RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

02.-08.03 (27)

02.-08.03.2020RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
27.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
02.03.2020
02.03.2020
 10.30 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu Tartu väljasõit. Kokkusaamisne Tartus ERMI- ees Raadil kell 10.30  10.00-17.00 Muinasehe II E. Edusssaar - Harak / Metallikeskus Kullasepatöökoda  
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
03.03.2020
03.03.2020
 9.00-11.15 Maalimine I K. Rattus/    
   10.00-17.00 Muinasehe II E. Edusssaar - Harak / Metallikeskus Kullasepatöökoda  
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia M. Veisson/ Aidas    
 16.15-18.30 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu/ Viljandi Muuseum    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
04.03.2020
04.03.2020
   10.00-11.45 Joonistamise erialapraktika K. Smitt / 302  
    10.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda11.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda
 12.00-15.00 Arvutigraafika M. Randmäe/ 217    
   13 - 17.00 Unikaalehe E. Manglus NB Kellaaeg võib muutuda hoopis hilisõhtuks, kuna plaanin väljasõitu!/ Metallikeskus   
 16.00-18.15 Joonistamine M. Mooses/ 302    
   10.00-18.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda  
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
05.03.2020
05.03.2020
  10.30-14.00 Sotsioloogia ja kultuurantropoloogia M. Veisson / 21210.00-13.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda10.00-13.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski/ Vilma sepikoda10.00-13.00 Tehnoloogia praktika Damaskus K. Tuuleveski / Vilma sepikoda
 11.00-13.15 Fotograafia alused S. Urvak / Metalli klass    
   13.30-15.00 Seminaritöö seminar M. Rennu/227  
 14.30-17.30 Metallikeemia A. Koitmäe-Pihl/ Metalli klass14.30-17.30 Metallikeemia A. Koitmäe-Pihl/ Metalli klass 15.00-16.30 Seminaritöö seminar M. Rennu E. Manglus / 22714.30-16.45 Erialane joonistuspraktika M. Mooses/ 302
    17.00-19.15 Erialane joonistuspraktika M. Mooses/ 30217.00-18.30 Seminaritöö semina M. Rennu / 227
 16.15-19.00 Isiksuse ja sotsiaalpsühholoogia K. Küttis/ Ugala keldrisaal18.00-21.00 Arvutigraafika M. Randmäe /217   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
06.03.2020
06.03.2020
 8.15-10.30 Joonistamine I 1. osa M. Mooses / 302   
 9.15-10.45 Üldkompositsioon I 2. osa K. Tuum/ Metalli klass   9.15 -10.00 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused A. Matsin/ Tekstii klass9.15-10.00 Koopia ja rekonstruktsioon valmistamise alused A. Matsin/ Tekstiili klass
 11.00-13.15 Skulptuur I osa R. Reinumägi/ 217 Tund jääb ära, õppejõud haige.11.00-13.15 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu/ Metalli klass10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol Pärimusmuusika Ait10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol Pärimusmuusika Ait10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol Pärimusmuusika Ait
  13.30-14.50 Arvutigraafika M. Randmäe/21715.00-19.00 Metallvormide valmistamide tehnoloogiaE. Puciriuss/ Vilma sepikoda 15.00-19.00 Metallvormide valmistamise tehnoloogiaE. Puciriuss/ Vilma sepikoda 15.00-19.00 Metallvormide valmistamise tehnoloogiaE. Puciriuss/ Vilma sepikoda
  15.00-17.00 Üldkompositsioon I B grupp 2. osa K. Tuum / Metalli klass   
    15.00-18.00 Etnograafiline Ehe III 2. osa E. Riitsaar/ Metallikeskus lukkseparuum 
   19.15-21.30 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamiase alsused R. Saage / Metalli klass19.15-21.30 .Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamiase alsused R. Saage / Metalli klass19.15-21.30 .Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamiase alsused R. Saage / Metalli klass
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
07.03.2020
07.03.2020
 8.30-12.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia K. Küttis (212)   
    9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass
  13.00-19.00 Ehtevalmistamise algkursus I B. grupp V- Niitvägi/ Metallikeskus kullasepatöökoda 12.30-19.00 Etnograafiline Ehe III 2. osa E. Riitsaar/ Metallikeskus Lukkseparuum 
   13.00-19.00 Metallvormide valmistamise tehnoloogia E. Puciriuss/ Vilma sepikoda 13.00-19.00 Metallvormide valmistamise tehnoloogia E. Puciriuss/ Vilma sepikoda
  13.00-19.00 Sepatatöö algkursus II A gruppT. Luik / Metalli klass 13.00-19.00 Metallvormide valmistamide tehnoloogia E. Puciriuss/ Vilma sepikoda 
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
08.03.2020
08.03.2020
 9.00-16.00 Ehtevalmistamise algkursus I Agrupp V- Niitväg / Metallikeskus kullasepatöökoda  9.00-16.00 Etnograafiline Ehe III 2. osa E. Riitsaar/ Metallikeskus Lukkseparuum, Kuumtööruum
  9.00-16.00 Sepatatöö algkursus II B gruppT. Luik / Metalli klass