I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

11.näd 14.-16.nov

11. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
14.-16.nov    
neljapäev
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 301 10.30-12.00 Laul ja hääleseade/ L.Saar 00510.15-11.45 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 010)
 11.45-13.15 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakooli didaktika klass)   
  12.00-13.45 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 301 12.15-13.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005
 14.15-15.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach (peamaja 212)14.00-15.30 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 102 14.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 005
 16.00-17.30 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00216.15-17.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (Pärimusmuusika ait)16.00-17.30 Ansambel/ T.Sulamanidze 30116.30-18.00 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 107
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.30-19.30 Lisapill (kitarr)/ H.Heinsoo 205
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach 101Põhipill/K.Steinbach 307Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ P.Kährik
 13.15-14.00 Õ.Lees10.30-11.15 D.Aava12.00-12.45 M.Lazüraitis 17.45-18.15 K.Kallau
 Põhipill/ J.Toots 20211.15-12.00 M.Kant12.45-13.30 M.VareKoorijuhtimine/ M.Aren 201
 9.45-10.30 K.L.SeppPõhipill/ M.Loik (muusikakoolis)14.15-15.00 L.Lillestik17.45-18.15 A.Linnamägi
 13.30-14.15 M.Kolk10.30-11.15 A.SammlerKoorijuhtimine/ M.Aren Põhipill/ J.Toots 202
 15.00-15.45 K.Denisov11.15-12.00 S.Kornel14.15-15.00 T.Mägi15.45-16.30 M.R.Lillepa
 17.30-18.15 S.Saar  Põhipill/ H.Kirsimäe 201
    9.15-10.00 K.Kikkas
reede
8.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus/ E.Rummel (peamaja 212) 1.arvestuse aeg 8.30-10.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool) 
  9.00-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 107  
 10.15-12.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 002 10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 107 
    Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Muusikateooria/ M.Mägi 10212.15-13.00 Rütmim.inst.(bass)/ M.Pajupuu 1.grupp 00512.15-13.45 Teadustöö metood. praktikum/ M.Remmik 203 
  13.00-13.45 Rütmim.inst. (bass)/ M.Pajupuu 2.grupp 005  
 14.15-15.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30114.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 005  
  16.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 30116.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 301 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Mägi 203Koorijuhtimine/ P.Kährik 107Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 16.00-16.45 S.Talv10.00-10.45 A.Adamka14.15-15.00 L.Lillestik15.00-15.45 M.R.Lillepa
  Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ M.Aren 201Põhipill/ T.Sulamanidze 307
  10.15-11.00 T.Tanilas14.15-15.00 M.Vare11.15-12.00 A.Narits
  11.00-11.45 M.Reinumäe  
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201  
  10.15-11.00 S.Kornel  
  11.00-11.45 M.Kant  
  12.00-12.45 M.Reinumäe  
  13.00-13.45 A.Sammler  
  Põhipill/K.Steinbach 307  
  10.00-11.00 D.Aava  
  Koorijuhtimine/ P.Kährik   
  13.00-13.45 D.Aava  
  Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
  1.grupp: A.Sammler, S.Kornel, D.Aava  
  2.grupp: A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant, T.Tanilas  
laupäev
 Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!