PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

3. nädal 16.-22.09

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
16.09.2019
16.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-1   
 M. Mägi 301   
  10.30-12.00 Muusikateooria II R. Juurikas 107  
 12.30-14.00 Rahvalaul12.00-13.00 Prakt.harm.klaveril   
 C. Roose 107T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 14.15-15.45 Ansambel    
 C. Mägi 005   
teisipäev
17.09.2019
17.09.2019
8.30-10.00 Eesti k.kirjalik eneseväljendus 8.30-10.00 Teadustöö metoodika praktikum 
 E. Rummel PM 214 K. Steinbach 107 
 10.15-11.45 Muusikaajalugu10.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 205
 K. Steinbach 301   
 12.00-12.45 Lisapill 1. gr (didaktikakabinet)  12.15-14.15 Teadustöö metoodika praktikum
 12.45-13.30 Lisapill 2. gr (didaktikakabinet)  M. Remmik 107
 14.15-15.45 Ansambel V. Talsi 20514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 20514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 20514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 205
 17.00-18.00 Rütmika I A. Abner 002   
kolmapäev
18.09.2019
18.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-2   
 M. Mägi 301   
 10.15-13.45    
 Kultuuri uurimise alused   
 O. Karulin (Ugala keldrisaal)   
neljapäev
19.09.2019
19.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-38.30-10.00 Filosoofia/esteetika I  
 M. Mägi 301I. Meos PM 128  
 10.15-11.45 Eesti k.kirjalik eneseväljendus10.15-13.45 Õppimine ja õpetamine10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
 E. Rummel PM 319A. Grahv PM 128M. Bristol 
   PM 214 
  16.45-17.45 Lisapill A. Reier 205  
reede
20.09.2019
20.09.2019
 10.15-11.45 Muusikatehnoloogia alused  10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika
 J. Paeglis 001/002  M. Bristol
   12.15-13.45 Grupiõppe didaktika 
   T. Jukk 301 
lisainfo
 ESMASPÄEV: ESMASPÄEV:ESMASPÄEV:
 C. Roose (205) C. Roose (205)C. Roose (205)
 16.30-18.00 A.-M. Valk; U-L. Mängli; V. Kreem 10.15 E. Selisaar15.45 K. Veinberg
   15.00 M. Piho 
 ESMASPÄEV:   
 P. Kass (101)   
 10.30-11.15 A. Eelmaa   
 NELJAPÄEV:   
 S. Kahu (203)   
 14.00-15.00 K.A. Soonberg (põhipill)