PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

3. nädal 14.-20.09

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
14.09.2020
14.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-A8.30-10.00 Muusikateooria III-A  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.15-11.45 Ansambel 10.15-11.45 Ansambel 10.15-11.45 Ansambel 10.15-11.45 Ansambel
 J. Jaago 002/ V. Talsi 005 / C. Mägi 301J. Jaago 002/ V. Talsi 005 / C. Mägi 301J. Jaago 002/ V. Talsi 005 / C. Mägi 301J. Jaago 002/ V. Talsi 005 / C. Mägi 301
 12.00-13.00 Rütmika K. Joosep (orkestrimajas)   
  14.15-15.45 Grupiõppe didaktika  
  C. Roose 301  
 16.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 301 
teisipäev
15.09.2020
15.09.2020
8.30-10.00 Eesti k. kirjalik 8.30-10.00 Muusikateooria III-B  
 eneseväljendus E. Rummel PM 212M. Mägi 301  
 10.15-11.00 Lisapill 1.gr T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet)   
 11.00-11.45 Lisapill 2.gr T. Sulamanidze (Viljandi Muusikakooli didaktikakabinet)   
 12.15-13.45 Eesti pärimusmuusika I   
 C. Mägi PM 319   
 14.15-15.45 Muusikaajalugu   
 K. Steinbach 301   
 16.15-17.45 Muusikatehnoloogia alused   
 J. Paeglis 002   
kolmapäev
16.09.2020
16.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-C8.30-10.00 Muusikateooria III-C  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.30-14.00 Kultuuri uurimise 10.00-10.45 Prakt. Harm.klaveril I-1 T. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 alused10.45-11.30 Prakt.harm.klaveril I-2  
 O. KarulinT. Sulamanidze (didaktikakabinet)  
 PM 128   
    14.15-15.45 Ansamblitöö praktika
  15.00-16.30 Improvisatsiooni metoodika C. Mägi 002
  M. Mägi   
neljapäev
17.09.2020
17.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-D8.30-10.00 Muusikateooria III-D  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
 10.15-11.45 Eesti k. kirjalik10.15-13.45 Omakultuur10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
 eneseväljendus E. Rummel PM 212M. ArukaskKõlar, Bristol 
 12.15-13.45 NoodistamineAitPM 214 
 C. Mägi 102   
    14.15-17.45 Arengupsühholoogia
    K. Küttis PM 212
reede
18.09.2020
18.09.2020
8.30-10.00 Muusikateooria I-A8.30-10.00 Muusikateooria III-A  
 M. Mägi 301M. Mägi 301  
   10.15-11.45 Grupiõppe didaktika 
   T. Jukk 301 
  12.00-13.30 Stuudioseadmed  
  J. Paeglis 001/002  
  TEISIPÄEV:  
  S. Kahu (107)  
  14.00-15.00 K.-A. Soonberg