PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

12. nädal 18.-24.11

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
18.11.2019
18.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-1   
 M. Mägi 301   
  10.30-12.00 Muusikateooria II R. Juurikas 107  
  12.00-13.00 Prakt.harm.klaveril   
  T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 14.15-15.45 Ansambel I13.15-14.15 Improvisatsiooni metoodika M. Mägi 205  
 C. Mägi 005   
teisipäev
19.11.2019
19.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi   
  10.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 20510.15-11.45 Ansambel A. Maaker 205
 14.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 00514.15-15.45 Ansambel V. Talsi 005
 16.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 301
kolmapäev
20.11.2019
20.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-28.30-10.00 Muusikateooria III-1. grupp  
 M. Mägi 301M. Reimand 107  
  10.15-11.45 Muusikateooria III-2. grupp M. Reimand 10710.00-15.15 Rahvalaul 5. osa 
   J. Oras 203 
 12.00-13.00 Rütmika I K. Joosep 301   
 14.15-15.45 Ansambel 14.15-15.45 Stuudioseadmed  
 C. Mägi 205J. Paeglis  
neljapäev
21.11.2019
21.11.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi 301   
    10.30-16.00 Autoriõigused,
    lepingud
  12.15-13.45 Pro Tools produktsioon
  S.-O. Moldau 102 M. Lõhmus PM 321
  14.15-17.15 Akustika alused ja   
  helitrakt  
   R. Luhter 10716.00-17.30 Digitaalne helitöötlus 1. grupp 
   J. Neves 
   17.30-19.00 Digitaalne helitöötlus 2. grupp 
   J. Neves 
reede
22.11.2019
22.11.2019
  10.00-13.00 Akustika alused ja  10.30-16.00 Autoriõigused,
  helitrakt lepingud
   R. Luhter 107 produktsioon
    E. Saar 301
lisainfo
 TEISIPÄEV:ESMASPÄEV:ESMASPÄEV:NELJAPÄEV:
 S. Kahu C. Roose (203)C. Roose (203)C. Roose
 14.00-15.00 K.A. Soonberg (põhipill)14.15 G.L. Grünberg15.00 M. Piho16.45 K. Veinberg
 ESMASPÄEV:NELJAPÄEV:NELJAPÄEV: 
 C. Roose (203)C. RooseC. Roose 
 15.45 U.-L. Mängli10.30-12.00 G.-L. Grünberg12.15-13.45 E. Selisaar 
 16.30 V. Kreem 14.15-15.00 M. Piho 
 NELJAPÄEV:   
 C. Roose   
 16.00 A.-M. Valk