I II III IV
PS: Vali menüüst kursus

15.näd 12.-14.dets

15. nädal1. aasta2. aasta 3. aasta 4. aasta
12-14.dets    
neljapäev
 10.30-11.30 Rütmika/ K.Joosep 301  10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus (peamaja 214)10.00-11.00 Lisapill (kitarr)/ H.Heinsoo 005
 11.45-13.15 Impro.alused/M.Mägi (muusikakool)  11.15-12.45 Laul ja hääleseade/ L.Saar 002
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II/ C.Roose 10714.15-17.00 1.arvestuse aeg (peamaja 214) 
    17.15-18.00 Ettevõtja baaskursuse praktika/ M.Bristol (peamaja 214)
 18.00 Talvine kontsert /Aida väike saal18.00 Talvine kontsert /Aida väike saal18.00 Talvine kontsert /Aida väike saal18.00 Talvine kontsert /Aida väike saal
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
 Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ M.Loik (muusikakool)  
 9.45-10.30 K.L.Sepp10.30-11.15 S.Kornel  
 13.15-14.00 S.Talv11.15-12.00 A.Sammler  
 14.00-14.45 S.SaarPõhipill/ J.Toots 202  
 14.45-15.30 M.Kolk10.30-11.15 M.Reinumäe  
 Põhipill/K.Steinbach 10711.15-12.00 T.Tanilas  
 13.15-14.00 Õ.LeesPõhipill/ M.Mägi 201  
  13.15-14.00 A.Adamka  
reede
8.30-10.00 Muusikaajalugu/ K.Steinbach 3018.30-10.00 Muusikateooria III/ M.Reimand 1078.30-10.00 Improvisatsiooni alused/ M.Mägi (muusikakool) ARVESTUS 
 10.15-11.45 Muusikateooria/ M.Mägi 102 10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika/ C.Roose ARVESTUS 107Õppetööd ei toimu!
 12.15-13.45 Ansambel/ H-K.Pai 00512.15-13.45 Pärimustantsu praktika/ C.Roose (peamaja 128) 12.15-13.45 Teadustöö metood. praktikum/ M.Remmik 107 
 14.15-15.45 C.Orffi süsteemi alused/ T.Jukk 30114.15-15.45 Ansambel/ M.Pajupuu 005  
 16.00-17.30 Muusikatehnoloogia alused/ M.Pajupuu 102   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo
  Koorijuh/ C.Roose 107Põhipill/ J.Toots 202Põhipill/ T.Sulamanidze 307
  15.45-16.30 T.Tanilas14.00-14.45 L.Lillestik10.30-12.15 A.Narits
  Koorijuhtimine/ M.Aren 20114.45-15.30 M.VareKoorijuhtimine/ M.Aren 201
  10.00-11.00 S.Kornel, A.SammlerKoorijuhtimine/ M.Aren 2019.00-10.00 M.R.Lillepa
  11.00-12.00 M.Kant, A.Adamka, M.Reinumäe11.45-12.15 M.VarePõhipill/ J.Toots 202
  Põhipill/K.Steinbach 109 10.00-10.45 M.R.Lillepa
  10.15-11.00 M.Kant  
laupäev
  9.00-12.30 Õppimine ja õpetamine/ A.Grahv (peamaja 319)  
 Õppetööd ei toimu!   
lisainfo
Lisainfo Lisainfo Lisainfo Lisainfo