RT I AÜ A RT I AÜ B RT III (AÜ) A RT III (AÜ) B
PS: Vali menüüst kursus

11.-17.02 (24)

11.-17.02.2019RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
24.nädal    
esmaspäev
11.02.2019
11.02.2019
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
teisipäev
12.02.2019
12.02.2019
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
kolmapäev
13.02.2019
13.02.2019
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
neljapäev
14.02.2019
14.02.2019
 10.15-11.45 Arvutigraafika / K.Smitt / Tekstiili klass10.15-11.45 Arvutigraafika / K.Smitt / Tekstiili klass10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika / M. Bristol / Ait10.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika / M. Bristol / Ait
 12.15-13.45 E.esemeline rahvakultuur / M. Rennu / Tekstiili klass12.15-13.45 E.esemeline rahvakultuur / M. Rennu / Tekstiili klass  
 14.15-15.45 Üldkomp / K. Smitt Tekstiili klass14.15-15.45 Üldkomp / K. Smitt Tekstiili klass14.00-16.15 Seminaritöö / RT õppejõud / Metalli klass14.00-16.15 Seminaritöö / RT õppejõud / Metalli klass
 16.00-19.00 Telgedel kudumine / C. Kütt / Tekstiili klass16.00-19.00 Telgedel kudumine / C. Kütt / Tekstiili klass16.30-18.45 Tootekujunduse praktika / R. Tomberg / Metalli klass16.30-18.45 Tootekujunduse praktika / R. Tomberg / Metalli klass
 19.00 Synne tervitamine / Tekstiili klass19.00 Synne tervitamine / Tekstiili klass19.00 Synne tervitamine / Tekstiili klass19.00 Synne tervitamine / Tekstiili klass
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
reede
15.02.2019
15.02.2019
8.30-10.00 Arvutigraafika / T. Uibo / 2178.30-10.00 Arvutigraafika / T. Uibo / 2178.15.11-15 Tootekujunduse praktika / R. Tomberg / Ehituse klass8.30-10.45 Maalimine / K. Rattus / 302
 10.15-13.45 Omakultuur / M. Arukask / 21210.15-13.45 Omakultuur / M. Arukask / 212  
   12.30-15.30 Ülerõivaste õmbl / I. Raud / Tekstiili klass / 12.30-15.30 Etn.peakatted / M. Lehis / Ehituse klass12.30-15.30 Ülerõivaste õmbl / I. Raud / Tekstiili klass / 12.30-15.30 Etn.peakatted / M. Lehis / Ehituse klass
 14.15-16.30 Tikkimine / C. Kütt / Alumine klass14.15-16.30 Joonistamine / M. Mooses / 302
   16.00-19.00 Ülerõivaste õmbl / I. Raud / Tekstiili klass / 16.00-19.00 Etn.peakatted / M. Lehis / Ehituse klass16.00-19.00 Ülerõivaste õmbl / I. Raud / Tekstiili klass / 16.00-19.00 Etn.peakatted / M. Lehis / Ehituse klass
 16.45-19.00 Joonistamine / M. Mooses / 30216.45-19.00 Tikkimine / C. Kütt / Alumine klass
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
laupäev
16.02.2019
16.02.2019
8.15-10.30 Eriala komp / C. Kütt / Tekstiili klass 8.15-10.30 Eriala komp / C. Kütt / Tekstiili klass  8.15.11-15 Tootekujunduse praktika / R. Tomberg / Ehituse klass
   9.00-11.15 Maalimine / K. Rattus / 302 
 11.15-16.15 Viltimine / L. Kallam / Pesukoda / 11.00-16.00 Õmblustehn 1 / K. Libe / Tekstiili klass11.15-16.15 Viltimine / L. Kallam / Pesukoda / 11.00-16.00 Õmblustehn 1 / K. Libe / Tekstiili klass  
   11.30-14.30 Turundus / S. Susi / Ehituse klass / 11.30-14.30 Muinsuskaitse / M. Vestman / Alumine klass11.30-14.30 Turundus / S. Susi / Ehituse klass / 11.30-14.30 Muinsuskaitse / M. Vestman / Alumine klass
   14.45-16.15 Koopia ja rekonstr. / A. Matsin / Alumine klass14.45-16.15 Koopia ja rekonstr. / A. Matsin / Alumine klass
 RT I SÕ ART I SÕ BRT III SÕ ART III SÕ B
pühapäev
17.02.2019
17.02.2019