1. grupp  
 M. Mägi 301M. Reimand 107  
 10.15-11.45 Ansambel A. Maaker 30110.15-11.45 Ansambel A. Maaker 30110.15-11.45 Ansambel A. Maaker 301 
    11.45-13.15 Ansamblitöö praktika
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia  T. Sulamanidze 005
 M. Veisson   
   14.15-15.45 20. sajandi muusikalugu II 
   I. Sandoval 301 
 16.15-17.45 Muusikatehnoloogia alused   
 J. Paeglis   
kolmapäev
18.03.2020
18.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-28.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia  
 M. Mägi 301M. Veisson  
  10.05-11.05 Prakt.harm. Klaveril II T. Sulamanidze  
  11.15-12.00 Teadus- ja loometöö seminar  
 MADE BAPTISTI KIRIKUSMADE BAPTISTI KIRIKUSMADE BAPTISTI KIRIKUSMADE BAPTISTI KIRIKUS
neljapäev
19.03.2020
19.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-3   
 M. Mägi 301   
 11.00-12.00 Lisapill (bass) M. Pajupuu 10110.30-14.00   
 11.00-12.00 Lisapill (trummid) K. Joosep 005Loovettevõtja baaskursus  
  J.-M. Kõlar, M. Bristol  
   PM 214  
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II  
  C. Roose 301  
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia   
 K. Küttis (Ait)   
reede
20.03.2020
20.03.2020
8.30-10.00 Rütmika I   
 T. Tubli 005   
  10.15-11.45 Rütmika II10.30-14.00  
  T. Tubli 005Ettevõtja baaskursuse praktika 
   J.-M. Kõlar, M. Bristol 
   PM 214 
lisainfo
  ESMASPÄEV:ESMASPÄEV: 
  P. Kass (101)P. Kass (101) 
  10.00-10.30 M. Kokk12.00-12.30 I. Mällo