I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

29.näd 19.-21.märts

29.nädal 1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
19-21.märts    
neljapäev
 10.30-14.00 Sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia/ M.Veisson10.15-11.00 Rütmim.inst.(trumm)/ K.Joosep 2.grupp 00510.15-11.45 Kodaly süsteemi alused/ C.Roose 10710.15-11.45 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai
  11.00-11.45 Rütmim.inst. (trumm)/ K.Joosep 1.grupp 005  
  12.15-13.45 Eesti pärimusmuusika/ C.Roose 10712.00-13.30 Laul ja hääleseade/ L.Saar 
 14.15-17.30 Eesti pärimusmuusika/ J.Suits 10714.15-17.45 Loovettevõtja baaskursus14.15-15.45 Praktiline harmoniseerimine/ T.Sulamanidze14.00-15.30 Laul ja hääleseade/ L.Saar
   16.15-17.45 Rahvalaulu õp.didaktika/ C.Roose 30116.00-17.30 Praktiline harmoniseerimine/ T.Sulamanidze
 17.30-19.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 18.00-19.30 Kooritöö didaktika/ M.Aren 30118.00-19.30 Kooritöö didaktika/ M.Aren 301 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
  Põhipill/K.Steinbach  Koorijuhtimine/ M.Aren 201
  11.15-12.00 K.Kunznetsov 13.00-13.45 M.R.Lillepa
  Põhipill/ M.Loik   16.00-16.45 N.Lepiste-Rannveer
  10.15-11.00 A.Sammler  
  11.00-11.45 S.Kornel  
  Põhipill/ J.Toots 202  
  10.15-11.00 T.Tanilas  
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201  
  10.15-11.00 M.Reinumäe  
  11.00-11.45 S.Kornel  
  Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
  1.grupp: A.Sammler, M.Reinumäe, T.Tanilas  
  2.grupp: A.Adamka, S.Kornel, K.Kuznetsov  
reede
8.30-10.00 Muusikateooria/ M.Mägi 8.30-12.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia/ L.Õunapuu8.30-10.00 Rahvalaulu õp.didaktika/ C.Roose 301 
 10.15-13.30 Eesti pärimusmuusika/ J.Suits 107 10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika (peamaja 214)Õppetööd ei toimu!
  12.15-13.45 Pärimustantsu paraktika/ C.Roose  
  14.15-17.30 Alushariduse muusikaõp. didaktika/ T.Jukk 30114.30-16.00 Ansambel/ T.Sulamanidze 005 
 16.15-17.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 205   
  17.45-19.00 Praktiline harmoniseerimine/ H-K.Pai  
 19.00-20.00 Ansambel/ H-K.Pai   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach Põhipill/ M.Mägi Põhipill/ J.Toots 202 
 14.15-15.00 Õ.Lees10.00-11.00 A.Adamka16.15-17.00 L.Lillestik 
 Põhipill/ J.Toots 202   
 13.45-14.30 S.Saar   
 14.30-15.15 M.Kolk   
 15.15-16.00 S.Talv   
laupäev
8.30-12.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia/ K.Küttis   
 12.15-13.45 Praktiline harmoniseerimine/ H-K.Pai   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo