PM1 PM2 PM3 PM4
PS: Vali menüüst kursus

31. nädal 30.03.-5.04

 Pärimusmuusika - 1. aastaPM - 2. aastaPM - 3. aastaPM - 4. aasta
esmaspäev
30.03.2020
30.03.2020
 9.10-9.55 Lisapill I-1 T. Sulamanidze   
 10.00-11.00 Rütmika I K. Joosep 301  10.30-14.00 Arengupsühholoogia
 11.15-12.00 Lisapill I-2 T. Sulamanidze  K. Küttis
 12.15-13.45 Noodistamine C. Mägi 10212.00-13.15 Muusikateooria IV R. Juurikas 107 PM 212
  13.00-14.00 Prakt. Harm.klaveril T. Sulamanidze  
 14.15-15.45 Ansambel A. Maaker 00514.15-15.45 Ansambel A. Maaker 00514.15-15.45 Ansambel A. Maaker 005 
  16.45-17.45 Lisapill A. Reier 205  
teisipäev
31.03.2020
31.03.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-18.30-10.00 Muusikateooria IV 1. grupp M. Reimand 107  
 M. Mägi 30110.15-11.45 Muusikateooria IV 2. grupp M. Reimand 107  
 10.15-11.45 Ansambel V. Talsi 00510.15-11.45 Ansambel V. Talsi 00510.15-11.45 Ansambel V. Talsi 005 
    11.45-13.15 Ansamblitöö praktika
 12.15-15.45 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia  T. Sulamanidze 301
 M. Veisson   
 16.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 30116.00-17.00 Pillikoor V. Talsi 301 
kolmapäev
01.04.2020
01.04.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-28.30-10.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia  
 M. Mägi 301M. Veisson  
  11.15-12.00 Teadus- ja loometöö seminar  
  12.15-13.15 Improvisatsiooni metoodika  
  M. Mägi  
 14.15-15.45 Muusikatehnoloogia alused 14.15-15.45 Grupiõppe didaktika 
 J. Paeglis 001/002 C. Mägi 
  16.00-19.00 Stuudioprojekt   
  J. Neves  
neljapäev
02.04.2020
02.04.2020
8.30-10.00 Muusikateooria II-3   
 M. Mägi 301   
  10.30-14.00 10.15-11.45 Pärimusmuusika õpetamise metoodika 
  Loovettevõtja baaskursusC. Roose 107 
  J.-M. Kõlar, M. Bristol12.15-13.45 Miksimise tehnoloogia 
   PM 214J. Neves 
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II  
  C. Roose PM 128  
 16.15-19.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia   
 K. Küttis (Ait)   
reede
03.04.2020
03.04.2020
 10.15-11.45 Rahvalaul 2. osa 10.30-14.00  
 C. Roose 301 Ettevõtja baaskursuse praktika 
 12.15-13.45 Pärimustantsu praktika J.-M. Kõlar, M. Bristol 
 C. Roose PM 128 PM 214 
laupäev
04.04.2020
04.04.2020
lisainfo
 TEISIPÄEV:   
 S. Kahu (201)   
 9.00-10.00 K.A. Soonberg