RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

15.-21.06 (42)

15.-21.06.2020RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
42.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
15.06.2020
15.06.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
16.06.2020
16.06.2020
 11.00-18.00 Vormitöö algkursus II M. Reino/ Metallikeskus lukseparuum    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
17.06.2020
17.06.2020
 11.00-13.30 Joonistamine M. Mooses/ õues    
 14.00-17.30 Maalimine II K. Rattus / õues    
   10.00-14.00 Unikaalehe E. Manglus/ Metallikeskus kullasepa ruum  
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
18.06.2020
18.06.2020
    10.00-18.00 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused R. Saage Tartus Jakobi 2 , ruum 20810.00-18.00 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused R. Saage Tartus Jakobi 2 , ruum 208
 10.00-15.00 Sepatöö algkursus II T- Luik/ Vilma sepikoda10.00-14.30 Skulptuur I B grupp/ R. Reinumägi/ 131   
    18.06.kell 16.00 Projektijuhtimise veebiseminar S. Susi18.06.kell 16.00 Projektijuhtimise veebiseminar S. Susi
 16.00-18.15 Skulptuur I R. Reinumäe / 13115.00-19.00 Ehtevalmistamise algkursus I V. Niitvägi B - grupp / Metallikeskus   
  15.30-19.30 Septaöö algkurssus II T. Luik A- grupp / Vilma sepikoda   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
19.06.2020
19.06.2020
  8.30-10.45 Skulptuur I R. Reinumäe/ 131 A grupp 10.00-18.00 Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused R. Saage Tartus Jakobi 2, ruum 208Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused R. Saage Tartus Jakobi 2 , ruum 208
 11.00-13.15 Skulptuur I Agrupp R. Reinumäe/13112.00-14.15 Ehtevalmistamise algkursus IA grupp V. Niitvägi / Metallikeskus kullasepatöökoda9.30 Tootearenduspraktika Viljandi ettevõtetes alustame kl 9.30 Vilmas9.30 Tootearenduspraktika Viljandi ettevõtetes alustame kl 9.30 Vilmas9.30 Tootearenduspraktika Viljandi ettevõtetes alustame kl 9.30 Vilmas
  13.30-15.45 Skulptuur I B grupp /R. Reinumäe / 131   
 16.00 -19.00 Skulptuur I hindamine R. Reinumäe/ Sinine fujee16.00 -19.00 Skulptuur I hindamine R. Reinumäe/ Sinine fuajee   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
20.06.2020
20.06.2020
  8.30-10.30 Arvutigraafika M.Randmäe/ 217   
    11.00-14.00 Etnograafiline ehe II E. Riitsaar / Metallikeskus kullasepatöökoda/ Metallikeskus kullasepatöökoda 
  11.00-14.00 Maalimine II K. Rattus / õues    
     14.00-17.00 Etnograafiline ehe II E. Riitsaar/ Metallikeskus Kullasepa töökoda
  15.00-20. 00 Sepatöö algkursus II B grupp T. Luik / Vilma sepikoda   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
21.06.2020
21.06.2020