I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

1.näd 05.-07.sept

1. nädal 1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
05.-07.sept    
neljapäev
 11.00 Avaaktus (Sakala keskus)   
 13.15 Raamatukogu tutvustus (peamaja 217)   
  Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!
 15.00 Muusikaosakonna infotund/ M.Mägi (Muusikakooli orkestrimaja saal)   
 16.00 Eriala infotund/ H-K.Pai 301   
 17.00-18.30 Praktiline harmoniseerimine/ H-K.Pai 301   
lisainfo
Lisainfo   
 Põhipill/K.Steinbach 107Põhipill/ M.Mägi 201  
 14.30 Õ.Lees17.00 A.Adamka  
reede
8.30-10.00 Muusikateooria I/ M.Mägi 1078.30-10.00 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (peamaja 128)  
 10.15-11.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 10710.15-11.45 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 10210.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 30110.15-11.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005
 12.00-13.00 IT tutvustus (peamaja 214)12.15-13.00 Rütmim.inst.(bass)/ M.Pajupuu 1.grupp 10112.15-13.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 00512.15-13.45 Praktiline harmonis.klaveril/ T.Sulamanidze 201
  13.00-13.45 Rütmim.inst. (bass)/ M.Pajupuu 2.grupp 101  
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 10714.15-15.45 Ansambel/ T.Sulamanidze 00514.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 002
 15.00-16.00 Moodle tutvustus (peamaja 214)   
 16.15-17.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 205 16.00-17.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi 30116.30-18.00 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 107
 17.15-18.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 20517.30-19.00 Ansambel/ M.Pajupuu 002  
 18.15-19.45 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 301   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ C.Roose 203Koorijuhtimine/ P.Kährik 201Koorijuhtimine/ C.Roose 203
 10.00-10.15 K.L.Sepp16.45-17.30 T.Tanilas17.30-18.15 L.Lillestik15.45-16.30 K.Kikkas
 13.15-13.35 K.DenisovKoorijuhtimine/ P.Kährik 201Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ P.Kährik 201
 13.35-13.55 M.Kolk16.45-17.30 D.Aava9.30-10.00 M.Vare15.45-16.30 K.Kallau
 13.55-14.15 S.SaarPõhipill/ J.Toots 20217.00-17.30 L.Lillestik 
 14.15-14.35 S.Talv11.45-12.15 M.Reinumäe17.30-18.00 A.Hirv 
 14.35-14.55 J.Vaarik12.15-12.45 T.Tanilas  
 Lisapill (kannel)/ A.ReierRütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
 1.grupp: K.Denisov, M.Kolk, Õ.Lees, K.L.Sepp1.grupp: A.Sammler, S.Kornel, D.Aava  
 2.grupp: S.Saar, S.Talv, J.Vaarik2.grupp: A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant, T.Tanilas  
laupäev
 10.15-13.45 Kultuuri uurimise alused/ O.Karulin (peamaja 212)10.00-11.00 Praktiline harm.klaveril/ H-K.Pai 202Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!
  11.00-12.30 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 301  
  13.00-16.30 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv EI TOIMU!!!  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo