RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

30.03-05.04 (31)

30.03-05.04.2020RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
31.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
30.03.2020
30.03.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
31.03.2020
31.03.2020
   10.00-11.45 Joonistamise erialapraktika K. Smitt/ 302  
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia M. Veisson/Aidas    
 16.30-19.30 Maalimine I hindamine K. Rattus / Sinine fujaee    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
01.04.2020
01.04.2020
   10.00-17.00 0 Muinasehe II E. Edusssaar - Harak / Metallikeskus Kullasepatöökoda  
 11.00-13.15 Joonistamine M. Mooses    
 12.00-14.30 Arvutigraafika M. Randmäe/     
 15.00-18.15 Eesti esemeline ettekandeseminar M. Rennu    
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
02.04.2020
02.04.2020
  10.30-14.00 Sotsioloogia ja kultuurantropoloogia M. Veisson / 21210.00-11.00 Seminaritöö seminar M. Rennu11.00 - 11.30 Unikaalehe E. Manglus Ehtekoda Vilmas, Margit Soomrega konsultatsioon 
 11.00-13.15 Fotograafia alused S. Urvak/ Metall klass  12.00-14.30 Seminaritöö seminar M. Rennu/ Metalli klass 
   15.00 - 16.00 Unikaalehe E. Manglus Metalliklass  
  14.15-16.30 Maalimine I 2. osa K. Rattus /302 Muinsuskaitse L. Välja 14.30-17.30 / Metalli klassMuinsuskaitse L. Välja 14.30-17.30 / Metalli klass
   11.00-19.00 Metallesemete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda  
 16.15-19.00 Isiksuse ja sotsiaalpsühholoogia K. Küttis/ Pärimusmuusika Ait16.15-18.30 Eesti esemeline rahvakultuur M. Rennu/Viljandi Muuseum   
 18.15-19.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsüholoogia K. Küttis 1. eksamiaeg Pärimusmuusika Ait  11.00-19.00 Metalleseme taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda18.30-20.00 Seminaritöö seminar M. Rennu / Metalli klass
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
03.04.2020
03.04.2020
  9.00-12.00 Arvutigraafika M. Randmäe/ 201910.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 21410.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 21410.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika M. Bristol/ 214
 11.30-13.00 Üldkompositsioon K. Tuum/ Metalli klass    
  13.30-15.45 Skulptuur I R. Reinumägi/ B grupp   
  13.30-15.00 Üldkompositsioon I A grupp 2. osa K. Tuum / Metalli klass  15.00-19.00 Metalleesmete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda
  16.00-18.15 Skulptuur I1. osa / A grupp15.00-19.00 Metalleesmete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda15.00-19.00 Etnograafiline ehe III2. osa E. Riitsar / Metallikeskus 
  16.00-17.30 Üldkompositsioon I 2. osa B grupp K. Tuum / Metalli klass   
    15.00-19.00 Metalleesmete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda 
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
04.04.2020
04.04.2020
 8.30-12.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia K. Küttis (212)   
    9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass9.00-12.00 Esemete konserveerimise ja säilitamise alused K. Piirisild/Metalli klass
  13.00-19.00 Pinnaviimislustehnikate algkursus M. Pedastsaar / Metallikeskus keemiaruum  13.00-19.00 Etnograafiline Ehe III 2. osa E. Riitsaar/ Metallikeskus Kulasepa töökoda
   9.00-19.00 Metallesmete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda9.00-19.00 Metallesmete taaskasutus M. Reino/ Vilma sepikoda 
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
05.04.2020
05.04.2020
  9.00-17.00 Sepatatöö algkursus II B gruppT. Luik / Vilma sepikoda  9.00-16.00 Etnograafiline Ehe III 2. osa E. Riitsaar/ Metallikeskus Kulasepa töökoda