I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

19.näd 09.-11.jaan

19. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
09-11.jaan    
neljapäev
   24.01.2020 Seminaritööde järelkaitsmine (esitamise tähtaeg 10.01)
 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus 2.arvestuse aeg (peamaja 204)10.15-12.00 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv 1.eksami aeg (peamaja 319) 10.30-14.00 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 018)
  12.30 Põhipilli teh.arvestus! 301  
  14.15-15.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (Aida väike saal)  14.15-15.15 Lisapill (kitarr)/ H.Heinsoo 005
   15.00 Põhipilli teh.arvestus! 30114.15 Põhipilli teh.arvestus! Kitarristid 301
 16.00-17.30 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 002  15.15 Põhipilli teh.arv klaver 301
  16.00 Põhipilli kuulamistest (peamaja 214)16.00 Põhipilli kuulamistest (peamaja 214)16.00 Põhipilli kuulamistest (peamaja 214)
 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 18.15-19.30 Praktikakoor/ P.Kährik 301 17.00-18.00 Ansambel 005 (Katre teab :)
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202  Põhipill/ H.Kirsimäe 301
 13.30-14.15 K.L.Sepp  9.00-9.45 K.Kikkas
 14.15-15.00 S.Saar  Koorijuhtimine/ M.Aren 201
    17.00-17.45 M.R.Lillepa
    Põhipill/ J.Toots 202
    15.45-16.30 M.R.Lillepa
reede
 9.00-10.00 Muusikaajalugu/ EKSAM! 301   
 12.15-13.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 301   
  17.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 301 EKSAM  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/K.Steinbach 201Põhipill/ M.Mägi 307Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ T.Sulamanidze 002
 10.00-11.00 Õ.Lees11.00-11.45 A.Adamka9.15-10.00 M.Vare11.00-12.00 A.Narits
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/K.Steinbach 20110.00-10.45 L.Lillestik 
 10.45-11.30 M.Kolk11.00-12.00 M.KantKoorijuhtimine/ M.Aren 203 
 11.30-12.15 S.TalvPõhipill/ J.Toots 20210.00-10.45 M.Vare 
  13.00-13.45 M.ReinumäeKoorijuhtimine/ P.Kährik 107 
  13.45-14.30 T.Tanilas9.15-10.00 L.Lillestik 
  Koorijuhtimine/ M.Aren   
  10.45-11.30 M.Reinumäe 203  
  11.45-12.30 A.Adamka 201  
  13.00-13.45 M.Kant 201  
  13.45-14.30 S.Kornel 201  
  14.45-15.30 A.Sammler 201  
laupäev
 Õppetööd ei toimu!10.15-12.00 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv 2.eksami aegÕppetööd ei toimu! 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo