I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

7.näd 17.-19.okt

7. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
17.-19.okt    
neljapäev
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 30110.15-12.15 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 005 10.30-14.00 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 018)
 11.30-12.00 Erialapraktika info/ K.Liiva 107   
 12.15-13.45 Ansambel/ H-K.Pai 30112.15-13.00 Rütmim.inst.(bass)/ M.Pajupuu 1.grupp 00512.15-13.45 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze 202 
  13.00-13.45 Rütmim.inst. (bass)/ M.Pajupuu 2.grupp 005  
 14.30-15.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 10714.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 005 14.30-16.00 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze 202
 16.00-17.30 Muusikateooria/ M.Mägi 30116.15-17.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (peamaja 128)16.15-17.45 Ansambel/ T.Sulamanidze 00516.15-17.45 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 107
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ H.Kirsimäe 201
 9.30-10.15 K.L.Sepp11.45-12.30 M.Reinmäe11.00-11.45 L.Lillestik9.30-10.15 K.Kikkas
  Koorijuhtimine/ P.Kährik 10714.30-15.15 M.VareKoorijuhtimine/ P.Kährik 107
  13.00-13.45 D.Aava15.15-16.00 M.Lazüraitis17.45-18.15 K.Kallau
   Koorijuhtimine/ P.Kährik 201 
   13.45-14.30 L.Lillestik 
  Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
  1.grupp: A.Sammler, S.Kornel, D.Aava  
  2.grupp: A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant, T.Tanilas  
reede
8.30-10.00 Praktiline harmonis.klaveril/ H-K.Pai 2018.30-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 1078.30-10.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool) 
 10.00-12.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 00510.15-11.45 Filosoofia/Esteetika I/ I.Meos (peamaja 212)10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 10710.15-13.45 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 018)
 12.15-15.30 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30112.15-13.45 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze (muusikakooli didaktika klass)12.30-14.00 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005 
  14.00-15.00 Lisapill (flööt)/ C.Mägi 20514.15-15.45 Teadustöö metood. praktikum/ M.Remmik 20314.15-15.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 002
 16.15-17.00 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 205  16.00-17.30 Ansambel?
 17.00-17.45 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 20517.00-18.30 Praktiline harmoniseerimine/ H-K. Pai 202  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Koorijuh/ C.Roose 107 Põhipill/ J.Toots 202
 15.30-16.15 M.Kolk16.00-16.45 T.Tanilas 9.15-10.00 M.R.Lillepa
 16.15-17.00 K.DenisovPõhipill/K.Steinbach 107 Põhipill/ T.Sulamanidze 201
 17.00-17.45 S.Saar15.00-15.45 M.Kant 11.15-12.00 A.Narits
 17.45-18.30 S.TalvPõhipill/ J.Toots 202  
 Põhipill/K.Steinbach 10715.00-15.30 T.Tanilas  
 15.45-16.30 Õ.LeesPõhipill/ M.Mägi 307  
  16.15-17.00 A.Adamka  
 Lisapill (kannel)/ A.Reier   
 1.grupp: K.Denisov, Õ.Lees, K.L.Sepp   
 2.grupp: S.Saar, S.Talv, M.Kolk   
laupäev
  9.00-12.30 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv (peamaja 319)  
 Õppetööd ei toimu! Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo