HT1 HT2 HT3 HT4
PS: Vali menüüst kursus

2. nädal 9.-15.09

 Helitehnoloogia- 1. aastaHT- 2. aastaHT- 3. aastaHT- 4. aasta
esmaspäev
09.09.2019
09.09.2019
  10.30-12.00 Muusikateooria II R. Juurikas 107  
 11.00-12.00 Rütmika I K. Joosep 301   
 12.15-13.15 Audiopr. Sünt MIDI R. Juurikas HT 102   
 13.30-14.30 Audiopr. Sünt MIDI R. Juurikas PR 102   
 16.15-17.45 Helisalvestus I (tehnoloogidele)   
 M. Pajupuu 001/002   
teisipäev
10.09.2019
10.09.2019
8.30-10.00 Eesti k.kirjalik eneseväljendus   
 E. Rummel PM 214   
  10.15-11.45 Ansambel I (tehnoloogid)  
  S. Kahu 005  
   12.15-13.45 Ansambel II 
   A. Maaker 005 
  14.15-15.45 Analüütiline kuuulamine (tehnoloogid)  
  J. Paeglis 001  
kolmapäev
11.09.2019
11.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-28.30-10.00 Muusikateooria III-1. grupp M. Reimand 107  
 M. Mägi 30110.15-11.45 Muusikateooria III-2. grupp M. Reimand 107  
 10.15-13.45 10.15-11.45 Stuudiotöö (produtsendid)  
 Kultuuri uurimise alusedJ. Paeglis 001/00210.15-11.45 Muusikaajalugu 
 O. Karulin (Ait) K. Steinbach PM 214 
neljapäev
12.09.2019
12.09.2019
8.30-10.00 Muusikateooria I-3   
 M. Mägi 301   
 10.15-11.45 Eesti k.kirjalik eneseväljendus 10.15-13.45 Loovettevõtja baaskursus 
 E. Rummel PM 319 M. Bristol 
 12.15-14.30 Helisalvestus I (produtsentidele) PM 214 
 J. Paeglis 001/002   
  14.15-15.45 Eesti pärimusmuusika II  
  C. Roose 301  
reede
13.09.2019
13.09.2019
 12.15-13.45 Live-kontserdi helindamine (tehnoloogidele)   
 J. Paeglis 002   
lisainfo
 NELJAPÄEV:MUUSIKATEOORIA III  
 J. Toots (202)   
 15.00-15.45 H. R. ArrakR. JUURIKA GRUPP  
  Mario Kartezi  
  Sandra Karu  
 MUUSIKATEOORIA ICarlos Liiv  
 1. GRUPPMaksim Kotkas  
 K. LaatsRegina Mänd  
 A. ArutammDeivi Tobreluts  
 G. EessaarViljam Valdmaa  
 E. ValdmaaMargus Kokk  
 K. T. Einasto   
 M. PajuM. REIMAND 1. GRUPP  
 H.-K. LeppEmma Tamm  
 S. BoikoGreta Liisa Grünberg  
 L. SteinfeldKerli Kislõi  
 L.-L. RohtlaErgo Oll  
 A. JõesaarIlja Korjukin  
 K.-L. KõivAndres Heiskonen  
 G. SeegelSander Rosenthal  
 T. MärjamaRenat Tikhonov  
  Hendrik Ilves  
 2. GRUPPEgert Silk  
 K. ValdmanAleksander Sinka  
 A. Eelmaa   
 K. KeerdM. REIMAND 2. GRUPP  
 T. PaometsMerli Mäevälja  
 O. LeppikJoosep Verbu  
 O.-M. PõldseppThomas Sandvik  
 A. MüürLiine Palu  
 K. KajasaluMerili Kask  
 H. M. KivisäkKasper Kaar  
 H.R. ArrakHeili Kivi  
 A. Kond   
 3. GRUPP   
 L. Sinimäe   
 A. Jürgenson   
 H. Välimäe   
 V. Kreem   
 A.-M. Valk   
 E. Paju   
 K.A. Soonberg   
 R. Luht   
 U.L. Mängli   
 A. Rass