I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

25.näd 20.-22.veebr

25. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
20-22.veebr    
neljapäev
 10.00-14.00 Individuaalse enesearnegu analüüs/ K.Steinbach 30110.15-11.00 Rütmim.inst.(trumm)/ K.Joosep 1.grupp 005  
  11.00-11.45 Rütmim.inst. (trumm)/ K.Joosep 2.grupp 005 Õppetööd ei toimu!
  12.15-13.45 Ansambel/ M.Pajupuu 005  
  14.15-15.45 Loovettevõtja baaskursus/ J-M.Kõlar (peamaja 212)14.15-15.45 Praktiline harmoniseerimine/ T.Sulamanidze 201 
 16.15-17.45 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00216.15-17.45 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 10216.15-17.45 Rahvalaulu õp.didaktika/ C.Roose 107 
  18.00-19.30 Kooritöö didaktika/ M.Aren 30118.00-19.30 Kooritöö didaktika/ M.Aren 301 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Loik 307Koorijuhtimine/ M.Aren 201Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 14.00-14.45 K.L.Sepp11.15-12.00 A.Sammler13.15-14.00 M.Vare12.30-13.15 M.R.Lillepa
 14.45-15.30 S.Saar   
 15.30-16.15 M.Kolk   
 Koorijuhtimine/ M.Aren 201Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
 15.00-15.45 K.L.Sepp1.grupp: A.Sammler, M.Reinumäe, T.Tanilas  
  2.grupp: A.Adamka, S.Kornel, K.Kuznetsov  
reede
8.30-10.00 Praktiline harmon.klaveril/ H-K.Pai 2028.30-12.00 Teadus- ja loometöö metodoloogia/ L.Õunapuu (peamaja 122)8.30-10.00 Kodaly süsteemi alused/ C.Roose 107 
   10.30-14.00 Ettevõtja baaskursuse praktika (Aida suur saar)Õppetööd ei toimu!
 11.00-12.00 Rütmika/ K.Joosep 002   
 12.15-13.45 Muusikateooria/ M.Mägi 10712.15-13.45 Pärimustantsu paraktika/ C.Roose (peamaja 128)  
 14.15-15.45 Muusikaajalugu II/ K.Steinbach 301   
  16.00-17.30 Eesti pärimusmuusika/ C.Roose 107  
 17.15-18.45 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 005   
  18.00-19.30 Ansamblitöö I / C.Mägi 301  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Mägi 107Põhipill/ J.Toots 202 
 10.15-11.00 S.Talv11.00-12.00 A.Adamka14.45-15.30 L.Lillestik 
 Põhipill/K.Steinbach 107Põhipill/ J.Toots 202  
 10.15-11.00 Õ.Lees15.30-16.15 T.Tanilas  
  Põhipill/K.Steinbach 301  
  15.45-16.15 K.Kunznetsov  
laupäev
8.30-12.00 Isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia/ K.Küttis (peamaja 212)   
  9.00-12.30 Ansamblitöö I/ C.Mägi 301  
 12.00-13.00 Ansambel/ H-K.Pai 005   
  13.00-14.30 Praktiline harmoniseerimine klaveril/ H-K.Pai 202  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo