RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

11.-17.11 (11)

11.-17.11.2019RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
11.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
11.11.2019
11.11.2019
 10.00-17.00 Vormitöö algkursus Metallikeskus Lukkseparuum, Kuumtööruum    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
12.11.2019
12.11.2019
 Pärandtehnoloogia konverents Pärimusmuusika aidasPärandtehnoloogia konverents Pärimusmuusika aidasPärandtehnoloogia konverents Pärimusmuusika aidasPärandtehnoloogia konverents Pärimusmuusika aidasPärandtehnoloogia konverents Pärimusmuusika aidas
 18-19 Inglisekeelse pärandtehnoloogia-uuringute artiklikogumiku esitlus18-19 Inglisekeelse pärandtehnoloogia-uuringute artiklikogumiku esitlus18-19 Inglisekeelse pärandtehnoloogia-uuringute artiklikogumiku esitlus18-19 Inglisekeelse pärandtehnoloogia-uuringute artiklikogumiku esitlus18-19 Inglisekeelse pärandtehnoloogia-uuringute artiklikogumiku esitlus
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
13.11.2019
13.11.2019
 Pärandtehnoloogia konverentsPärandtehnoloogia konverentsPärandtehnoloogia konverentsPärandtehnoloogia konverentsPärandtehnoloogia konverents
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
14.11.2019
14.11.2019
  10.30-17.30 Sepatööde algkursus T. Luik B. Grupp/ Vilma sepikoda10.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann10.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann10.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann
  11.00-19.00 Vormitöö algkursus A - grupp M. Reino / Metallikeskus / Lukkseparuum   
    11.00-14.30 Museoloogia R. Reinvelt/ Metalli klass11.00-14.30 Museoloogia R. Reinvelt/ Metalli klass
    15.00-18.00 Etnograafiline ehe II V. Niitvägi/ Metallikeskus Kullasepatöödkoa15.00-18.00 Etnograafiline ehe II V. Niitvägi/ Metallikeskus Kullasepa töökoda
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
15.11.2019
15.11.2019
  8.00- 18.00 Sepistööriistad I / Rõuges/ P. Reemann  
    8.00-18.00 Sepistööriistad I /Rõuges / P. Reemann8.00- 18.00 Sepistööriistad I / Rõuges/ P. Reemann
  10.00 - 11.00 Sissejuhatus erialasse E. Manglus Raamatukogus  10.00-15.00 Museoloogia R. Reinvelt ( Heimtali muuseum)10.00-15.00 Museoloogia R. Reinvelt( Heimtali muuseu)(
  11.30 -18.00 Vormitöö algkursusB. grupp M. Reino / Metallikeskus Lukksearuum, Kuumtööruum   
  11.30-18.30 Sepatöö algkursus A grupp T. Luik/ Vilma Sepikoda    
    16.00-19.00 Etnograafiline ehe II V. Niitvägi/ Metallikeskus kullaseparuum16.00-19.00 Etnograafiline ehe II V. Niitvägi/ Metallikeskus kullaseparuum
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
16.11.2019
16.11.2019
 8.30-15.30 Sepatööde algkursus B. grupp T.Luik/ Vilma sepikoda   
   8.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann10.00-18.00 Muinasehe I 2. osa E- Edussar - Harak/ Metallikeskus Kulasepa tökoda8.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann
  Lukksepatöödealgkursus T. Tapupere A grupp 8.30-18.00/ Metallikeskus Lukkseparuum   
     10.00-18.00 Muinasehe I 2. osa E- edussar - Harak/ Metallikeskus Kullasepatöökoda
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
17.11.2019
17.11.2019
  10.00-17.30 Vormitöö algkursus A. grupp M. Reino/ Metallikeskus Lukkseparuum   
   8.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann8.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann8.00-18.00 Sepistööriistad I / Rõuges / P. Reemann
  8.30-17.00 Ehtevalmistamise algkurus I. Ikkonen B grupp/ Metallikeskus Kullaspatöökoda