I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

34.näd 25.-27.aprill

32.nädal 1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
25-27.aprill    
neljapäev
28.04.2019
28.04.2019
  10.30-11.30 Muusikateooria IV M.Reimand 107  
 10.45-11.45 Rütmika/ K.Joosep EKSAM 301  11.15-12.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 005/301
  12.15-13.45 Ansambel II/ M.Pajupuu 002  
    13.00-14.00 Lisapill/ M.Talts 005
 14.15-15.45 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 002 14.15-17.45 Alushariduse muusikaõpetuse didaktika/ T.Jukk (muusikakooli väike saal)14.15-15.45 Ansambel III /M.Talts 00514.30-16.00 Vokaaldidaktika/ H-K.Pai 107
 17.45-19.15 Praktikakoor/ P.Kährik 30117.45-19.15 Praktikakoor/ P.Kährik 30117.45-19.15 Praktikakoor/ P.Kährik 301 
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
   Põhipill/M.Pajupuu 107Koorijuhtimine III /P.Kährik 201
   16.00-16.45 K.Kallau16.45-17.30 S-J.Lump
reede
29.04.2019
29.04.2019
 8.30-9.15 Rütmim. Inst.(trumm)/ K.Joosep 2.grupp 005  
  9.15-10.00 Rütmim. Inst.(trumm)/ K.Joosep 1.grupp 005  
 9.45-12.15 Laul ja hääleseade/ H-K.Pai 30110.15-11.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (Aida väike saal)10.00-11.30 Praktiline harmon.klaveril/ T.Sulamanidze (muusikak.didaktika klass)Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Ansambel/ H-K.Pai 30112.15-13.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 107 Lõputöö kaitsmine
    teisipäeval, 28.05!!!
  14.15-15.45 Arranžeerimine/ T.Sulamanidze 10214.15-15.45 Kodaly süsteemi alused/ C.Roose 107 
    Töö tuleb esitada 14.05!!!
  16.00-17.00 Lisapill (flööt)/ C.Mägi 20516.15-17.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose 107 
  17.15 Praktiline harmoniseerimine EKSAM (ettemängimine ühe kaupa)  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo 
 Koorijuhtimine I /C.Roose 107Koorijuhtimine II /P.Kährik 301Koorijuhtimine III /C.Roose 107 
 17.45-18.15 T.Tanilas 8.30-9.15 L.Lillestik11.30-12.15 K.Kikkas 
 Koorijuhtimine /M.Aren 201Põhipill/J.Toots 202 EI TOIMU!Koorijuhtimine /M.Aren 201 
 9.15-10.00 M.Kant9.15-10.00 M.Vare12.15-13.00 A.Linnamägi 
 10.00-10.45 S.Kornel17.00-17.45 L.Lillestik13.00-13.45 T.Mägi 
 11.00-11.45 A.Sammler17.45-18.30 A.HirvPõhipill/T.Sulamanidze 307 
 14.00-14.45 M.ReinumäeKoorijuhtimine /M.Aren 20113.30-14.15 A.Linnamägi 
 14.45-15.30 A.Adamka17.00-17.45 A.Hirv  
 Põhipill/J.Toots 202 EI TOIMU!17.45-18.30 M.Vare  
 14.00-14.45 A.SammlerTrumm/ K.Joosep  
 14.45-15.30 S.Kornel1.grupp: L.Lillestik, S.Jaanson, A.Hirv  
 15.30-16.15 T.Tanilas2.grupp: L.Saapar, M.Vare, M.Raatma  
laupäev
30.04.2019
30.04.2019
 Õppetööd ei toimu!Õppetööd ei toimu!  
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo