I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

24.näd 14.-16.veebr

24. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
14-16.veebr    
neljapäev
17.02.2019
17.02.2019
  10.30-11.30 Muusikateooria IV M.Reimand 10710.15-13.30 Ettevõtja baaskursuse praktika (Aida suur saal) 
 10.45-11.45 Rütmika/ K.Joosep 002  Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Muusikaajalugu II/ K.Steinbach 10712.00-13.30 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 102  
 14.15-15.45 Praktiline harmon. klaveril/ H-K.Pai 20214.15-15.45 Ansambel II/ M.Pajupuu 00214.15-15.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005 
 16.15-17.45 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00216.00-17.30 Praktiline harmon. klaveril/ H-K.Pai 20216.00-17.30 Praktiline harmon.klaveril/ T.Sulamanidze 301 
 17.45-19.15 Ansambel/ H-K.Pai 301   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
   Põhipill / H.Kirsimäe 301 
   9.15-10.00 K.Kikkas 
reede
18.02.2019
18.02.2019
8.30-10.00 Muusikateooria II/ M.Mägi 107   
 10.15-13.45 Omakultuur/ M.Arukask (peamaja 212)10.00-12.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 00510.15-11.45 Kodaly süsteemi alused/ C.Roose 10710.30-12.00 Praktiline harmon.klaveril/ T.Sulamanidze (muusikakooli didaktikakeskus)
   12.15-13.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 10712.15-13.45 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 301
  14.15-15.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (peamaja 010)   
 16.15-17.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 20516.15-17.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 107  
  17.15-18.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 205   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/J.Toots 202Põhipill/J.Toots 202Koorijuhtimine III /M.Aren 201 
 14.30-15.15 A.Sammler11.00-11.45 A.Hirv16.00-16.45 T.Mägi 
 15.15-16.00 S.Kornel12.15-13.00 L.Lillestik  
 16.00-16.45 T.Tanilas13.00-13.45 M.Vare  
 Põhipill/T.Sulamanidze 307   
 14.30-15.15 L.KättmannKoorijuhtimine II /M.Aren 201  
 Põhipill/K.Steinbach 10712.00-12.45 M.Vare  
 15.45-16.30 M.Kant12.45-13.30 A.Hirv  
 Põhipill/M.Mägi 301   
 16.00-16.45 M.Reinumäe   
 17.15-18.00 A.Adamka   
 Koorijuhtimine I /M.Aren 201   
 14.15-15.45 A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant   
 17.30-18.15 S.Kornel, A.Sammler   
 Kannel/ A.Reier   
 1.grupp: S.Kornel, A.Sammler, A.Adamka   
 2.grupp: M.Kant, M.Reinumäe, T.Tanilas, L.Kättmann   
laupäev
19.02.2019
19.02.2019
    9.00-17.00 Arengupsühholoogia/ K.Küttis (peamaja 214)
 Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu! 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo