RT II (SÕ) A RT II (SÕ) B RT IV (SÕ) A RT IV (SÕ) B
PS: Vali menüüst kursus

03.-09.02 (23)

03.-09.02.2020RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
23.nädal    
esmaspäev
03.02.2021
03.02.2021
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
teisipäev
04.02.2021
04.02.2021
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
kolmapäev
05.02.2021
05.02.2021
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
neljapäev
06.02.2021
06.02.2021
 10.30-12.00 Eriala kirjanduskursus / E. Trallmann / 21710.30-12.00 Eriala kirjanduskursus / E. Trallmann / 21710.30-12.00 Äriplaan / M. Raudsaar / Alumine klass10.30-12.00 Äriplaan / M. Raudsaar / Alumine klass
 12.30-14.45 Üldkomp / K. Smitt / Tekstiili klass12.30-14.45 Üldkomp / K. Smitt / Tekstiili klass12.30-14.45 Lõputöö seminar / Metalli klass12.30-14.45 Lõputöö seminar / Metalli klass
 15.00-17.15 Maalimine / K. Rattus / Tekstiili klass15.00-17.15 Heegeldamine / K. Jõeste / Ülemine klass15.00-18.30 Portfoolio / K. Smitt / Ehituse klass15.00-18.30 Portfoolio / K. Smitt / Ehituse klass
 17.30-19.45 Heegeldamine / K. Jõeste / Ülemine klass17.15-20.15 Õmblustehnol 2 / K. Libe / Tekstiili klass  
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
reede
07.02.2021
07.02.2021
8.30-10.00 Eriala kirjanduskursus / E. Trallmann / 2178.30-10.00 Eriala kirjanduskursus / E. Trallmann / 217  
   9.00-12.00 Gobelään II / A. Raud / Kääriku9.00-12.00 Gobelään II / A. Raud / Kääriku
 10.30-15.30 Telgedel kudumine / C. Kütt / Tekstiili klass, Teljekoda10.30-15.30 Telgedel kudumine / C. Kütt / Tekstiili klass, Teljekoda  
 16.00-18.15 Sidusõpetus / A. Matsin / Teljekoda16.00-18.15 Sidusõpetus / A. Matsin / Teljekoda  
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
laupäev
08.02.2021
08.02.2021
8.15-11.15 Õmblustehnol 1 / K. Libe / Tekstiili klass8.30-10.45 Maalimine / K. Rattus / Ülemine klass  
 11.30-14.30 Vöökudumine / C. Kütt / Tekstiili klass11.30-14.30 Vöökudumine / C. Kütt / Tekstiili klass  
 14.45-17.45 Õmblustehnol 3 / K. Libe / Tekstiili klass14.45-17.45 Õmblustehnol 3 / K. Libe / Tekstiili klass  
 RT II SÕ ART II SÕ BRT IV SÕ ART IV SÕ B
pühapäev
09.02.2021
09.02.2021