KM1 KM2 KM3 KM4
PS: Vali menüüst kursus

24. nädal 11.-17.02

 Koolimuusika- 1. aastaKM- 2. aastaKM- 3. aastaKM- 4. aasta
esmaspäev
11.02.2019
11.02.2019
8.30-10.00 Laul ja hääleseade I (1gr)    
 H.-K. Pai 005   
  10.00-12.00 Laul ja hääleseade II  
  H.-K. Pai 00511.30-12.30 Prakt.harm. Klaveril II (didaktikakeskus) 
  12.00-13.30 Praktiline harmoniseerimine klaveril  
  H.-K. Pai 202  
 14.15-15.45 Muusikatehnoloogia alused   
 M. Pajupuu 001/002   
teisipäev
12.02.2019
12.02.2019
8.30-10.00 Muusikateooria II-1 M. Mägi 107   
 8.30-10.00 Laul ja hääleseade I (2gr) H.-K. Pai 005   
 10.00-11.30 Praktiline harmoniseerimine klaveril H.-K. Pai 20210.15-11.45 Muusikateooria IV M. Reimand 107  
 11.45-12.45 Koosolek 10711.45-12.45 Koosolek 10711.45-12.45 Koosolek 10711.45-12.45 Koosolek 107
  12.15-13.30 Arranžeerimine I T. Sulamanidze 102  
kolmapäev
13.02.2019
13.02.2019
8.30-10.00 Muusikateooria II-2 M. Mägi 107   
 10.15-11.45 Muusikaajalugu II K. Steinbach PM 21410.15-11.00 Rütmimuusika instrument K. Joosep 301 10.15-11.15 Prakt. Harm klaveril III (didaktikakeskus)
  11.15-12.15 Ansambel II M. Talts 005 11.30-13.00 Vokaaldidaktika
 12.00-13.00 Rütmika I K. Joosep 301  H.-K. Pai 205
 13.00-14.30 Ansambel I13.00-14.10 Lisapill II C. Mägi 205  
 H.-K Pai 107 14.15-15.45 Ansambel III 
   M. Pajupuu 005 
neljapäev
14.02.2019
14.02.2019
8.30-10.00 Muusikateooria II-3 M. Mägi 107   
 10.15-13.45 10.15-13.30 Ettevõtja 
 Omakultuur baaskursuse praktika 
 M. Arukask M. Bristol 
 Ait   
 14.15-17.15 Eesti pärimusmuusika I  14.15-19.00 Arengupsühholoogia (pilliõp.)
 J. Suits PM 214  K. PM 212
reede
15.02.2019
15.02.2019
 10.15-13.15 Eesti pärimusmuusika I 10.15-11.45 Kodaly süsteemi alused 
 J. Suits PM 214 C. Roose 107 
   12.15-13.45 Rahvalaulu õpetamise didaktika 
   C. Roose 301 
  14.15-15.45 Pärimustantsu praktika  
  C. Roose PM 010  
lisainfo
 MUUSIKATEOORIA II-1NELJAPÄEVNELJAPÄEV 
 MaideJ. Toots (201)J. Toots (201) 
 Kaljula13.15-14.00 M. Lazüraitis14.15-15.00 M. Mõttus-Asson 
 Ilves 15.00-15.45 M. Nõmm 
 MändREEDE:15.45-16.30 R. Poolakese 
 KaruM. Aren (201)16.30-17.15 M.-T. Turbel 
 Liiv9.30-10.15 M. Lazüraitis  
 Valdmaa10.15-11.00 L. TiitREEDE: 
 Tobreluts11.00-11.45 H. LohkM. Aren (201) 
 Kartezi 16.45-17.30 J. Järvpõld 
 Kähri   
 MUUSIKATEOORIA II-2   
 Silk   
 Tamm   
 Heiskonen   
 Sinka   
 Oll   
 Grünberg   
 Rosenthal   
 Sandvik   
 Kislõi   
 Mäevälja   
 MUUSIKATEOORIA II-3   
 Verbu   
 Kivi   
 Kaar   
 Kotkas   
 Kokk   
 Aava   
 Korjukin   
 Välk   
 Kask   
 Leping   
 Palu