PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

11. nädal 11.-17.11

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
11.11.2019
11.11.2019
  10.30-12.00 Muusikateooria II R. Juurikas 107  
  12.00-13.00 Prakt.harm.klaveril   
  T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 14.15-15.45 Ansambel I   
 C. Mägi 005   
teisipäev
12.11.2019
12.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi   
 10.15-11.45 Muusikaajalugu10.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 205
 K. Steinbach 301   
 14.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 005
 16.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 301
 18.00 Üliõpilaste koosolek PM 12818.00 Üliõpilaste koosolek PM 12818.00 Üliõpilaste koosolek PM 12818.00 Üliõpilaste koosolek PM 128
kolmapäev
13.11.2019
13.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-28.30-10.00 Muusikateooria III-1. grupp  
 M. Mägi 301M. Reimand 107  
  10.15-11.45 Muusikateooria III-2. grupp M. Reimand 10710.00-14.30 Rahvalaul 5. osa 
   J. Oras 203 
 12.00-13.00 Rütmika I K. Joosep 005   
 14.15-15.45 Muusikatehnoloogia alused14.15-15.45 Stuudioseadmed  
 K. Kuusk 102J. Paeglis 14.15-15.45 Ansamblitöö praktika
    C. Mägi 005
neljapäev
14.11.2019
14.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi 301   
  12.15-13.45 Grupiõppe didaktika ARVESTUS  
  C. Roose 107  
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II  
  C. Roose 301  
 16.15-17.45 Pärimustantsu praktika 16.00-17.30 Digitaalne helitöötlus 1. grupp 
 C. Roose Aida suur saal16.45-17.30 Lisapill A. ReierJ. Neves 
  18.15-19.45 Rahvalaul (3. osa)17.30-19.00 Digitaalne helitöötlus 2. grupp 
  C. Roose J. Neves 
reede
15.11.2019
15.11.2019
 10.15-11.45 Muusikatehnoloogia alused   
 J. Paeglis 001/002   
 12.15-13.45 Rahvalaul (1. osa)  12.15-14.00 Teadustöö metoodika praktikum
 C. Roose  M. Remmik 203
lisainfo
 ESMASPÄEV:   
 P. Kass   
 16.45-17.30 A. Eelmaa   
 TEISIPÄEV:   
 S. Kahu    
 14.00-15.00 K.A. Soonberg (põhipill)   
 REEDE:   
 C. Roose   
 14.15-15.45 A.-M. Valk, U.-L. Mängli, V. Kreem