I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 19.-21.sept

3. nädal 1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
19.-21.sept    
neljapäev
22.09.2019
22.09.2019
    9.30-10.15 Erialapraktika/ K.Liiva 107
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 30110.00-12.00 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 005 10.15-11.45 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze (muusikakool)
 12.15-13.45 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 107 12.00-13.30 Praktiline harmonis./ T.Sulamanidze (muusikakooli didaktika klass)12.15-13.45 Loovmäng/ A.Sööt (peamaja 018/õues) Selga ja jalga mugav, liikumist võimaldav riietus ning jalanõud!
  13.15-14.15 Lisapill (flööt)/ C.Mägi 205 (kui on olemas plokkflööt, siis kindlasti kaasa võtta)  
 14.15-17.30 Eesti pärimusmuusika/ J.Suits 10714.15-15.00 Rütmim.inst.(bass)/ M.Pajupuu 2.grupp 00514.15-17.45 Loovettevõtja baaskursus (peamaja 202) 
  15.00-15.45 Rütmim.inst. (bass)/ M.Pajupuu 1.grupp 005  
  16.00-17.30 Ansambel/ M.Pajupuu 002 16.00-17.30 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai (peamaja 322)
 18.15-19.45 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 00218.00-19.30 Praktiline harm.klaveril/ H-K.Pai 20218.00-18.30 Erialapraktika/ K.Liiva (peamaja 321) 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202Koorijuhtimine/ B.Langeler 203
 9.45-10.30 S.Talv15.00-15.45 T.Tanilas10.45-11.30 L.Lillestik9.00 T.Taar
 11.30-12.15 K.L.SeppPõhipill/K.Steinbach 301 Koorijuhtimine/ M.Aren 201
 17.30-18.15 S.Saar14.15-14.45 M.Kant (põhililli ettemäng) 13.15-14.00 T.Mägi
 Põhipill/K.Steinbach 107Põhipill/ M.Loik 201 15.15-16.00 A.Linnamägi
 11.30-12.15 Õ.Lees9.45-10.30 S.Kornel  
 Koorijuhtimine/ M.Aren 20110.30-11.15 A.Sammler  
 17.30-18.15 K.L.SeppPõhipill/ M.Mägi 301  
  12.15-13.00 A.Adamka  
  Koorijuhtimine/ M.Aren 201  
  14.15-15.00 A.Sammler  
  Rütmimuus.instrument/ M.Pajupuu  
  1.grupp: A.Sammler, S.Kornel, D.Aava  
  2.grupp: A.Adamka, M.Reinumäe, M.Kant, T.Tanilas  
reede
23.09.2019
23.09.2019
8.30-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus/ E.Rummel (peamaja 214) 8.45-10.15 Teadustöö metood. Praktikum/ M.Remmik 
  9.00-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand EI TOIMU!! Õppejõud haige!  
  10.15-11.45 Filosoofia/Esteetika I/ I.Meos (peamaja 212)10.15-11.45 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool)10.15-13.45 Ettevõtja baaskursuse praktika/ M.Bristol (peamaja 319)
 12.15-15.30 Eesti pärimusmuusika/ J.Suits 10712.15-13.45 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 102  
   14.15-15.45 Ansambel/ T. Sulamanidze 005 
 16.15-17.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 2.grupp 205   
 17.15-18.15 Lisapill (kannel)/ A.Reier 1.grupp 205   
 17.15-19.30 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 301   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ J.Toots 202 
 15.45-16.30 M.Kolk14.00-14.45 M.Reinumägi9.15-10.00 M.Lazüraites 
 16.30-17.15 K.DenisovKoorijuhtimine/ M.Aren 20112.00-12.45 A.Hirv 
 17.15-18.00 J.Varik14.15-15.00 S.Kornel13.15-14.00 M.Vare 
  15.00-15.45 A.Adamka  
  16.00-16.45 M.ReinumäeKoorijuhtimine/ M.Aren 201 
  16.45-17.15 M.Kant12.00-12.45 M.Vare 
   13.15-14.00 A.Hirv 
 Lisapill (kannel)/ A.Reier   
 1.grupp: K.Denisov, M.Kolk, Õ.Lees, K.L.Sepp   
 2.grupp: S.Saar, S.Talv, J.Vaarik   
laupäev
24.09.2019
24.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria/ M.Mägi 107   
   VABAAINE! 10.15-13.45 Kohapärimus/ J.MetssaluVABAAINE! 10.15-13.45 Kohapärimus/ J.Metssalu
 10.15-11.45 Praktiline harmonis.klaveril/ H-K.Pai 202Õppetööd ei toimu!  
 11.45-13.15 Ansambel/ H-K.Pai 301