KM1 KM2 KM3 KM4
PS: Vali menüüst kursus

15. nädal 09.-15.12

 Koolimuusika- 1. aastaKM- 2. aastaKM- 3. aastaKM- 4. aasta
esmaspäev
09.12.2019
09.12.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-1   
 M. Mägi 301   
teisipäev
10.12.2019
10.12.2019
 10.15-11.45 Muusikaajalugu   
 K. Steinbach 301   
kolmapäev
11.12.2019
11.12.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-28.30-10.00 Muusikateooria III-1. grupp  
 M. Mägi 301M. Reimand 107  
  10.15-11.45 Muusikateooria III-2. grupp10.15-11.45 Laul ja hääleseade 
  M. Reimand 107 L. Saar 005  
  12.15-13.00 Rütmimuusika instrument Liine, Merli, Heili 12.00-13.30 Laul ja hääleseade IV
  13.00-13.45 Rütmimuusika instr. Joosep, Kasper L. Saar 005
neljapäev
12.12.2019
12.12.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi 301   
 10.15-11.15 Improvisatsiooni alused I 10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
 M. Mägi didaktikakabinetis M. Bristol 
  12.15-13.45 Eesti pärimusmuusika IIPM 214 
 Alates 13.00 kontserdi heliproovid AidasC. Roose ARVESTUS 301 Alates 13.00 kontserdi heliproovid Aidas
  Alates 13.00 kontserdi heliproovid Aidas14.15-17.00 Loovettevõtja baaskursus 
   2. eksamiaeg 
   Alates 13.00 kontserdi heliproovid Aidas 
 17.00 17.00 kontsert Aidas17.00 17.00 kontsert Aidas17.00 17.00 kontsert Aidas17.00 17.00 kontsert Aidas
reede
13.12.2019
13.12.2019
  8.30-10.00 Improvisatsiooni alused M. Mägi didaktikakeskus 
  9.00-10.00 Koorijuhtimine (Merli, Heili, Joosep) M. Aren  
 10.15-13.15 C. Orffi süsteemi alused 10.15-11.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika 
 T. Jukk 301 C. Roose ARVESTUS 107 
  12.15-13.45 Pärimustantsu praktika12.15-13.45 Teadustöö praktikum M. Remmik 107 
  C. Roose PM 128  
lisainfo
 NELJAPÄEV:ESMASPÄEV:ESMASPÄEV:REEDE:
 J. TootsC. Roose (301)C. Roose (301)J. Toots
 12.00-12.45 A. Jürgenson16.00 K. Kaar11.45 M. Mölder12.15-13.00 R. Poolakese
 15.30-16.15 L. Steinfeld  13.15-14.00 M. Nõmm
 16.15-17.00 G. SeegelREEDE:REEDE:16.15-17.00 L. Hint
  J. TootsJ. Toots17.00-17.45 M. Mõttus-Asson
  10.45-11.30 H. Kivi15.30-16.15 M. Mölder 
  11.30-12.10 K. Kaar  
  17.45-18.30 J. VerbuREEDE: 
   M. Aren 
   11.45-12.15 L. Tiit 
   11.45 H. Lohk