RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

16.-22.03 (29)

16.-22.03.2020RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
29.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
16.03.2020
16.03.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
17.03.2020
17.03.2020
 9.00-11.15 Maalimine I K. Rattus/302    
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia M. Veisson/Aidas    
 16.15-18.30 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu/ Metalli klass    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
18.03.2020
18.03.2020
 9.30-12.30 Arvutigraafika M. Randmäe/ 217 10.00-11.45 Joonistamise erialapraktika K. Smitt/ 302  
   12.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus / K. Tuuleveski / Vilma sepikoda12.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus / K. Tuuleveski / Vilma sepikoda12.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus / K. Tuuleveski / Vilma sepikoda
 16.00-18.15 Joonistamine M. Mooses/302    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
19.03.2020
19.03.2020
 10.00-15.00 Ehtevalmistamise algkursus I V. Niitvägi / Metallikeskus kullasepatöökoda 10.30-14.00 Sotsioloogia ja kultuurantropoloogia M. Veisson / 21210.30-13.30 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda10.30-13.30 Muinasehe II E. Edussaar - Harak/ Metallikeskus kullasepat töökoda10.30-13.30 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda
  14.30-16.45 Maalimine I 2. osa K. Rattus / 30214.00 - 18.00 Tootearendupraktika II E. Manglus / Ülemine klass +väljsaõit Lisa Kröberi ettevõttesseMuinsuskaitse L. Välja 14.30-17.30 / Metalli klassMuinsuskaitse L. Välja 14.30-17.30 / Metalli klass
 16.15-19.00 Isiksuse ja sotsiaalpsühholoogia K. Küttis/ Ugala keldrisaal  14.00 - 18.00 Tootearendupraktika II E. Manglus / Ülemine klass +väljsaõit Lisa Kröberi ettevõttesse14.00 - 18.00 Tootearendupraktika II E. Manglus / Ülemine klass +väljsaõit Lisa Kröberi ettevõttesse
  17.45-20.00 Arvutigraafika M. Randmäe/ 21718.30 - 20.00 Unikaalehe E. Manglus /Ülemine klass 17.45-20.00 Erialane joonistuspraktika M. Mooses / 302
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
20.03.2020
20.03.2020
 9.00-10.30 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu/ Metalli klass 8.00-10.15 Erialane joonistuspraktika M. Mooses/ 302  
   10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 21410.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 21410.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 214
 11.00-12.30 Üldkompositsioon K. Tuum/ Metalli klass10.45-13.00 Joonistamine 1. 2. osa M. Mooses/ 302   
    14.15-14.45 Eesti esemeline rahvakultuur konsultatsioon M. Rennu / Alumine klass14.15-14.45 Eesti esemeline rahvakultuur konsultatsioon M. Rennu / Alumine klass
 13.15-15.30 Maalimine I / K. Rattus / 30213.30-15.45 Skulptuur I R. Reinumäe/ A grupp/13115.00-16.30 Metallesemete taasksutus M. Reino15.00-19.00 Etnograafiline ehe III 2. osa E. Riitsaar / Metallikeskus kullasepa töökoda 15.00-16.30 Metallesemete taasksutus M. Reino
  13.30-15.00 Üldkompositsioon I B grupp 2. osa K. Tuum / Metalli klass   
  16.00-18.15 Skulptuur I1. osa / B grupp R. Reinumäe/131    
  16.00-17.30 Üldkompositsioon I K. Tuum A grupp / Metalli klass 15.00-16.30 Metallesemete taasksutus M. Reino 
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
21.03.2020
21.03.2020
    9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass
  10.00-17.00 Pinnaviimistlustehnikate algkursus 1. grupp M. Pedastsaar/ Metallikeskus keemiaruum9.00-12.30 Projektijuhtimine S. Susi/ Ülemine klass9.00-12.30 Projektijuhtimine S. Susi/ Ülemine klass9.00-12.30 Projektijuhtimine S. Susi/ Ülemine klass
     13.00-19.00 Etnograafiline ehe III 2. osa e. Riitsaar / metallikeskus Kullasepa töökoda
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
22.03.2020
22.03.2020
  9.00-17.00 Sepatatöö algkursus II A gruppT. Luik / Vilma sepikoda 9.00-10.30 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused E. Puciriuss/ Metalli klass9.00-10.30 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused E. Puciriuss/ Metalli klass
    11.00-12.30 Koopia ja rekonstuktsiooni valmistamise alued I. Ikkonen/ Metalli klass11.00-12.30 Koopia ja rekonstuktsiooni valmistamise alued I. Ikkonen/ Metalli klass
     13.30-16.30 Muinasehe II Egge Edussaar- Harak / Metallikeskus