I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

13.näd 28.-30.nov

13. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
28.-30.nov    
neljapäev
    10.30-12.00 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 018)
 12.00-13.30 Improv.alused/ M.Mägi (muusikakool) 12.00-13.30 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005 
    12.40-13.40 Lisapill (kitarr)/ H.Heinsoo 301
 14.15-15.45 Muusikateooria/ M.Mägi 107  13.45-15.15 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005
 16.45-18.15 Ansambel/ H-K.Pai 301 16.00-17.30 Ansambel/ T.Sulamanidze 00516.00-17.30 Ansambel/ M.Pajupuu 002
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach 107J.Toots ära!J.Toots ära!Põhipill/ H.Kirsimäe 202
 13.30-14.15 Õ.LeesPõhipill/K.Steinbach 206Koorijuhtimine/ M.Aren 2019.00-9.45 K.Kikkas
  16.30-17.15 M.Kant15.15-16.00 T.MägiKoorijuhtimine/ M.Aren 201
 J.Toots ära!Põhipill/ M.Mägi 203Koorijuhtimine/ P.Kährik 20217.30-18.15 A.Linnamägi
  16.00-16.45 A.Adamka 17.30-18.15 L.Lillestik 
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201  
  16.45-17.30 S.Kornel  
reede
8.30-10.00 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 107   
  9.00-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 107  
 10.15-12.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 002 10.15-11.45 Teadustöö metood. praktikum/ M.Remmik 107 
    Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 102   
 14.15-15.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30114.45-16.15 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 005  
  16.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 30116.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 301 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 J.Toots ära!J.Toots ära!J.Toots ära!J.Toots ära!
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201Koorijuhtimine/ M.Aren 201Koorijuhtimine/ M.Aren 201
  10.15-11.00 M.Kant14.00-14.45 M.Vare15.00-15.45 M.R.Lillepa
  11.00-11.45 M.Reinumäe Põhipill/ T.Sulamanidze 202
  12.00-12.45 A.Adamka 13.00-13.45 A.Narits
  12.45-13.30 A.Sammler  
laupäev
 Õppetööd ei toimu! Õppetööd ei toimu! 
  14.00-17.15 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv (peamaja 214)