HJ I HJ II HJ III HJ IV HJ I SÕ HJ II SÕ HJ III SÕ HJ IV SÕ
PS: Vali menüüst kursus

06.-12.01 (19)

HJ I HJ II HJ III HJ IV HJ I SÕ HJ II SÕ HJ III SÕ HJ IV SÕ
esmaspäev
06.01.2020
06.01.2020
        
  10.15-16.00 LT juhendamiste praktika I     
  Ü. Roomets/ 204     
        
  kaitsmised     
        
        
        
        
teisipäev
07.01.2020
07.01.2020
HJ IHJ IIHJ IIIHJ IVKHT I SÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
10.15-12.00 Eesti keele       
kirjalik eneseväljendus / 2. arvestus/212       
        
        
        
        
        
kolmapäev
08.01.2020
08.01.2020
HJ IHJ IIHJ IIIHJ IVKHT I SÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
10.15-14.00 Juhendamispraktika       
Ü. Roomets/ 319       
praktika lõppseminar       
  14.15-18.00 Suhtlemine ja tagasiside14.15-18.00 Õpetaja identiteet     
  haridusorganisatsiooni s/ A. Komsaareja juhtimine / A. Kährik/ 122    
  202     
  2. kontrolltöö     
        
        
neljapäev
09.01.2020
09.01.2020
HJ IHJ IIHJ IIIHJ IVKHT I SÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
8.30-12.00 Kuidas õppida kõrgkoolis       
A. Kährik/ 32210.15-12.00 Õppimine ja õpetamine      
 A. Grahv/ 319/ 2. eksam10.30-18.00 Osalusteater 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik10.15-12.00 Õppimine ja õpetamine10.30-18.00 Osalusteater 
  A. Simmermann/ 20211.15-16.00 Mudeldusmängueneseväljendu s/ E. Rummel/ 204A. Grahv/ 319/ 1. eksamA. Simmermann/ 20211.15-16.00 Mudeldusmängu
12.15-16.00 Loovus- ja tegevusõppe 12.15-16.00 Laua- ja rollimängud 2 metoodika / I. Männamaa/12812.15-16.00 Loovus- ja tegevusõppe   metoodika / I. Männamaa/128
alused 1. os a/ P. Eit/ 128E. Mätas/   alused 1. os a/ P. Eit/ 128   
        
  12.15-16.00 Laua- ja rollimängud 212.15-16.00 Muusikaõpetus   12.15-16.00 Muusikaõpetus
  E. Mätas/ K. Salumäe/ 32216.15-18.00 Sissejuhatus huvijuhi12.15-16.00 Laua- ja rollimängud 212.15-16.00 Laua- ja rollimängud 2K. Salumäe/ 322
    erialasse / Ü. Roomets/ 319E. Mätas/ E. Mätas/  
        
        
reede
10.01.2020
10.01.2020
HJ IHJ IIHJ IIIHJ IVKHT I SÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
 9.00-12.00 Elamuspedagoogika9.00-17.00 Osalusteater  9.00-12.00 Elamuspedagoogika9.00-17.00 Osalusteater 
10.15-12.00 Projektitöö II. Männamaa/ 204A. Simmermann/12810.15- 14.00 TÕ praktika 3. osa10.15-12.00 Projektitöö II. Männamaa/ 204A. Simmermann/12810.15- 14.00 TÕ praktika 3. osa
P. Koorep/ 212/ 2. eksam  P. Eit/ 202P. Koorep/ 212/ 2. eksam  P. Eit/ 202
 12.15-16.00 Laua- ja rollimängud 1  12.15-14.00 Sissejuhatus huvijuhi12.15-16.00 Laua- ja rollimängud 1  
 M. Novoseltsev/ 322  erialasse / Ü. Roomets/ 319M. Novoseltsev/ 322  
   12.15-14.00 Mudeldusmängu14.15-16.00 Kuidas õppida kõrgkoolis  12.15-14.00 Mudeldusmängu
   metoodika / I. Männamaa/204A. Kährik/ 204  metoodika / I. Männamaa/204
   14.15-16.00 Hj professionaalsuse16.15-19.45 Juhendamispraktika10.00-13.30 Eneseväljendus ja 14.15-16.00 Hj professionaalsuse
   kujundamine / K. Salumäe/ 319Ü. Roomets/ 319improvisatsioon / S. Soro/ 202 kujundamine / K. Salumäe/ 319
        
        
laupäev
11.01.2020
11.01.2020
HJ IHJ IIHJ IIIHJ IVKHT I SÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
     9.00-10.30 Õppimine ja õpetamine9.00-12.30 Karjääriõpe ja 9.00-12.30 Õpetaja identiteet ja
    varupäevA. Grahv/ 319/ 2. eksamkarjääriteenuste korraldamine Ijuhtimine / A. Kährik/ 122
     11.00-14.30 Praktiline kõnekunstÜ. Roomets/ 212 
     K. Salumäe/ 319  
      13.00-16.30 LT juhendamiste praktika I 
      Ü. Roomets/ 204 
      kaitsmised