VK VIK DEK-BUT TP
PS: Vali menüüst kursus

3.näd 14.-20.sept

VKVIKDEK-BUTTP
3.nädal    
esmaspäev
14.09.2020
14.09.2020
 10.30-12.45 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302   
  13.00-15.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 30213.30-15.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 21713.30-15.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 217
 15.30-17.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 21715.30-17.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 21715.30-17.45 Kompositsioon, Kersti Rattus, 30215.30-17.45 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302
 17.15-19.30 Valguskujundus, Kalle Karindi, BB17.15-19.30 Valguskujundus, Kalle Karindi, BB  
teisipäev
15.09.2020
15.09.2020
teisipäev 15.0908.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21208.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21208.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21208.30-10.00 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 212
 11.00-13.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302   
  13.30-15.45 Video režii, Jürgen Volmer, CR13.30-15.45 Maalimine, Kersti Rattus, 302 
  16.00-18.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302  
kolmapäev
16.09.2020
16.09.2020
kolmapäev 16.0908.30-10.00 Insenerigraafika, Kaisa Ailt, 204 08.30-10.00 Insenerigraafika, Kaisa Ailt, 204   
 10.30-14.00 Kultuuri uurimise alused, Ott Karulin, 12810.30-14.00 Kultuuri uurimise alused, Ott Karulin, 12810.30-14.00 Kultuuri uurimise alused, Ott Karulin, 12810.30-14.00 Kultuuri uurimise alused, Ott Karulin, 128
   18.00-20.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 30218.00-20.15 Kompositsioon, Kersti Rattus, 302
neljapäev 17.09  08.30-10.00 Insenerigraafika, Kaisa Ailt, 20408.30-10.00 Insenerigraafika, Kaisa Ailt, 204
 10.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21210.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21210.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 21210.15-11.45 Eesti keele kirjalik eneseväljendus, Erika Rummel, 212
   13.30-15.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 21713.30-15.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 217
 15.30-17.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 21715.30-17.00 Vektor- ja rastergraafika, Tauno Uibo, 217  
   16.00-18.15 Maalimine, Kersti Rattus, 302 
reede
18.09.2020
18.09.2020
   11.00-13.15 Skulptuur, Mare Mikof, 131 
 13.30-17.30 Lavastuse audiovisuaalsete kujunduste alused, Margus Vaigur, BB13.30-17.30 Lavastuse audiovisuaalsete kujunduste alused, Margus Vaigur, BB13.30-17.30 Lavastuse audiovisuaalsete kujunduste alused, Margus Vaigur, BB13.30-17.30 Lavastuse audiovisuaalsete kujunduste alused, Margus Vaigur, BB
laupäev
19.09.2020
19.09.2020
pühapäev
20.09.2020
20.09.2020