RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

25.11-01.12 (13)

25.11-01.12.2019RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
13.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
25.11.2019
25.11.2019
Praktikanädal    
 10.00-17.00 Lukksepatööde algkursus Metallikeskus Lukkseparuum T- Tapupere    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
26.11.2019
26.11.2019
 10.00-17.00 Lukksepatööde algkursus Metallikeskus Lukkseparuum T. Tapupere 10.00-17.00 Etnograafiline ehe II V- Niitvägi/ Metallikesklus  
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
27.11.2019
27.11.2019
 10.00-17.00 Lukksepatööde algkursus Metallikeskus LukkseparuumV- Niitvägi 10.00-17.00 Muinasehe I 2. osa E. Edussar - Harak/ Metallikeskus Kullasepatöökoda  
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
28.11.2019
28.11.2019
  10.30-11.15 Üldkompositsioon I K. Tuum / Metalli klass 10.30-15.30 Muuseumipedagoogika / A. Aljas / Tartu, ERM10.30-15.30 Muuseumipedagoogika / A. Aljas / Tartu, ERM
  12.00-18.00 Vormitöö algkursusB . grupp M. Reino / Metallikeskus Lukksearuum, Kuumtööruum   
 12.00-13.30 Üldkompositsioon I K. Tuum Metalli klass/12.00- 19.00 Ehtevalmistamise algkursus A grupp. Ikkonen/ Metallikeskus   
   16.00-19.00 Turundus S. Susi/ Metalli klass16.00-19.00 Turundus S. Susi/ Metalli klass16.00-19.00 Turundus S. Susi/ Metalli klass
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
29.11.2019
29.11.2019
 9.30 - 12.30 Sissejuhatus erialasse E. Manglus / Metalli klass 9.30 - 12.30 Sissejuhatus erialasse E. Manglus/ Metalli klass 10.00-16.00 Nahatöö alused/ Metallikeskus Vaheruum10.00-16.00 Nahatöö alused/ Metallikeskus / Vaheruum10.00-16.00 Luu- ja sarvetöö tehnoloogia/ Metallikeskus Kullasepa töökoda
 11.30-12.15 Viljandi Metalli tutvustus T. Tapupera/ Viljandi Metalli peasissekäik11.30-12.15 Viljandi Metalli tutvustus T. Tapupera/ Viljandi Metalli peasissekäik   
  13.00-19.30 Sepatöö algkursus A. grupp T. Luik/ Vilma sepikoda   
   18.00-21.00 Turundus TUND JÄÄB ÄRA S. Susi/ Metalli klass18.00-21.00 Turundus TUND JÄÄB ÄRA S. Susi/ Metalli klass18.00-21.00 Turundus TUND JÄÄB ÄRA S. Susi/ Metalli klass
  13.00-18.00 Lukksepatööde algkursus B. gruppT- Tapupere/ Metallikeskus   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
30.11.2019
30.11.2019
 8.30-15.30 Sepatööde algkursus B grupp T- Luik / Vilma sepimkod 9.00-11.00 Erialane joonistuspraktika Hindamine M. Mooses / Sinine fuajee9.00-11.00 Erialane joonistuspraktika Hindamine M. Mooses/ Sinine fuajee
  10.00-17.00 Luksepatööde algkursus A. grupp T. Tapupere   
    13.00-17.00 Etnograafiline ehe II II V- Niitvägi / Metallikeskus kullaseparuum13.00-17.00 Etnograafiline ehe II II V- Niitvägi / Metallikeskus kullaseparuum
  17.30-20.30 Lukksepatööde algkursus A- grupp V. Niitvägi / Metallikeskus   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
01.12.2019
01.12.2019
    11.00-18.00 Muinasehe I 1. osa H. Varkki/ Metallikeskus kullasepa töökoda, vaheruum11.00-18.00 Muinasehe I 1. osa H. Varkki/ Metallikeskus kullasepa töökoda, vaheruum