I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

9.näd 31.okt-02.nov

9. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
31.okt-02.nov    
neljapäev
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 10.15-11.45 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze (muusikakool)10.30-14.00 Loovmäng/ A.Sööt Tund algab tantsumaja White boxis (Vilma maja hoovis) pärast peamaja 018
 11.30-13.00 Praktiline harmonis./ H-K.Pai 202   
  12.15-13.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 10711.45-13.15 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005 
 14.15-15.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 10714.15-15.00 Rütmim.inst.(bass)/ M.Pajupuu 2.grupp 00514.15-17.45 Loovettevõtja baaskursus (peamaja 202)14.30-16.00 Laul ja hääleseade/ L.Saar 002
  15.00-15.45 Rütmim.inst. (bass)/ M.Pajupuu 1.grupp 005  
 16.00-17.30 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00216.15-17.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (peamaja 128) 16.00-17.30 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 107
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.30-19.30 Lisapill (kitarr)/ H.Heinsoo 005
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Koorijuhtimine/ M.Aren 201 Põhipill/K.Steinbach 107 Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 13.30-14.15 K.L.Sepp11.30-12.15 M.Kant 17.30-18.15 A.Linnamägi
 Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ M.Aren 201  Koorijuhtimine/ P.Kährik 107
 9.45-10.30 K.L.Sepp10.45-11.30 S.Kornel  17.30-18.15 K.Kallau
 13.00-13.40 S.Talv11.30-12.15 M.Reinumäe  
 13.40-14.15 S.Saar14.15-15.00 A.Sammler  
 14.15-15.00 K.Denisov15.00-15.45 M.Kant  
 17.30-18.15 S.TalvPõhipill/ J.Toots   
  11.30-12.15 T.Tanilas 301  
  15.00-15.45 M.Reinumäe 202  
  Põhipill/K.Steinbach 107  
  13.45-14.15 D.Aava  
  Koorijuhtimine/ P.Kährik 107  
   15.00-15.45 D.Aava  
  Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
  1.grupp: A.Sammler, S.Kornel, D.Aava  
  2.grupp: A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant, T.Tanilas  
reede
8.30-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus/ E.Rummel (peamaja 214)8.30-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 1078.30-10.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool) 
  10.15-14.00 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 107 
 12.15-13.45 Muusikateooria/ M.Mägi 102   
 14.15-15.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30114.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 00214.15-15.45 Ansambel/ T.Sulamanidze 005 
 16.15-17.00 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 20516.00-17.00 Lisapill (flööt)/ C.Mägi 301  
 17.00-17.45 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 20517.00-19.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 301  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach 201Koorijuh/ C.Roose 107Koorijuhtimine/ M.Aren 201 Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 17.00-17.45 Õ.Lees17.00-17.45 T.Tanilas 12.15-13.00 T.Mägi9.30-10.15 M.R.Lillepa
  Põhipill/ M.Mägi 30713.00-13.45 M.VarePõhipill/ J.Toots 202
  10.15-11.00 A.AdamkaPõhipill/ J.Toots 20210.15-11.00 M.R.Lillepa
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201 11.45-12.20 M.VarePõhipill/ T.Sulamanidze 202
  11.15-12.00 A.Adamka12.20-13.00 L.Lillestik13.00-13.45 A.Narits
   Koorijuhtimine/ P.Kährik 202 
    13.15-14.00 L.Lillestik 
laupäev
 10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused/ O.Karulin (peamaja 212)Õppetööd ei toimu!  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo