RM1 RM2 RM3 RM4
PS: Vali menüüst kursus

9. nädal 26.10-1.11

 Rütmimuusika - 1.aastaRM - 2.aastaRM - 3.aastaRM - 4.aasta
esmaspäev
26.10.2020
26.10.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-A8.30-10.00 Muusikateooria III-A  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.00-11.00 Prakt. Harm I-1 T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet)   
 11.00-12.00 Prakt harm I-2 T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet) 11.00-12.00 Arranžeerimine II R. Juurikas 102 
 12.15-13.45 Ansambel P. Kass / R. Juurikas12.15-13.45 Ansambel P. Kass / R. Juurikas12.15-13.45 Ansambel P. Kass / R. Juurikas12.15-13.45 Ansambel P. Kass / R. Juurikas
 14.15-15.15 Improvisatsioon R. Juurikas 14.15-15.45 20. sajandi muusikalugu II 
   P. Kass 107 
teisipäev
27.10.2020
27.10.2020
8.30-10.00 Eesti k. kirjalik 8.30-10.00 Muusikateooria III-B  
 eneseväljendus E. Rummel PM 212 M. Mägi 301  
 12.00 Õpirände ja -praktika infotund 12.00-13.00 Prakt. Harm II T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 A. Puulmann PM 319   
 14.15-15.45 Muusikaajalugu 14.15-15.45 Teadustöö metoodika praktikum 
 K. Steinbach 301 M. Veisson PM 322 
 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel 16.00-17.30 Ansambel
 M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005M. Talts 301 / L. Saar 005
 18.00 Üliõpilaste koosolek 18.00 Üliõpilaste koosolek 18.00 Üliõpilaste koosolek 18.00 Üliõpilaste koosolek
 J.-M. Kõlar PM 214J.-M. Kõlar PM 214J.-M. Kõlar PM 214J.-M. Kõlar PM 214
kolmapäev
28.10.2020
28.10.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-C8.30-10.00 Muusikateooria III-C  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.30-15.00 Kultuuri uurimise alused   
 eksami 1. aeg PM 217   
 registreerimine ÕIS-is   
  12.45-14.00 Rütmika II  
 14.15-15.30 Rütmika I A. AbnerA. Abner  
 15.45-16.45 Lisapill (trumm) A. Abner   
 15.45-16.45 Lisapill (bass) M. Pajupuu   
neljapäev
29.10.2020
29.10.2020
  10.15-13.45 Omakultuur10.30-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
  M. ArukaskKõlar, Bristol 
  AitPM 214 
    14.15-17.45 Arengupsühholoogia
    K. Küttis PM 212
  16.15-17.45 Eesti pärimusmuusika II16.00-17.30 Digitaalne helitöötlus 
  C. RooseJ. Neves 102 
reede
30.10.2020
30.10.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-D8.30-10.00 Muusikateooria III-D  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.15-11.45 Muusikatehnoloogia alused 10.15-11.45 Grupiõppe didaktika10.15-13.45 Loovettevõtja
 J. Paeglis 002 T. Jukk 301baaskursuse praktika
  12.00-13.30 Stuudioseadmed Kõlar, Bristol, Lukka
  J. Paeglis 001/002 PM 214
laupäev
31.10.2020
31.10.2020
   ESMASPÄEV:ESMASPÄEV:
   P. Kass (101)P. Kass (101)
   16.00-17.00 M. Kokk10.30-12.00 I. Mällo
   ESMASPÄEV:ESMASPÄEV:
   R. Juurikas (202)R. Juurikas (202)
   18.15-19.00 M. Kotkas17.30-18.15 G. Paaskivi