I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

5.näd 03.-05.okt

5. nädal 1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
03.-05.okt    
neljapäev
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 30110.15-12.15 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 00510.30-12.00 Laul ja hääleseade/ L.Saar 00210.15-11.45 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze (muusikakool)
 12.15-13.45Ansambel/ H-K.Pai 00512.15-13.15 Lisapill (flööt)/ C.Mägi 10712.00-13.30 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze (muusikakool)12.15-13.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 301
 13.45-15.45 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 00514.00-15.30 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 10214.15-17.45 Loovettevõtja baaskursus (peamaja 202) 
 16.00-17.30 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00216.15-17.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 107 16.15-17.45 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 301
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Loik 201 Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 9.45-10.30 K.L.Sepp10.45-11.30 S.Kornel 14.45-15.30 A.Linnamägi
 11.30-12.15 S.Talv19.15-20.00 A.Sammler  
 17.30-18.15 S.SaarPõhipill/ J.Toots 202  
  10.30-11.15 M.Reinumäe  
  13.15-14.00 T.Tanilas  
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201   
  15.30-16.15 M.Reinumäe  
reede
8.30-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus/ E.Rummel (peamaja 214)8.30-10.00 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (muusikakooli orkestrimaja)8.30-10.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool) 
  10.15-11.45 Filosoofia/Esteetika I/ I.Meos (peamaja 212)10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 107 
    Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 107 12.00-13.30 Ansambel/ T.Sulamanidze 002 
 14.15-15.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30114.00-15.30 Praktiline harm.klaveril/ H-K.Pai 202  
 16.15-17.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 20516.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 30116.15-17.45 Kooritöö didaktika/ M.Aren 301 
 17.15-18.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 205   
 18.15-19.45 Muusikateooria/ M.Mägi 107   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach 107Koorijuh/ C.Roose 203Põhipill/ J.Toots 107 
 17.15-18.00 Õ.Lees17.45-18.30 T.Tanilas14.00-14.45 M.Lazuraites 
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Mägi 30714.45-15.30 M.Vare 
 16.30-17.15 M.Kolk13.15-14.00 A.Adamka15.30-16.15 L.Lillestik 
 17.15-18.00 K.DenisovKoorijuhtimine/ M.Aren 201 Koorijuhtimine/ M.Aren 201  
  12.00-12.45 S.Kornel10.15-11.00 T.Mägi 
  12.45-13.30 A.Sammler14.00-14.45 M.Vare 
  15.30-16.15 M.Kant  
  17.45-18.30 A.Adamka  
 Lisapill (kannel)/ A.Reier   
 1.grupp: K.Denisov, Õ.Lees, K.L.Sepp   
 2.grupp: S.Saar, S.Talv, M.Kolk   
laupäev
 9.15-10.00 Rütmika/ K.Joosep 301   
 10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused/ O.Karulin (peamaja 212)Õppetööd ei toimu!  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo