PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

27. nädal 2.-08.03

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
02.03.2020
02.03.2020
 9.10-9.55 Lisapill I-1 T. Sulamanidze   
 10.00-11.00 Rütmika I K. Joosep 301   
 11.15-12.00 Lisapill I-2 T. Sulamanidze   
 12.15-13.45 Noodistamine C. Mägi 10212.00-13.15 Muusikateooria IV R. Juurikas 107  
  13.00-14.00 Prakt. Harm.klaveril T. Sulamanidze  
 14.15-17.15 Ansambel C. Mägi14.15-17.15 Ansambel C. Mägi14.15-17.15 Ansambel C. Mägi 
 14.15-15.45 Ansambel A. Maaker 00514.15-15.45 Ansambel A. Maaker 00514.15-15.45 Ansambel A. Maaker 005 
teisipäev
03.03.2020
03.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-1   
 M. Mägi 301   
 10.15-11.45 Ansambel V. Talsi 00510.15-11.45 Ansambel V. Talsi 00510.15-11.45 Ansambel V. Talsi 005 
    11.45-13.15 Ansamblitöö praktika
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia  T. Sulamanidze 002
 M. Veisson   
 16.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 301 
kolmapäev
04.03.2020
04.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-28.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia  
 M. Mägi 301M. Veisson  
  10.30-11.00 Pedagoogilise praktika seminar K. Liiva PM 320  
  11.15-12.00 Teadus- ja loometöö seminar  
  12.15-13.15 Improvisatsiooni metoodika  
  M. Mägi  
 14.00-17.00 Eesti pärimusmuusika I   
 J. Suits PM 214   
  16.00-19.00 Stuudioprojekt   
  J. Neves  
neljapäev
05.03.2020
05.03.2020
 10.00-13.00 Eesti pärimusmuusika I10.00-18.00 Loovettevõjta baaskursus  
 J. Suits PM 214IDEESÕEL Aidas  
   12.15-13.45 Miksimise tehnoloogia 
   J. Neves 
   14.15-15.45 Portfoolio tegemise õpituba14.15-15.45 Portfoolio tegemise õpituba
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia 16.15-17.45 Pärimusmuusika õpetamise metoodika 
 K. Küttis (Ugala) C. Roose 107 EI TOIMU! 
reede
06.03.2020
06.03.2020
8.30-12.00 Muusikateooria II individuaalseminar   
 M. Mägi 107   
 10.15-11.45 Rahvalaul 2. osa10.00-17.00 Loovettevõjta baaskursus10.30-14.00  
 C. Roose 301 EI TOIMU!IDEESÕEL peamajasEttevõtja baaskursuse praktika 
   J.-M. Kõlar, M. Bristol 
   Aidas 
laupäev
07.03.2020
07.03.2020
lisainfo
 TEISIPÄEV: NEJAPÄEV: 
 S. Kahu (201) C. Roose EI TOIMU! 
 9.00-10.00 K.A. Soonberg 10.15-11.00 M. Piho 
   11.00-11.45 E. Selisaar 
 NEJAPÄEV:   
 C. Roose EI TOIMU!   
 14.15-15.45 A.-M. Valk; U.L. Mängli