KM1 KM2 KM3 KM4
PS: Vali menüüst kursus

1. nädal 31.08-6.09

 Koolimuusika- 1. aastaKM- 2. aastaKM- 3. aastaKM- 4. aasta
esmaspäev
31.08.2021
31.08.2021
 12.00 Õppeaasta avapalvus (Jaani kirik)12.00 Õppeaasta avapalvus (Jaani kirik)12.00 Õppeaasta avapalvus (Jaani kirik)12.00 Õppeaasta avapalvus (Jaani kirik)
 13.00 Õppeaasta avaaktus (Pärimusmuusika ait)13.00 Õppeaasta avaaktus (Pärimusmuusika ait)13.00 Õppeaasta avaaktus (Pärimusmuusika ait)13.00 Õppeaasta avaaktus (Pärimusmuusika ait)
 15.00 Muusikaosakonna infotund15.00 Muusikaosakonna infotund15.00 Muusikaosakonna infotund15.00 Muusikaosakonna infotund
 Viljandi Muusikakooli orkestrimajas (Jakobsoni 16)Viljandi Muusikakooli orkestrimajasViljandi Muusikakooli orkestrimajasViljandi Muusikakooli orkestrimajas
 millele järgneb eriala koosolek peamajas ruumis 214millele järgneb eriala koosolek peamajas ruumis 214millele järgneb eriala koosolek peamajas ruumis 214millele järgneb eriala koosolek peamajas ruumis 214
teisipäev
01.09.2021
01.09.2021
 10.15-11.15 Sissejuhatus kultuuriakadeemiasse J.-M. Kõlar (peamajas must saal)   
 11.30-12.15 Sissejuhatus üliõpilasellu kultuuriakadeemiasse - üliõpilasesindus (must saal)   
 13.15-14.00 Raamatukogu tutvustus   
 E. Trallmann PM 217   
kolmapäev
02.09.2021
02.09.2021
 9.00-10.00 Muusikateooria tasemetest 301   
 10.15-13.00 Sissejuhatus õpingutesse   
 kultuuriakadeemias    
 A. Matsin, J.-M. Kõlar, M. Veisson, K. Lään-Saarik   
 (must saal)   
neljapäev
03.09.2021
03.09.2021
 10.15-11.45 Eesti k. kirjalik   
 eneseväljendus E. Rummel PM 212   
 12.00-13.00 Programmijuhi tund PM 21212.15-13.45 Eesti pärimusmuusika II  
 13.00-14.00 IT-tutvustus S. Part PM 214 EI TOIMU!C. Roose 301  
  14.15-18.00   
  Õppimine ja õpetamine  
  A. Grahv  
  PM 128  
reede
04.09.2021
04.09.2021
 10.15-11.45 C. Orffi süsteemi alused  10.30-12.00 Vokaaldidaktika
 T. Jukk 301  H.-K. Pai PM 322
   12.15-13.45 Ansambel III 
   M. Pajupuu  
 15.00-16.00 Moodle tutvustus 15.45-17.15 Teadustöö metoodika praktikum (Kasper ja Merli) 
 M. Piir PM 214 M. Remmik 107 
 NELJAPÄEV:REEDE:REEDE:NELJAPÄEV:
 J. Toots (201)J. Toots (202)J. Toots (202)J. Toots (201)
 14.15-15.00 A. Benno (põhipill I)10.45-11.30 A. Jürgenson10.00-10.45 J. Verbu15.45-16.30 M.-T. Turbel
 15.00-15.45 K. Ojavee (põhipill I)11.30-12.15 G. Seegel  
  12.15-13.00 L. Steinfeld REEDE:
    J. Toots (202)
    14.00-14.45 J. Järvpõld
    14.45-15.30 M. Mölder