BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//PCUT.ee//Pärnu Kolledž//ET
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T092413Z
DTSTART:20240328T130000Z
DTEND:20240328T160000Z
UID:CBF1D5808A2ADAC39632273C10B4CDD89843F32C
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\n
Õppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 28.03.2024 15:00 |
Lõpp | 28.03.2024 18:00 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=28.03.2024
SUMMARY:Tootearenduse alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T082626Z
DTSTART:20240404T070000Z
DTEND:20240404T140000Z
UID:4A7B57346DEC09387675FF2881F1D139CC02FB28
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Ragnar Saage |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 04.04.2024 10:00 |
Lõpp | 04.04.2024 17:00 |
Grupid | PTM3M, PTMSÕ3M |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=04.04.2024
SUMMARY:Koopia ja rekonstruktsiooni valmistamise alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T085632Z
DTSTART:20240404T073000Z
DTEND:20240404T090000Z
UID:6101613F2E5E49E639208F81BCAE1516BCDC09C8
DESCRIPTION:Ruum: 321 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 321 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 04.04.2024 10:30 |
Lõpp | 04.04.2024 12:00 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | Seminar |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-321/calendar/?d=04.04.2024
SUMMARY:Tootearenduse alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T085805Z
DTSTART:20240404T100000Z
DTEND:20240404T130000Z
UID:532218E002E45E36A616A362C61C846B2AE4428E
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 04.04.2024 13:00 |
Lõpp | 04.04.2024 16:00 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=04.04.2024
SUMMARY:Tootearenduse alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240104T111736Z
DTSTART:20240405T060000Z
DTEND:20240405T093000Z
UID:9B21B6DB39141290458BAEEB846D7693854EA2B9
DESCRIPTION:Ruum: 204 - Õpperuum\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 204 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 05.04.2024 09:00 |
Lõpp | 05.04.2024 12:30 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-204/calendar/?d=05.04.2024
SUMMARY:Seminaritöö seminar RM
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240307T141552Z
DTSTART:20240405T103000Z
DTEND:20240405T140000Z
UID:3DD64E9C7F0232AE7329A74FA5F225B654B6391C
DESCRIPTION:Ruum: 204 - Õpperuum\n\nÕppejõud | Kristiina Piirisild |
Ruum | 204 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 05.04.2024 13:30 |
Lõpp | 05.04.2024 17:00 |
Grupid | PTM3M, PTMSÕ3M |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-204/calendar/?d=05.04.2024
SUMMARY:Esemete konserveerimise ja säilitamise alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20231206T082635Z
DTSTART:20240405T103000Z
DTEND:20240405T140000Z
UID:0EA49A5B9B9D660825DE574F3F4352A6CFD990B8
DESCRIPTION:Ruum: 321 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Ireen Tahk |
Ruum | 321 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 05.04.2024 13:30 |
Lõpp | 05.04.2024 17:00 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-321/calendar/?d=05.04.2024
SUMMARY:Turundus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240227T110802Z
DTSTART:20240405T150000Z
DTEND:20240404T210000Z
UID:4859B5BEFD07B47DB5F5B7B5CDED8FA21C490C1F
DESCRIPTION:Ruum: 000 - VILMA HOOV\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 000 - VILMA HOOV |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 05.04.2024 18:00 |
Lõpp | 05.04.2024 00:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3, PTMSÕ1 |
Tegevus | Õpipoisiks löömine |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-000/calendar/?d=05.04.2024
SUMMARY:
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T123005Z
DTSTART:20240406T053000Z
DTEND:20240406T090000Z
UID:6E6E98F60DB0428895900284A0D1E0E123C92048
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Edvards Puciriuss |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 06.04.2024 08:30 |
Lõpp | 06.04.2024 12:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=06.04.2024
SUMMARY:Metallvormide valmistamise teholoogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T130228Z
DTSTART:20240406T060000Z
DTEND:20240406T110000Z
UID:0B89BE47ED7526E14970DA37BF5AB7EB67BEEA64
DESCRIPTION:Ruum: 211 - Emailikoda\n\nÕppejõud | Indrek Ikkonen |
Ruum | 211 - Emailikoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 06.04.2024 09:00 |
Lõpp | 06.04.2024 14:00 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-211/calendar/?d=06.04.2024
SUMMARY:Filigraani tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T091358Z
DTSTART:20240406T100000Z
DTEND:20240406T150000Z
UID:4B0DB0AFD45B716726176A53F2E6D600D1D81555
DESCRIPTION:Ruum: 001 - Sepikoda\n\nÕppejõud | Tõnis Luik |
Ruum | 001 - Sepikoda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 06.04.2024 13:00 |
Lõpp | 06.04.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-001/calendar/?d=06.04.2024
SUMMARY:Sepatöö tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240310T220830Z
DTSTART:20240407T060000Z
DTEND:20240407T130000Z
UID:73A1E404D86B40804719B69930D4B08E68E56DB1
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Edvards Puciriuss |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 07.04.2024 09:00 |
Lõpp | 07.04.2024 16:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=07.04.2024
SUMMARY:Metallvormide valmistamise teholoogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240104T111834Z
DTSTART:20240418T073000Z
DTEND:20240418T103000Z
UID:4FAA6A07C84C7A0A2CAD8EF7F34555C3ECEF8014
DESCRIPTION:Ruum: 204 - Õpperuum\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 204 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 18.04.2024 10:30 |
Lõpp | 18.04.2024 13:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | Eelkaitsmine |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-204/calendar/?d=18.04.2024
SUMMARY:Seminaritöö seminar RM
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20230928T103147Z
DTSTART:20240418T080000Z
DTEND:20240418T140000Z
UID:F3A0194B158A99DDE523C9A14A4E8060EB7937F8
DESCRIPTION:Ruum: 227 - Nõukogu saal\n\nÕppejõud | Juko-Mart Kõlar |
Ruum | 227 - Nõukogu saal |
Maja | Peamaja |
Algus | 18.04.2024 11:00 |
Lõpp | 18.04.2024 17:00 |
Grupid | MUHT3, MUKM3, MUPM3, MURM3, PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | PTM 3 ja PTMSÕ3 kell 14.30- 16.00 |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-227/calendar/?d=18.04.2024
SUMMARY:Ettevõtja baaskursuse praktika
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20231122T133816Z
DTSTART:20240418T133000Z
DTEND:20240418T154500Z
UID:DFE745AB8F57617C636D2D5656FC2EB742341034
DESCRIPTION:Ruum: 302 - Kunstiklass\n\nÕppejõud | Maiu Mooses |
Ruum | 302 - Kunstiklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 18.04.2024 16:30 |
Lõpp | 18.04.2024 18:45 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-302/calendar/?d=18.04.2024
SUMMARY:Joonistamine II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T114944Z
DTSTART:20240419T070000Z
DTEND:20240419T150000Z
UID:96A93023CE04CEE88D36CE96065C0A294203704A
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Peeter Reemann |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 19.04.2024 10:00 |
Lõpp | 19.04.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=19.04.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T124536Z
DTSTART:20240419T080000Z
DTEND:20240419T130000Z
UID:F91C113CAA13FB7AE9420A1AFF3A92DB9ED1DB05
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Mart Reino |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 19.04.2024 11:00 |
Lõpp | 19.04.2024 16:00 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=19.04.2024
SUMMARY:Muinasehe II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T115107Z
DTSTART:20240420T070000Z
DTEND:20240420T150000Z
UID:D482BAFE3B552728E56CA9546AE3E78FAD3D62A4
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Peeter Reemann |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 20.04.2024 10:00 |
Lõpp | 20.04.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=20.04.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T115130Z
DTSTART:20240421T070000Z
DTEND:20240421T150000Z
UID:4AD165DA0FAD7C4DC7CC2982D2BEA372936ABB7A
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Peeter Reemann |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 21.04.2024 10:00 |
Lõpp | 21.04.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=21.04.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T115240Z
DTSTART:20240502T073000Z
DTEND:20240502T143000Z
UID:9F2056D0CE5525A08D6AF3E1485D2794806F4E8F
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Meelis Kihulane |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 02.05.2024 10:30 |
Lõpp | 02.05.2024 17:30 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=02.05.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20231122T133816Z
DTSTART:20240503T053000Z
DTEND:20240503T074500Z
UID:ED87074BC48A36A72E92BC38690EADFF3D5238C2
DESCRIPTION:Ruum: 302 - Kunstiklass\n\nÕppejõud | Maiu Mooses |
Ruum | 302 - Kunstiklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 03.05.2024 08:30 |
Lõpp | 03.05.2024 10:45 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-302/calendar/?d=03.05.2024
SUMMARY:Joonistamine II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240326T141156Z
DTSTART:20240503T080000Z
DTEND:20240503T123000Z
UID:CD6F0155647BE4E1546DDC47E2D0E681B3371C23
DESCRIPTION:Ruum: 001 - Sepikoda\n\nÕppejõud | Edvards Puciriuss |
Ruum | 001 - Sepikoda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 03.05.2024 11:00 |
Lõpp | 03.05.2024 15:30 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-001/calendar/?d=03.05.2024
SUMMARY:Metallvormide valmistamise teholoogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T124616Z
DTSTART:20240503T080000Z
DTEND:20240503T113000Z
UID:E0FAB0C529F7477F29D80EA13108D8DACE1DEB72
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Mart Reino |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 03.05.2024 11:00 |
Lõpp | 03.05.2024 14:30 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=03.05.2024
SUMMARY:Muinasehe II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T130308Z
DTSTART:20240503T123000Z
DTEND:20240503T163000Z
UID:D2452112B5B9B99C3231BFF52B70EE3B66C0268E
DESCRIPTION:Ruum: 211 - Emailikoda\n\nÕppejõud | Indrek Ikkonen |
Ruum | 211 - Emailikoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 03.05.2024 15:30 |
Lõpp | 03.05.2024 19:30 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-211/calendar/?d=03.05.2024
SUMMARY:Filigraani tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240326T135359Z
DTSTART:20240504T060000Z
DTEND:20240504T093000Z
UID:2014F0F3ED2960E0283E288F3DF619A9F23CFD49
DESCRIPTION:Ruum: 207 - Ülemine klass\n\nÕppejõud | Ireen Tahk |
Ruum | 207 - Ülemine klass |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 04.05.2024 09:00 |
Lõpp | 04.05.2024 12:30 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-207/calendar/?d=04.05.2024
SUMMARY:Turundus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240111T150313Z
DTSTART:20240504T130000Z
DTEND:20240504T163000Z
UID:2926BCD5803F745CE7AA66C3396E137972D1289B
DESCRIPTION:Ruum: 213 - Keemiakoda\n\nÕppejõud | Eesi Rosenberg |
Ruum | 213 - Keemiakoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 04.05.2024 16:00 |
Lõpp | 04.05.2024 19:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-213/calendar/?d=04.05.2024
SUMMARY:Metallide elektrokeemia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240111T150348Z
DTSTART:20240505T060000Z
DTEND:20240505T113000Z
UID:461D4239E0DC61AE25751D96F69232E03C17CDE2
DESCRIPTION:Ruum: 213 - Keemiakoda\n\nÕppejõud | Eesi Rosenberg |
Ruum | 213 - Keemiakoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 05.05.2024 09:00 |
Lõpp | 05.05.2024 14:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-213/calendar/?d=05.05.2024
SUMMARY:Metallide elektrokeemia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T090721Z
DTSTART:20240516T070000Z
DTEND:20240516T103000Z
UID:C5FA6CCA026BD84259984B29FD2FF38B8A4DA9B3
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Kristiina Piirisild |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 16.05.2024 10:00 |
Lõpp | 16.05.2024 13:30 |
Grupid | PTM3M, PTMSÕ3M |
Tegevus | Loeng ERMi-s. |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=16.05.2024
SUMMARY:Esemete konserveerimise ja säilitamise alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T091514Z
DTSTART:20240516T080000Z
DTEND:20240516T113000Z
UID:26E5A124F0BC3C2C6372C691E52EC6AA41BF0A31
DESCRIPTION:Ruum: 207 - Ülemine klass\n\nÕppejõud | Ireen Tahk |
Ruum | 207 - Ülemine klass |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 16.05.2024 11:00 |
Lõpp | 16.05.2024 14:30 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-207/calendar/?d=16.05.2024
SUMMARY:Turundus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T090837Z
DTSTART:20240516T113000Z
DTEND:20240516T143000Z
UID:04BBC4B72E0D7331844C7FB8FA6C4F45FD822016
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Kristiina Piirisild |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 16.05.2024 14:30 |
Lõpp | 16.05.2024 17:30 |
Grupid | PTM3M, PTMSÕ3M |
Tegevus | ERMI- i külastus aine raames |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=16.05.2024
SUMMARY:Esemete konserveerimise ja säilitamise alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240123T091613Z
DTSTART:20240516T120000Z
DTEND:20240516T133000Z
UID:15AC81F16E2036FF8C6E0C3FB91CC7B1F2E3BE40
DESCRIPTION:Ruum: 207 - Ülemine klass\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 207 - Ülemine klass |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 16.05.2024 15:00 |
Lõpp | 16.05.2024 16:30 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-207/calendar/?d=16.05.2024
SUMMARY:Tootearenduse alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240227T143626Z
DTSTART:20240517T053000Z
DTEND:20240517T083000Z
UID:CEF57BE34AF0D724D0E15AB3A5C495928A24C9E1
DESCRIPTION:Ruum: 120 - Sinine fuajee\n\nÕppejõud | Maiu Mooses |
Ruum | 120 - Sinine fuajee |
Maja | Peamaja |
Algus | 17.05.2024 08:30 |
Lõpp | 17.05.2024 11:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | hindamine näitusena |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-120/calendar/?d=17.05.2024
SUMMARY:Joonistamine II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T131759Z
DTSTART:20240517T093000Z
DTEND:20240517T130000Z
UID:73273A75A0DAB3F8951F959597D88386E311B338
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 17.05.2024 12:30 |
Lõpp | 17.05.2024 16:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=17.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T091436Z
DTSTART:20240517T093000Z
DTEND:20240517T163000Z
UID:FF1BD6EA518D2706F6E19D1AEEE65CD50B6712D2
DESCRIPTION:Ruum: 001 - Sepikoda\n\nÕppejõud | Tõnis Luik |
Ruum | 001 - Sepikoda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 17.05.2024 12:30 |
Lõpp | 17.05.2024 19:30 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-001/calendar/?d=17.05.2024
SUMMARY:Sepatöö tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T131944Z
DTSTART:20240517T133000Z
DTEND:20240517T154500Z
UID:87366FD64051FABA668D4455F8E5FFBFDD82A29D
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 17.05.2024 16:30 |
Lõpp | 17.05.2024 18:45 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=17.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132016Z
DTSTART:20240518T053000Z
DTEND:20240518T090000Z
UID:582B3801D1E51ABBD8A7E219BDF4112FEF6943B8
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 18.05.2024 08:30 |
Lõpp | 18.05.2024 12:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=18.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132105Z
DTSTART:20240518T100000Z
DTEND:20240518T123000Z
UID:30E5454B64CA7CAC66ED57E7600C71681066261B
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 18.05.2024 13:00 |
Lõpp | 18.05.2024 15:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=18.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240111T150431Z
DTSTART:20240519T060000Z
DTEND:20240519T120000Z
UID:BC3211002A1BEB277B513C61525B33BF04B25E81
DESCRIPTION:Ruum: 213 - Keemiakoda\n\nÕppejõud | Eesi Rosenberg |
Ruum | 213 - Keemiakoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 19.05.2024 09:00 |
Lõpp | 19.05.2024 15:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-213/calendar/?d=19.05.2024
SUMMARY:Metallide elektrokeemia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240104T112418Z
DTSTART:20240523T070000Z
DTEND:20240523T110000Z
UID:DDCFC2AEF2BDF56CA724F4318FCCA183CE65FF9C
DESCRIPTION:Ruum: 50 - Virtuaalne ruum\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 50 - Virtuaalne ruum |
Maja | Muu |
Algus | 23.05.2024 10:00 |
Lõpp | 23.05.2024 14:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-50/calendar/?d=23.05.2024
SUMMARY:Seminaritöö seminar RM
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T115311Z
DTSTART:20240530T073000Z
DTEND:20240530T110000Z
UID:3111D9D07E284412565AD3CCD2BB0F9EF0FE076F
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Meelis Kihulane |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 30.05.2024 10:30 |
Lõpp | 30.05.2024 14:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=30.05.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132323Z
DTSTART:20240530T073000Z
DTEND:20240530T110000Z
UID:EAE5AB2A04C7D4E100027462B25F7F6298FB5BCC
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 30.05.2024 10:30 |
Lõpp | 30.05.2024 14:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=30.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240312T115333Z
DTSTART:20240530T120000Z
DTEND:20240530T150000Z
UID:C4C3EE3D47D8795A84060311767A4EA9437CE0A8
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Meelis Kihulane |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 30.05.2024 15:00 |
Lõpp | 30.05.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=30.05.2024
SUMMARY:Sepistööriistad II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132344Z
DTSTART:20240530T120000Z
DTEND:20240530T150000Z
UID:31CCC4D9AF59E98F44CED095E4B1E78538A2C90F
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 30.05.2024 15:00 |
Lõpp | 30.05.2024 18:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=30.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132431Z
DTSTART:20240531T053000Z
DTEND:20240531T090000Z
UID:62D5718B9A077AF736C8404D0F61DC78A6456FAE
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 31.05.2024 08:30 |
Lõpp | 31.05.2024 12:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=31.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T123041Z
DTSTART:20240531T080000Z
DTEND:20240531T150000Z
UID:A4D552B095A6CA095B69E35755A84FAB77AF6AF2
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Edvards Puciriuss |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 31.05.2024 11:00 |
Lõpp | 31.05.2024 18:00 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=31.05.2024
SUMMARY:Metallvormide valmistamise teholoogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240209T132458Z
DTSTART:20240531T100000Z
DTEND:20240531T133000Z
UID:7557AB0FBCA2E0E1068FA4E0973A57B65A6365C6
DESCRIPTION:Ruum: 322 - Õppeklass\n\nÕppejõud | Rita Livia Erikson |
Ruum | 322 - Õppeklass |
Maja | Peamaja |
Algus | 31.05.2024 13:00 |
Lõpp | 31.05.2024 16:30 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/PM-322/calendar/?d=31.05.2024
SUMMARY:Kiviõpetus
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T124656Z
DTSTART:20240601T073000Z
DTEND:20240601T143000Z
UID:DC98561A718FB471516382984F4893A0385ED2BF
DESCRIPTION:Ruum: 117 - Vormitöö koda\n\nÕppejõud | Mart Reino |
Ruum | 117 - Vormitöö koda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 01.06.2024 10:30 |
Lõpp | 01.06.2024 17:30 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-117/calendar/?d=01.06.2024
SUMMARY:Muinasehe II
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240112T135441Z
DTSTART:20240613T080000Z
DTEND:20240613T130000Z
UID:2D9418FFFA2E874B3CF3ECA652BF1B6668C7F899
DESCRIPTION:Ruum: 1 - Väljaspool TÜ VKA-t\n\nÕppejõud | Riina Reinvelt |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 13.06.2024 11:00 |
Lõpp | 13.06.2024 16:00 |
Grupid | PTM3M, PTMSÕ3M |
Tegevus | |
LOCATION:
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/X-1/calendar/?d=13.06.2024
SUMMARY:Museoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240125T084034Z
DTSTART:20240613T110000Z
DTEND:20240613T140000Z
UID:271FAFDF9A2B90A66C1B929EBE45F9528BD89723
DESCRIPTION:Ruum: 207 - Ülemine klass\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 207 - Ülemine klass |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 13.06.2024 14:00 |
Lõpp | 13.06.2024 17:00 |
Grupid | PTM3L, PTMSÕ3L |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-207/calendar/?d=13.06.2024
SUMMARY:Tootearenduse alused
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240125T084325Z
DTSTART:20240614T060000Z
DTEND:20240614T080000Z
UID:4C07F5771A361D4C302E06DA74B0C426C75BCC8E
DESCRIPTION:Ruum: 101 - Galerii\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 101 - Galerii |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 14.06.2024 09:00 |
Lõpp | 14.06.2024 11:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | Teehommik |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-101/calendar/?d=14.06.2024
SUMMARY:
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T130336Z
DTSTART:20240614T080000Z
DTEND:20240614T130000Z
UID:DBC7258403344595B661AC65685185697AA74207
DESCRIPTION:Ruum: 211 - Emailikoda\n\nÕppejõud | Indrek Ikkonen |
Ruum | 211 - Emailikoda |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 14.06.2024 11:00 |
Lõpp | 14.06.2024 16:00 |
Grupid | PTMSÕ3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-211/calendar/?d=14.06.2024
SUMMARY:Filigraani tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240117T091508Z
DTSTART:20240614T080000Z
DTEND:20240614T113000Z
UID:6AB6903D124AE265D739287F541A23E01BF33455
DESCRIPTION:Ruum: 001 - Sepikoda\n\nÕppejõud | Tõnis Luik |
Ruum | 001 - Sepikoda |
Maja | Vilma hoovimaja |
Algus | 14.06.2024 11:00 |
Lõpp | 14.06.2024 14:30 |
Grupid | PTMSÕ3, PTM3 |
Tegevus | |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V2-001/calendar/?d=14.06.2024
SUMMARY:Sepatöö tehnoloogia
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTAMP:20240227T144531Z
DTSTART:20240620T060000Z
DTEND:20240620T140000Z
UID:9703961C78B67FCFB9B95588C0FB4BE0E28582F3
DESCRIPTION:Ruum: 101 - Galerii\n\nÕppejõud | Eilve Manglus |
Ruum | 101 - Galerii |
Maja | Vilma peamaja |
Algus | 20.06.2024 09:00 |
Lõpp | 20.06.2024 17:00 |
Grupid | PTM3, PTMSÕ3 |
Tegevus | metalli 3. kursuse eriala hindmaispäev |
LOCATION:Turu 7, Viljandi 71020
URL;VALUE=URI:https://tunniplaan.vka.ee/rooms/V1-101/calendar/?d=20.06.2024
SUMMARY:
END:VEVENT
END:VCALENDAR