HJ I HJ II HJ III HJ IV HJ I SÕ HJ II SÕ HJ III SÕ HJ IV SÕ
PS: Vali menüüst kursus

02.-08.09 (1)

HJ I HJ II HJ III HJ IV HJ I SÕ HJ II SÕ HJ III SÕ HJ IV SÕ
esmaspäev
02.09.2020
02.09.2020
        
        
16.00 Tartu Ülikooli avaakatus (Kassitoome)    16.00 Tartu Ülikooli avaakatus (Kassitoome)    
        
        
        
        
teisipäev
03.09.2020
03.09.2020
KHT 1KHT 2KHT 3KHT 4KHT I ÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
10.15-11.15 Sj kultuuriakadeemiasse        
I. Sandoval, Must saal       
11.30-12.15 Sj üliõpilasellu        
kultuuriakadeemias /üliõpilasesindus       
must saal       
        
        
        
kolmapäev
04.09.2020
04.09.2020
KHT 1KHT 2KHT 3KHT 4KHT I ÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
10.15-13.00 Sj õpingutesse        
kultuuriakadeemias /A. Matsin, M. Bristol       
M. Veisson, P. Kilgas, K. Lään-Saark       
        
        
        
        
    SESSIOONÕPPE (SÕ) TUNNIPLAAN   
neljapäev
05.09.2020
05.09.2020
KHT 1KHT 2KHT 3KHT 4KHT I ÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
    10.00 Õppeaasta alguse avapalvus Jaani kirikus   
11.00-13.00 Avaaktus (Sakala keskus)   11.00-13.00 Avaaktus (Sakala keskus)   
   12.15-16.00 TÕ praktika 3. osa   12.15-16.00 TÕ praktika 3. osa
13.15-14.30 Osakonna tutvustu s/ 128  P. Eit/ 32213.15-14.30 Osakonna tutvustu s/ 128  P. Eit/ 322
        
15.00-17.00 KTH õppekava programmijuhi 14.15-16.00 LT juhendamiste praktika I 15.00-16.00 Raamatukogu tutvustus/ktm   
infotund /L. Araste/ 319 Ü. Roomets/ 321 15.00-17.00 KHT õppekava programmijuhi   
    infotund /L. Araste/ 319   
        
        
reede
06.09.2020
06.09.2020
KHT 1KHT 2KHT 3KHT 4KHT I ÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
        
   09.00-12.30 Mudeldusmängu9.00-12.30 Kultuurikorralduse   
  10.15-14.00 Kogukonnatöö alusedmetoodika / I. Männamaa/ 204alused / P. Aus/ 12210.15-12.00 Praktiline kõnekunst10.15-14.00 Kogukonnatöö alused 
11.00-12.00 Raamatukogu tutvustus 2. osa/ L. Araste/ 202  K. Salumäe/ 2122. osa/ L. Araste/ 202 
E. Trallmann/ 217  13.00-16.30 Hj professionaalsuse    
   kujundamine / K. Salumäe/ 31913.00-14.00 IT tutvustus  09.00-12.30 Mudeldusmängu
13.00-14.00 IT tutvustus   R. Kaljuorg/ 21414.15-18.00 Viha valitsemine14.15-18.00 Suhtlemine ja tagasisidemetoodika / I. Männamaa/ 204
R. Kaljuorg/ 214   14.00-15.00 Raamatukogu tutvustusS. Drõgin/ 122haridusorganisatsiooni s/ A. Komsaare 
14.00-15.00 Moodle tutvustus   E. Trallmann/ 217 20213.00-16.30 Hj professionaalsuse
M. Piir/ 214   16.00-17.00 Moodle tutvustus  kujundamine / K. Salumäe/ 319
    M. Piir/ 214   
    17.15-19.00 Kultuurhariduse   
    vaatluspraktika / P. Aus/ 212   
    KHT I ÕKHT II SÕKHT III SÕKHT IV SÕ
      09.30-10.45 Loovtegevuste juhendamise 
     9.00-12.30 Mitmekultuurilinepraktika/ Ü. Roomets/ 214 
    10.15-14.00 Kultuuri uurimise alusedühiskond Eestis / A. Komsaare/20211.00-17.00 
    O. Karulin/ 212 Hariduslikud erivajadused 
      L. Õunapuu/  
     13.00-16.30 Õppimine ja õpetamine  
    14.15-18.00 Projektitöö IA. Grahv/ 128  
    P. Koorep/ 212