RM I RM I (SÕ) RM III RM III (SÕ) C RM III (SÕ) D
PS: Vali menüüst kursus

20.-26.01 (21)

20.-26.01.2020RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
21.nädal  RM I AÜRM I AÜ 
esmaspäev
20.01.2020
20.01.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
teisipäev
21.01.2020
21.01.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
kolmapäev
22.01.2020
22.01.2020
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
neljapäev
23.01.2020
23.01.2020
 HINDAMISED/ WimkaHINDAMISED/ Wimka9.00-11.30 Fotograafia praktika / Metalli klass10.15-12.00Loovettevõtja baaskursus EKSAM /21410.15-12.00Loovettevõtja baaskursus EKSAM /214
 12.00 Luksepatööde algkursus12.00 Luksepatööde algkursus   
 12.30 Vormitööde algkursus12.30 Vormitööde algkursus13.00-16.00 Turundus S. Susi EKSAM/ Metalli klass13.00-16.00 Turundus S. Susi EKSAM/ Metalli klass13.00-16.00 Turundus S. Susi EKSAM/ Metalli klass
 14.00 Sepatööde algkursus14.00 Sepatööde algkursus   
 14.45 Ehtevalmistamise algkursus 14.45 Ehtevalmistamise algkursus    
 15.45 hinnete väljakulutamine ja fondi minevate aktide vormistamine Wimkas15.45 hinnete väljakulutamine ja fondi minevate aktide vormistamine Wimkas kell 16.30-19.30 Etnograafilie ehe III  
 17.000 Tööde mahavõtmine ja ruumide koristamine17.000 Tööde mahavõtmine ja ruumide koristamine Stihlite valmistamine V. Niitvägiga/ Metallikeskus lukkaseparuum 
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
reede
24.01.2020
24.01.2020
8.30-10.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus korduseksam E. Rummel/2148.30-10.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus korduseksam E. Rummel/214HINDAMISED/ WimkaHINDAMISED/ WimkaHINDAMISED/ Wimka
   9.00 Etnograafiline ehe II9.00 Etnograafiline ehe II9.00 Etnograafiline ehe II
   9.45 Kivitöötlus9.45 Kivitöötlus9.45 Kivitöötlus
   10.00 Luu- ja sarvetööde tehnoloogia10.00 Luu- ja sarvetööde tehnoloogia10.00 Luu- ja sarvetööde tehnoloogia
   10.30 Pärandtehnoloogia ja innovatsioon10.30 Pärandtehnoloogia ja innovatsioon10.30 Pärandtehnoloogia ja innovatsioon
   11.00 Nahatöö alused11.00 Nahatöö alused11.00 Nahatöö alused
   12.30 Muinasehe I 1. osa12.30 Muinasehe I 1. osa12.30 Muinasehe I 1. osa
   13.00 Muinasehe I 2. osa13.00 Muinasehe I 2. osa13.00 Muinasehe I 2. osa
   13.30 Sepistööriistad13.30 Sepistööriistad13.30 Sepistööriistad
   14.30 Hinnete väljakuuluatamine ja fondiminevate tööde aktide vormistamine14.30 Hinnete väljakuuluatamine ja fondiminevate tööde aktide vormistamine14.30 Hinnete väljakuuluatamine ja fondiminevate tööde aktide vormistamine
  10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused O. Karulin/16.00 Tööde mahavõtmine ja ruumide koristamine16.00 Tööde mahavõtmine ja ruumide koristamine16.00 Tööde mahavõtmine ja ruumide koristamine
  Eksam muudlis Eksam läheb lukku kell 23.59   
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
laupäev
25.01.2020
25.01.2020
    9.00-15.00 Fotograafia praktika S. Urvak / Metalli klass9.00-15.00 Fotograafia praktika S. Urvak / Metalli klass
 RM IRM I SÕRM IIIRM III SÕ CRM III SÕ D
pühapäev
26.01.2020
26.01.2020