RM1 RM2 RM3 RM4
PS: Vali menüüst kursus

3. nädal 14.-20.09

 Rütmimuusika - 1.aastaRM - 2.aastaRM - 3.aastaRM - 4.aasta
esmaspäev
14.09.2020
14.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-A8.30-10.00 Muusikateooria III-A  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.00-11.00 Prakt. Harm I-1 T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet)   
 11.00-12.00 Prakt harm I-2 T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet)11.00-12.00 Arranžeerimine P. Kass 10711.00-12.00 Arranžeerimine II R. Juurikas 102 
 12.15-13.45 Ansambel P. Kass 002 / R. Juurikas 30112.15-13.45 Ansambel P. Kass 002 / R. Juurikas 30112.15-13.45 Ansambel P. Kass 002 / R. Juurikas 30112.15-13.45 Ansambel P. Kass 002 / R. Juurikas 301
 14.15-15.15 Transkriptsioon R. Juurikas 10214.15-15.45 Grupiõppe didaktika14.15-15.45 20. sajandi muusikalugu II 
  C. Roose 301P. Kass 107 
teisipäev
15.09.2020
15.09.2020
8.30-10.00 Eesti k. kirjalik 8.30-10.00 Muusikateooria III-B  
 eneseväljendus E. Rummel PM 212M. Mägi 301  
 12.15-13.45 Eesti pärimusmuusika I12.00-13.00 Prakt. Harm II T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 C. Mägi PM 319   
 14.15-15.45 Muusikaajalugu   
 K. Steinbach 301   
 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel
 M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005
kolmapäev
16.09.2020
16.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-C8.30-10.00 Muusikateooria III-C  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.30-14.00 Kultuuri uurimise    
 alused   
 O. Karulin   
 PM 12812.45-14.00 Rütmika II  
 14.15-15.30 Rütmika I A. Abner 301A. Abner 301 14.15-15.45 Ansamblitöö praktika
 15.45-16.45 Lisapill (trumm) A. Abner (Namm, Reimand, Reimo, Välimäe) 002  C. Mägi 002
 15.45-16.45 Lisapill (bass) M. Pajupuu 101   
neljapäev
17.09.2020
17.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-D8.30-10.00 Muusikateooria III-D  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.15-11.45 Eesti k. kirjalik10.15-13.45 Omakultuur10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
 eneseväljendus E. Rummel PM 212M. ArukaskKõlar, Bristol 
  AitPM 214 
    14.15-17.45 Arengupsühholoogia
    K. Küttis PM 212
reede
18.09.2020
18.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-A8.30-10.00 Muusikateooria III-A  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.15-11.45 Muusikatehnoloogia alused 10.15-11.45 Grupiõppe didaktika 
 J. Paeglis 002 T. Jukk 301 
  12.00-13.30 Stuudioseadmed  
  J. Paeglis 001/002  
  REEDE:NELJAPÄEV:REEDE:
  R. Juurikas (202)T. KaurR. Juurikas (202)
  18.00-18.45 M. Kotkas15.15-16.00 C. Liiv (nädalatel 3,5,7,9,11,13,15)17.15-18.00 G. Paaskivi
   ESMASPÄEV: 
   P. Kass (101) 
   16.00-17.00 M. Kokk